Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
پولو از دست میدی ولی عوضش بهت یه ماشین میده که تو هیچ جای بازی نمیتونی پیداش کنی حتی قابل خریداری ازسایت هم نیست به نظرم ارزش ماشین خیلی بیشتر از این مقدار پوله
:p

چیز خاصی نمیشه فقط 2100000$ پول از دست میدی :|
مدال طلای این مرحله هم فقط در صورتی میده که همه رو بکشی به نظرم
پولو از دست میدی ولی عوضش بهت یه ماشین میده که تو هیچ جای بازی نمیتونی پیداش کنی حتی قابل خریداری ازسایت هم نیست به نظرم ارزش ماشین خیلی بیشتر از این مقدار پوله
:p

اگه تراکتور منظورته اون تراکتور رو خارج شهر میتونید پیدا کنید

بالاخره با قيلترشكر وصل شدم، منم اد ، اينوايت كنين : alirezahaghighi
سلام منو ادد کن ali13985120
تو توفیفا بازی کردیم تو منو 5 تا زدی البته مسخره باری در میاوردم پشت میکروفن هم همینطور اگ یادت باشه من منچستر بودم این دفعه حالت گرفته است

دوستان بازي ها وقتي پول انلاين ميگيرين ازش چجور اضافه ميشه؟؟ چون من تو همه بازي ها اين مشكل رو داشتم تو crew تو gta خواستن بدونم راهش چيه و اينكه ممكنه واسه لحاظ كرردن پول ها تو بازي ها نياز باشه ...شكن برم زماني كه ميخوام بازي كنم و پولي كه خريدم از استور رو فعال كنم..
اينم بگم كه من كد انلاين ٥٠٠٠٠٠ تا نزدم كه وسطاي بازي بياد مستقيم addon ميگيرم... ممنون ميشم يه راهي بگين چون حدود ٢٠ دلار پول واسه پول انلاين واه دو بازيم دادم و هنوز تو هيچكدوم اضاف نشد...:(

این عکسی که گرفتم شما رو یاد چیزی نمیندازه ؟‌:( . هر کی گیمر قدیمیه باید مطلبو بگیره . بگید تا عکس بعدی رو بزارم .

ysvwe4lp77vked2r1bgm.jpg

پایان بازی resident evil 3 درسته;)
:thumbsup:. اگه آمار در بیاری ما یک در میون توی هر نسخه یک هلیکوپتر داشتیم حتی توی 6 که خوش رکاب ایدا بود . یک چیزیس رو اینجا اعتراف میکنم ولی توی تاپیک خودش نمیشه چون بحثش پیش اومد . من نسخه 6 با اون افتضاحیش هم دوس داشتم . ما فنای رزیدنت نمیتونیم هیچ رقمه از شخصیتهاش دل بکنیم .

- - -ویرایش - - -

jbgdt8mizu0ofact28bs.jpg

سلام منو ادد کن ali13985120
تو توفیفا بازی کردیم تو منو 5 تا زدی البته مسخره باری در میاوردم پشت میکروفن هم همینطور اگ یادت باشه من منچستر بودم این دفعه حالت گرفته است
آره من psg بودم، اوكى فقط مايك وصل نكن، ترافيك اينترنتم زودى تموم ميشه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or