Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
ای بابا فکر کنم از خود بازی فیلم هم بگیرم به صورت 1080p قبول نمی کنی =)) دارم میگم که اینارو یکی از خود بازی گرفته دیگه برو توی GTAForums با چشمای خودت ببین :D
باو اینا 180درجه با عکسایی که بچه ها گذاشتن فرق میکنه من کدومو باور کنم؟؟:d

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,242
نام
یونس
باو اینا 180درجه با عکسایی که بچه ها گذاشتن فرق میکنه من کدومو باور کنم؟؟:d

منکه 10 صفحه اس دارم به همه میگم زود قضاوت نکنید :D با دیدن چندتا استریم کیفیت پایین هیچی مشخص نمیشه
99% اونایی که بازی رو استریم می کردن ترول بودن! میرفتن از بدترین حالت ممکن عکس می گرفتن که ملت جوگیر بشن به راک استار فحش بدن :D
الان که بازی دست خیلی ها رسیده کم کم داره عکس های خوب در میاد

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
منکه 10 صفحه اس دارم به همه میگم زود قضاوت نکنید :D با دیدن چندتا استریم کیفیت پایین هیچی مشخص نمیشه 99% اونایی که بازی رو استریم می کردن ترول بودن! میرفتن از بدترین حالت ممکن عکس می گرفتن که ملت جوگیر بشن به راک استار فحش بدن :D الان که بازی دست خیلی ها رسیده کم کم داره عکس های خوب در میاد
عکس های صفحه قبل که دیگه استریم نیستن این دوستمون خودش از نقاط مختلف شهر عکس گرفته گذاشته......اون استریمرها مریض نبودن احیانا؟:d

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
الان که این پست رو می نویسم بازی توی بعضی کشورها به صورت رسمی منتشر شده و کم کم داره عکس های درست حسابی میاد!
اونایی که در مورد گرافیک شک دارید این چند نمونه رو ببینید واقعا اینا شبیه نسخه نسل قبله؟! :D ( تازه این عکسا هم هنوز فول HD نیستنا!)
gtav_ps4_012.jpg

gtav_ps4_009.jpg

gtav_ps4_008.jpg

gtav_ps4_006.jpg

اینکه زمین تا اسمون با نسل قبلش فرق داره:|

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,242
نام
یونس
عکس های صفحه قبل که دیگه استریم نیستن این دوستمون خودش از نقاط مختلف شهر عکس گرفته گذاشته......اون استریمرها مریض نبودن احیانا؟:d
قضیه برمگرده به نحوه عکس گرفت اینکه بازی در چه حالتی باشه مثلا موقع حرکت سریع دوربین خوب واضحه که بافت ها افتضاح می افتن
اونام ابولا داشتن =))
فقط اینو می دونم که راک استار اهل این نیست بیاد بزرگنمایی کنه هایپ الکی بده :D تریلرها همه in-game هستن دقیقا همون چیزیه که بازی خواهیم کرد
اندکی صبر سحر نزدیک است :D

- - -ویرایش - - -

خوب 2 مورد جدید کشف شده!
اولیش اینکه اگر بازی هارو در حالت Rest Mode دانلود کنید از همه پهنای باندتون استفاده میشه (اینو خودم تست کردم در حالت عادی نهایت تا 2mb/s از پهنای باند اینترنتم پر میشد در حالت rest تا 8mb/s می رسه!
مورد دوم یک روش برای زودتر بازی کردنه! اونایی که اکانت us دارن باید 24 ساعت دیگه صبر کنن ولی اگر همین الان برید یه اکانت استرالیا بسازید و primary کنید بازی آنلاک میشه می تونید با اکانت اصلی بازی کنید :D تست شده فیلمشم گذاشتن :D

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
rth6stptnm0ahdls8upo.jpg

کاور خانم بوس بوسیه رو میخوام :((:d

fsoe6ccjeq3h8le53qnr.jpg

- - -ویرایش - - -

با توجه به عکسایی که گذاشتم گرافیک خیلی فرق کرده نه بچه ها ؟ :d حالا سعی میکنم از محیطها بیشتر براتون عکس بزارم :d

- - -ویرایش - - -

بچه ها اگه میخواید بدونید بعد از ریختن روی هارد چقدر فضا اشغال میکنه . بدون پچ 50.25 :blink:

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
با این عکسایی که بابک گذاشته که تازه محیط گرافیکی کیفیتش اومده پایین دنیای تفاوتو جزییاتو موبه مو میشه دید . من پیشنهادم به اونایی که میگن اونقدرا تغییر نکرده اینه که نخرید :d . ما که حالشو میبریم شدید . لایو اکشنم بزارن جلوتون آخر باید ایرادتونو بگیرید .

ftj47

کاربر سایت
Mar 4, 2014
135
باو دیگه چی میخان دیگه :| گرافیک بازی به این خوبیه ! عکسایی که اقا بابک گذاشته قشنگ نشون میده راکستار به قولش عمل کرده :bighug:

ps4fan

کاربر سایت
Jun 8, 2014
178
اقا گرافیکو ول کن یکم به انلاینش فک کن اصلا خیلی خوب بود دیگه چند وقت دیگه هم دزدی از بانک میاد میریم با بچه ها حال میکنیم.
انلاین میتونی با دوستات ماموریت بری ادم برای خودت بسازی بعد پول در بیاری و خونه و ماشین و تانک و .... بخری.
بری تو یک crew که مثله کلن میمونه.میتونی با دوستات Race و .... بری.
خلاصه اصلا یه دنیایی هست بگیر حال کن.
ولی خدایی تا لول 120 که میرسی دیگه بعدش هیچی نیست خیلی مسخره هست خدا کنه اینو تو نسخه های نسل هشتم حل کرده باشن:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر