Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
اثری از گروه های پایه و باحال مونده؟؟؟ این خارجیا پدر منو دراوردن اصلا معلوم نیست تو چه فازایی سیر میکنن لفت میدن یا کارای خرکی میکنن اصلا به نتیجه نمیرسیم:d خلاصه اگر کسی هست من پایه ام رنکم پایینه ولی تشنه پیشرفتم:d

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,715
اثری از گروه های پایه و باحال مونده؟؟؟ این خارجیا پدر منو دراوردن اصلا معلوم نیست تو چه فازایی سیر میکنن لفت میدن یا کارای خرکی میکنن اصلا به نتیجه نمیرسیم:d خلاصه اگر کسی هست من پایه ام رنکم پایینه ولی تشنه پیشرفتم:d

خب با هم تفاهم ندارید:d
با یه گروه افتاده بودیم 24 ساعته تو استریپ پلاس بودن و منم مجبور بودم برم :d و فقط به هم انگشت نشون می دادن:d
یه کم بیشتر جون بکنی گروه های با نبوغ بالا و بالغ هم پیدا می شن:d

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
خب با هم تفاهم ندارید:d
با یه گروه افتاده بودیم 24 ساعته تو استریپ پلاس بودن و منم مجبور بودم برم :d و فقط به هم انگشت نشون می دادن:d
یه کم بیشتر جون بکنی گروه های با نبوغ بالا و بالغ هم پیدا می شن:d
بخدا من میخوام به تفاهم برسیم ولی خارجیا راه نمیان خداوکیلی:d
مثلا طرف مثلا رنکش 80 یعنی عملا راه افتاده دیگه سوار ماشینش که خیلیم بهش رسیده میشه یهو فاز اور دوز برش میدااره میخواد مثلا زود تر برسه میزنه تو کوه و دشت حالا به هرچی بگی میخوره سنگ درخت آخرم عقب میوفتیم فیلد میشیم تموم میشه میره :d یا میپره وسط میخواد همرو به خاک و خون بکشه بازم فیلد میشیم خلاصه پدرم درومده بخدا :d
اگر گروه خوب پایه میشناسین دریغ نکین :d

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
بخدا من میخوام به تفاهم برسیم ولی خارجیا راه نمیان خداوکیلی:d
مثلا طرف مثلا رنکش 80 یعنی عملا راه افتاده دیگه سوار ماشینش که خیلیم بهش رسیده میشه یهو فاز اور دوز برش میدااره میخواد مثلا زود تر برسه میزنه تو کوه و دشت حالا به هرچی بگی میخوره سنگ درخت آخرم عقب میوفتیم فیلد میشیم تموم میشه میره :d یا میپره وسط میخواد همرو به خاک و خون بکشه بازم فیلد میشیم خلاصه پدرم درومده بخدا :d
اگر گروه خوب پایه میشناسین دریغ نکین :d

با خارجی جماعت نمیشه بازی کرد که، زبون نفهمن :d چی بشه از هر ۱۰ تا سرچ یه آدم پیدا شه بینشون :|

گروه ایرانی پیدا کن، باهاشون چلنج برو و ... عشقه دنیارو بکن!

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
با خارجی جماعت نمیشه بازی کرد که، زبون نفهمن :d چی بشه از هر ۱۰ تا سرچ یه آدم پیدا شه بینشون :|

گروه ایرانی پیدا کن، باهاشون چلنج برو و ... عشقه دنیارو بکن!
بخدا اصلا ادم میمونه اینا با مغزاشون چیکار کردن که انقدر لو لول کار میکنه :| گروه ایرانی خوب اگر سراغ داشتین خواهشا دریغ نکنید بخدا دعاتون میکنم :d
چندتا گروه به اسم بازیسنتر هست ولی ظاهرا بخاری دیگه ازشون بلند نمیشه

آخرین ویرایش:

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
بخدا اصلا ادم میمونه اینا با مغزاشون چیکار کردن که انقدر لو لول کار میکنه :| گروه ایرانی خوب اگر سراغ داشتین خواهشا دریغ نکنید بخدا دعاتون میکنم :d

گروه که من در خدمتم، هایست هارو دیگه انقدر تموم کردم حالم داره بد میشه :d

gow 2

کاربر سایت
Aug 5, 2008
230

منم هستم اگه خوستی add کن. با این خارجی ها نمیشه بازی کرد هر کدوم کاره خودشونو می کنن و به تیم کاری ندارن !! :|

LeBron James 6

کاربر سایت
Mar 18, 2012
1,886
نام
S'Ali Ghaderi
خدایی خجالت نمیکشن بعضیا :| لول رو نگاه :|

6hgtipalr9k2k9nh2r0b.jpg

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
گروه که من در خدمتم، هایست هارو دیگه انقدر تموم کردم حالم داره بد میشه :d
نمیخوام زحمتت بدم اگر واقعا حوصله بازی نداری بیخیال یه خاکی تو سرم میکنم بالاخره
yahoo_4.gif
اتفاقا توی یه گروه ایرانی عضو شدم ولی خیلی فعال نیستن
منم هستم اگه خوستی add کن. با این خارجی ها نمیشه بازی کرد هر کدوم کاره خودشونو می کنن و به تیم کاری ندارن !!
yahoo_22.gif
خوشحال میشم با هم بازی کنیم از شر این زبون نفهمای جو گیر خلاص بشیم :|:d
خدایی خجالت نمیکشن بعضیا :| لول رو نگاه :|
6hgtipalr9k2k9nh2r0b.jpg
یه 3500 هم به من تور من اونم تو گروه IGN بود
رمز موفقیت اینا چیه واقعا ؟ :d

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,719
نمیخوام زحمتت بدم اگر واقعا حوصله بازی نداری بیخیال یه خاکی تو سرم میکنم بالاخره:d اتفاقا توی یه گروه ایرانی عضو شدم ولی خیلی فعال نیستن

خوشحال میشم با هم بازی کنیم از شر این زبون نفهمای جو گیر خلاص بشیم :|:d

یه 3500 هم به من تور من اونم تو گروه IGN بود
رمز موفقیت اینا چیه واقعا ؟ :d
راز موفقیت اینا هکه , هک

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,719
بازی ای که توش هک وارد میشه گند میخوره! گند!

شانس اوردیم حالا GTA وسیعه هکرا توش گم میشن :|
البته اوایل نسل پیش یه گلیچ بود که مثلآ سوار بوزارد میشدی پلیس هم دنبالت هی میرفتی تو گوشی لیست جاب ها هی میومدی بیرونی هی بهت RP میداد طرف تو 2 دیقه 1 لول رفت بالا
البته بعدآ FIX شد من خودم بعد FIX شدنش فهمیدم

hatron

کاربر سایت
Jul 26, 2015
88
نام
مهرزاد
سلام
دوستان من تو مرحله ای که باید سه نفر رو بکشم گیر کردم،اون اولی که هیکلی هست کشتم،دومی هم کشتم،پیش نقطه سومی که قرمز رنگ هست میرم ولی تو اون نقطه کسی نیست بکشم،لطفا راهنمایی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر