Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
فعلا که سرور در حال تغییراته .

معضلی شده این افت فریم . قرار نشد مگه با پچ 1.3 حل بشه . من جرات ندارم با سرعت بالا رانندگی کنم :| همه هم عشق سرعت . با نمای fps افت نداره .

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
اینو ببینید آخرشه طرف بازیو ول کرده رفته عجب mayhem ای شده.....(کامنتای یوتوب هم بخونید)

https://www.youtube.com/watch?v=BpLjdrZFtkY

+

dat Fire Fighter...
+
یکی اینو لینک مستقیم بکنه....
LOOOOOOL =))
قشنگ ترین صحنش آتش نشانا بودن اومدن خاموش کنن ماشینشون ترکید وایسادن تاکسی بیاد برگردن =))

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
با اولی 280

360 با دومی:|)x

یعنی پینگمون مقابل بقیه توی مولتی این ه؟ یا پارتی بسازیم فرق میکنه؟ چون با کاهش پینگ هم تست کردم تاثیری نداشت
اگه کله پارتی ایرانی باشن پینگ کمتر میشه ولی خارجیا باشن پینگمون اینه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
در مورد ip اینا پارسال من با پشتیبانی ea چت کردم گفتم ip رو بده گفت نمیتونیم بدیم از لحاظ امنیتی اجازه همچین کاری رو نداریم اخرم نداد حالا نمیدونم راک استار ip رو میده یا نه ولی ea که نداد

mmirzakhani93

کاربر سایت
Sep 17, 2013
376
پینگ من 300هست واسه شماها چنده؟با این ip ها
دوستان این سایتی که شما پینگ می گیرید ،سرورهای بازی نیست،سرور های بازی قوی تر،سرور های بازی توی اورپا مثل فرانکفورد آلمان یا مثلا انگلیس و آمریکا پخش شده،و خود بازی با توجه به اینکه به کدوم سرور نزدیکترید و پینگ بهتری دارید شما رو به اون وصل می کنه،برای مثال بیشتر ما رو به سرور های اورپا وصل می کنه،مثلا اگه پینگ شما با اروپا زیر 120 باشه مشکلی نخواهید داشت.

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
همین یک عکسو اونایی که بازی رو نگرفتن روی TVشون نگاه کنن . فکر کنم اگه توی تاپیک PC میزاشتم میگفتن با یک HE PC گرفته شده .

اینه جادوی راکستار و قدرت PS4 . عکس زیاده ولی باشه واسه بعد

23uyvm2kzv2brr18vwh5.jpg

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
بچه ها تنهایی ت آنلاین پوسیدم از پس با خارجی ها بازی کردم دوستان اد کنید تا با هم بازی کنیم
ای گفتی از صبح هیشکی نیست این قضیه بانک زدن چی بود من هرجی گشتم تو آنلاینش چیزی اضافه نشده که ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر