Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
آخه شما فقط میگی اینکارو بکنید میشه بعدم سریع سهامتونو بفروشید . نمیشه به این سرعت . دیگه موهامونو توی gta سفید کردیم گلیچاش دستمه :d . پول درشت داشته باشی سهام 49دلاری رو هم بخری خیلی میشه !! . ولی به شرطی که سیر صعودی داشته باشه . قفل نمیشه که همونطور بخری !! . این سهامی که گفتم 424 دلار ارزش افزوده داره که در صدش از سهام شما تقریبا 2.5 برابر بیشتره . شما طی یک زمان مشخص پول توی حسابتون میاد که این زمان هم قابل تغییر نیست که سریع بفروشینش . بازم لازمه توضیح بدم ؟؟؟ بخاطر این گفتم که بچه ها توی سهامی شرکت کنن که اول + باشه بعد هم پول خوبی بده . اینی که گفتم اگه به سیر صعودی بخوره به سرعت میلیاردرتون میکنه .

شما همچین گفتی گلیچه که سریع میده منم تعجب کردم گفتم تست کنم . ولی این که مث بقیست :d

شما انگار هنوز موهاتونو کامل سفید نکردین! :دی
پس بنده چطور با هر سه کرکترم میلیاردی پول دارم؟
آپلود کنم عکس؟
روشش ساده است!
شما میری داخل LCN و سهام LIFE INVADER رو می خری!
هرچقدر پول داری بزاری یا نزاری فرقی نداره!
حالا که خریدی برو روی مارکت، دنبال همین لایف اینویدر بگرد.
بعد کل سهامو بفروش!
تمام! توی دو دیقه...

آقا من با فرانکلین یه ماشین از مارکت خریدم ، بردمش کلی هم کاستومش کردم ، گذاشتمش توی این گاراژی که خریدم ..
الان اومدم میبینم نیست !!! /:) از کجا پیداش کنم ؟

اگه شده نصف عمرتو از دست بدي بايد مولتي پلير اينو بازي كني،

خدا بگم این ماکروسافت رو چیکار کنه تو نسل قبل بن کرد کنسولمو از نعمت انلاین محروم شدم.:d تو این نسلم دوتا بازی انلاین بازی کردم که بد جور متعاد بخش مولتی پلیر شدم. فقط یکم این بخش داستانی میترسم خستم کنه چون یه بار تمومش کردم ولی حالا که اینو شنیدم اونم یکاریش میکنم با مود اول شخص میرم تکراری نشه.:d

آقا من با فرانکلین یه ماشین از مارکت خریدم ، بردمش کلی هم کاستومش کردم ، گذاشتمش توی این گاراژی که خریدم ..

دقت کردی بعضی مواقع 200 دلار ازت کم میشه؟
بحاطر اینه که داخل خیابون مثلا یه ماشینو میزاری میری! که جرثقیل میادو میبرتش تا بیای ببری!
حالا داخل نقشه یه علامت ماشین سفید هست از نمای جلو.
که میری اونجا و یکم پول میدی اخرین ماشینی که ول کردی رو واست اسپاون می کنه.
از اونجا میتونی پیداش کنی.
اگه نبود پس...
به فکر یکی دیگه باش! :دی

خدا بگم این ماکروسافت رو چیکار کنه تو نسل قبل بن کرد کنسولمو از نعمت انلاین محروم شدم.:d تو این نسلم دوتا بازی انلاین بازی کردم که بد جور متعاد بخش مولتی پلیر شدم. فقط یکم این بخش داستانی میترسم خستم کنه چون یه بار تمومش کردم ولی حالا که اینو شنیدم اونم یکاریش میکنم با مود اول شخص میرم تکراری نشه.:d
حتما تهيه كن من تو نسل قبل بالاي 900 ساعت بازي كردم انلاينشو اصلا زمين تا اسمون با بخش سينگل فرق ميكنه واقعا يك شاهكار به تمام معناعه ! راستي كريسمس بيا بريم برف بازي :d

حتما تهيه كن من تو نسل قبل بالاي 900 ساعت بازي كردم انلاينشو اصلا زمين تا اسمون با بخش سينگل فرق ميكنه واقعا يك شاهكار به تمام معناعه ! راستي كريسمس بيا بريم برف بازي :d

باش داداش .تو ID منو داشته باش خریدم بیام با هم بریم دو سه تا بانک بزنیم.:d

یه دفعه برا منم پیش اومد !
احتمالا باگ بود ×_×
قبلا یادمه توی نسل قبلم بود :(
منم گذاشتم توی garage بعد فرداش بعد از پچ پرید ×_×
( البته بخشه تک نفره ها )

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or