Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
سلام
دوستان من تو مرحله ای که باید سه نفر رو بکشم گیر کردم،اون اولی که هیکلی هست کشتم،دومی هم کشتم،پیش نقطه سومی که قرمز رنگ هست میرم ولی تو اون نقطه کسی نیست بکشم،لطفا راهنمایی کنید
سلام.
اگه رسیدین به اون منطقه ای که در حال ساختمون سازی هستن باید شیشه های ساختمون و در کل نمای ساختمون رو دقیق نگاه کنی. طرف همونجاست.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,293
نام
Afshin
سلام
دوستان من تو مرحله ای که باید سه نفر رو بکشم گیر کردم،اون اولی که هیکلی هست کشتم،دومی هم کشتم،پیش نقطه سومی که قرمز رنگ هست میرم ولی تو اون نقطه کسی نیست بکشم،لطفا راهنمایی کنید

طرف داره شیشه‎‌های هتل رو تمیز میکنه. روی یه بالابر ایستاده، به بالای ساختمون نگاه کنی مشخصه.

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad
چطور میشه توی بخش مولتی پلیر پول زیادی رو بدست اورد ؟ مثلا Heist رو چطور باید انجام داد ؟ نشکر :d
یه challenge هست به نام mastermind که 10m میده اگر از اول hiest رو شروع کنید با یه تیم بدونه مردن روی Hard به ترتیب میتونی 12m به جیب بزنی البته اون ۲m خودش ۲ تا challenge یکیش loyality هست که باید با یه اعضا بدون اینکه به Hiest کس دیگه ای برن یکی دیگه هم First Time هست !

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,719
خوب دیروز تا ساعت 2 امروز هواپیماهای ELITAS 25٪ تخفیف خوردن مسابقات هوای و چتر نجات دابل آرپی و دابل مانی بود
از ساعت 2 امروز هم LEGENDRY SPORT 25٪ تخفیف خورده مسابقات ریس هم دابل مانی و دابل آر پی شده تا 2 فردا ظهر
فردا از ساعت 2 هم یا یه قایق 1 میلیونی 25٪ تخفیف میخوره یا کله قایقا ها و زیر دریای تو بازی 25 ٪ تخفیف میخوره + مسابقات دریای 2RP تا 2 روز بعدش
روز بعدش هم WARSTOCK ها 25 ٪ تخفیف میخوره مسابقات DEATHMATCH هم دابل مانی و دابل آرپی میشه تا 24 ساعت
(من خودم DODO تا حالا خریدم )
gta%20v%20dod.jpg

اگه همه وسایل دریای هم تخفیف بخوره فردا زیر دریای و خریدم
gta-v-kraken-gameplay.jpg

nameh

کاربر سایت
Sep 6, 2014
273
نام
علی
خوب دیروز تا ساعت 2 امروز هواپیماهای ELITAS 25٪ تخفیف خوردن مسابقات هوای و چتر نجات دابل آرپی و دابل مانی بود
از ساعت 2 امروز هم LEGENDRY SPORT 25٪ تخفیف خورده مسابقات ریس هم دابل مانی و دابل آر پی شده تا 2 فردا ظهر
فردا از ساعت 2 هم یا یه قایق 1 میلیونی 25٪ تخفیف میخوره یا کله قایقا ها و زیر دریای تو بازی 25 ٪ تخفیف میخوره + مسابقات دریای 2RP تا 2 روز بعدش
روز بعدش هم WARSTOCK ها 25 ٪ تخفیف میخوره مسابقات DEATHMATCH هم دابل مانی و دابل آرپی میشه تا 24 ساعت
(من خودم DODO تا حالا خریدم )
gta%20v%20dod.jpg

اگه همه وسایل دریای هم تخفیف بخوره فردا زیر دریای و خریدم
gta-v-kraken-gameplay.jpg

زیر دریایی به درد میخوره؟

rezahtc2

کاربر سایت
Feb 11, 2012
118
سلام
دوستان بنده تازه بازی رو گرفتم
میخواستم ببینم چطوری میشه تشخیص داد که مرحله بازی فرعی هست یا اصلی از روی نقشه؟؟
یعنی روی کدام علامت ها که رو نقشه هست باید برم؟؟؟
علامت های رو نقشه کلا چی هستن؟؟
مثل L یا ؟ یا f

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,719
سلام
دوستان بنده تازه بازی رو گرفتم
میخواستم ببینم چطوری میشه تشخیص داد که مرحله بازی فرعی هست یا اصلی از روی نقشه؟؟
یعنی روی کدام علامت ها که رو نقشه هست باید برم؟؟؟
علامت های رو نقشه کلا چی هستن؟؟
مثل L یا ؟ یا f
فرعی ها علامت سوال هست
ماله فرانکلین سبزه
مایکل آبی
و ترور نارنجی

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
سخت تو کار پلات کردن بازی هستم
نزدیک به 1 سال طول کشید تا اینجا از بس لعنتی گلیچ میشدن تروفیها

Gesendet von meinem SM-N910F mit Tapatalk

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad
سخت تو کار پلات کردن بازی هستم
نزدیک به 1 سال طول کشید تا اینجا از بس لعنتی گلیچ میشدن تروفیها

پس من خیلی شانس اوردم چیزیش گلیچ نشد ، خیلی راحت پلات کردم ! فقط وقت گیره و حوصله میخواد !

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
پس من خیلی شانس اوردم چیزیش گلیچ نشد ، خیلی راحت پلات کردم ! فقط وقت گیره و حوصله میخواد !
اره با آپدیتها حل شد من پیش خرید کرده بودم سرعع شروع کردم بدون سیو پشتیبانی کالکت کردن زباله های هسته ای زیر آب و پرش ها هر دو رو کامل گرفتم ولی تروفی نداد الان واسه همین دو تا برنز دارم بازی رو از اول میرم

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,730
نام
Javad
اره با آپدیتها حل شد من پیش خرید کرده بودم سرعع شروع کردم بدون سیو پشتیبانی کالکت کردن زباله های هسته ای زیر آب و پرش ها هر دو رو کامل گرفتم ولی تروفی نداد الان واسه همین دو تا برنز دارم بازی رو از اول میرم

از همه سخت تر اون Knife Flight ها ۵ تا اخرشه ۳ ۴ روز روشون گیر کرده بودم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر