Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
psn id : hat3cker

vgbacczgfvc7ejtl8mdo.jpg

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
دوستان پست صفحات قبل منو نخوندید :

دوستان یک خبری هم بدم ، پس از ریلیز بازی یک تاپیک ایجاد میشه با نام GTAV SHARING . اینجا شما میتونید لینک اینستاگرامتونو یا ویدئوهای خودتونو ، حتی موزیکهایی که از XMB در بازی گوش میدید رو با هم به اشتراک بزارید .

بهترین عکسها و ویدئوها توسط من تدوین میشه و در صفحه فیسبوک راک استار و همینطور یوتیوب به اشتراک گذاشته خواهد شد .

اگه واقعا پستای ما آزارتون میده تاپیکو زودتر بزنم :d . فردین چکار کنم ؟؟؟ این تاپیک آخه چه خبری جز عکس میخواد ازش بیاد تا 16 روز دیگه ؟؟

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
یه سوال! اگه من بازی رو با اکانت US پیش خرید کرده باشم و اونو رو اکانتی که ریجن EU بازی کنم اون مقدار پول Bonus بهم داده میشه یا نه؟

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
بچه ها من تا چند روز دیگه با یکی از دوستان فروم بازی رو پیشخرید میکنیم .
من میخواستم عضو crew بشم . البته تو سوشال کلاب هم عضوم ! اینم آیدیم هم داخل سوشال کلاب هم داخل psn
Killer_xOne
ممنون میشم کمک کنید تو crew عضو شم :d بزنیم بترکونیم این GTA ONLINE رو :d

opxpp

کاربر سایت
Aug 8, 2012
650
نام
omid
بچه ها گفتن همه هیجان زده هستین منتظر خبر بیان خبر بدن بازی رو میتونین دانلود کنین و بازی کنیننننننننننن چی میشه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
First Person اش شاهکاره
fight.gif
fight.gif

واقعا بازی زیبا شده !
انگاری یه بازی دیگه شده ×+× بازیش واقعا کامله کامله D: از 10 به نظرم بیشتر حقشه ...
اون قسمتی که با موتور توی شب بود فوق القعاده جالب بود ×+× تیر اندازیش هم که عالی به نظر میرسه حتی نشونه گیر هم گذاشتن . جزییات اسلحه ها هم خیلی خوب ... کلا به نظر میرسه با یه بازی کاملا جدید طرفه ادم D:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر