Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
میشه در مورد ترافیکش و npc توضیح بدی بچه ها میگفتن انگار اونطور که ترافیکو نشون داده بودن نیست و غیره راسته ؟

هنوز با اپديت بازى نكردم،اما چيزى كه به عين ديدم مثلا تعداد و نژاد بيشتر سگها بود و گربه هاى ولگرد

EZIO-sh

کاربر سایت
Aug 15, 2012
266
نام
shayan
نسبت به نسخهps3پیشرفت داشته؟چون عکس های که گذاشته بودن که فرق خاصی نمیکرد ازلحاظ گرافیک,ترافیک هم مثل ps3بود,آیا فرق کرده؟
واقعا فرق کرده داداش.از یه خورده خیلی بیشتره.تریلر مقایسه رو ببین متوجه میشی.کاملا ارزش خرید داره.

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
531
واقعا فرق کرده داداش.از یه خورده خیلی بیشتره.تریلر مقایسه رو ببین متوجه میشی.کاملا ارزش خرید داره.

بله توی تریلرها خیلی فرق میکرد ولی توی عکس های که گذاشتن تفاوت خاصی دیده نمیشه شاید با آپدیت درست بشه

mikael1026

کاربر سایت
May 24, 2014
531
اگه منظورت عكساى من كه من با گوشى گرفتم واسه همين كيفيت اصلى به هيچ وجه نداره

نه من منظورم عکس های که شما گرفته بودی نبود,عکسای که توی پست های قبل گذاشته بودن را میگم,حالا بنظر خودت نسبت بهps3تغییر کرده

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,360
نام
بابک
نه من منظورم عکس های که شما گرفته بودی نبود,عکسای که توی پست های قبل گذاشته بودن را میگم,حالا بنظر خودت نسبت بهps3تغییر کرده

بله گرافيك بهتر بهتر شده اما نه عالى،نورپردازى عالى شده،جزييات از چمن دم خونه فرانكلين بگير تا سيماى برق سره چهاراشون بيشتر شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر