Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S

Shoboolian

کاربر سایت
Oct 2, 2012
634
نام
سپهر
اینجور آپدیت ها خیلی جذاب هست . واقعا راک استار کار جالبی رو در پیش گرفته و حمایت از بازی رو به طور کامل داره انجام میده . این آپدیت ها هم به طور کامل این رو تایید می کنه .

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
دوستان من بازی رو تموم کردم مراحل اصلی رو بعد اومدم مراحل STRANGERS که علامت سوال هست رو برم دیدم کلا واسه مایکل 2 تا مرحله باز هست با علامت ابی . یکیش اونیه که میری بهت مواد مخدر میده میکشی توهم میزنی یکی هم اینکه باید مسابقه 2 بدی با یه زن . اما برای ترور و فرانکلین بیشتر 4-5 تا مرحله وحود داره . الان قضیش چیه ؟ بعدا برای مایکل باز میشه بقیش یا کلا همین 2 تاست ؟ :|

پ.ن : راستی این افت فریم رو بقیه هم موقع رانندگی توی روز روشن مناطق شلوغ دارن یا نه ؟ :(

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من بازی رو تموم کردم مراحل اصلی رو بعد اومدم مراحل STRANGERS که علامت سوال هست رو برم دیدم کلا واسه مایکل 2 تا مرحله باز هست با علامت ابی . یکیش اونیه که میری بهت مواد مخدر میده میکشی توهم میزنی یکی هم اینکه باید مسابقه 2 بدی با یه زن . اما برای ترور و فرانکلین بیشتر 4-5 تا مرحله وحود داره . الان قضیش چیه ؟ بعدا برای مایکل باز میشه بقیش یا کلا همین 2 تاست ؟ :|

پ.ن : راستی این افت فریم رو بقیه هم موقع رانندگی توی روز روشن مناطق شلوغ دارن یا نه ؟ :(
افته فریم که از اولش بود D: ...

یاد ندارم اما ادامه بده همه stranger and freaks ها ×_× تعدادشون کم نبود ! یه سریش هم یادمه فقط توی یه زمانهایی از روز میامد علامتش.

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
افته فریم که از اولش بود D: ...

یاد ندارم اما ادامه بده همه stranger and freaks ها ×_× تعدادشون کم نبود ! یه سریش هم یادمه فقط توی یه زمانهایی از روز میامد علامتش.

اخه میخوام مطمین شم یه موقع مرحله ای باگ نشده باشه نیاد و اینا چون عجیبه واس ترور و فرانکلین بیشتر 4-5 تا علامت سوال هست ولی واس مایکل 2 تا کلا بیشتر نبود اخر بازی .
راستی من این مراحل لستر رو رفتم پولم شد 120 ملیون . هنوز پولم کمه چیکار کنم بشه 2 برابر واسه هر کرکتر میخوام گلف کلاب و همه چیزا رو بخرم :D

پ.ن : راستی امکانش هست مرحله ای در حین بازی باگ بشه و نیاد ؟ یادمه این مشکل توی نسخه نسل قبل بود !!

این افت فریم هم لامصب برطرف نمیکنن . امروز یه جای شلوغ اومدم بپیچگ چنان افت فریم پیدا کرد بازی هنگ کرده بود تصویر هنگ گرد صدا میمود لووول :D مجبور شدم بازی رو ببندم باز بیارم وسط یه مرحله هم بودم :|

آخرین ویرایش:

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
اخه میخوام مطمین شم یه موقع مرحله ای باگ نشده باشه نیاد و اینا چون عجیبه واس ترور و فرانکلین بیشتر 4-5 تا علامت سوال هست ولی واس مایکل 2 تا کلا بیشتر نبود اخر بازی .
راستی من این مراحل لستر رو رفتم پولم شد 120 ملیون . هنوز پولم کمه چیکار کنم بشه 2 برابر واسه هر کرکتر میخوام گلف کلاب و همه چیزا رو بخرم :D

پ.ن : راستی امکانش هست مرحله ای در حین بازی باگ بشه و نیاد ؟ یادمه این مشکل توی نسخه نسل قبل بود !!
:|
این افت فریم هم لامصب برطرف نمیکنن . امروز یه جای شلوغ اومدم بپیچگ چنان افت فریم پیدا کرد بازی هنگ کرده بود تصویر هنگ گرد صدا میمود لووول :D مجبور شدم بازی رو ببندم باز بیارم وسط یه مرحله هم بودم
والا ما از این مشکلات نداریم.شاید کنسولت داشته چیزی دانلود یا نصب میکرده.

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
والا ما از این مشکلات نداریم.شاید کنسولت داشته چیزی دانلود یا نصب میکرده.

اون افت فریم موقع رانندگی رو همه دارن مشکل عمومیه حالا شما نداری شاید بازیت نسخه مخصوص باشه . نکنه پارتی داری ؟ :D
اون قضیه مراحل رو هم اوکی شد کلا مایکل 4 تا بیشتر مرحله STRANGER نداره که 2 تاش با خرید PROPERTY ازاد میشه .

پ.ن : دوستان کسی میتونه بگه دقیقا من چیکار کنم پولم 2 برابر بشه لازم دارم ؟ :D
الان 115 ملیون دارم میخوام 2 برابر بشه که تمام چیزای بازی رو بخرم . اما خب لستر اساسینیشن هارو رفتم . چطوری میشه 2 برابرش کرد ؟ از طریق بورس که نمیدونم کودوم سهام بخرم سود بده !! کسی کمک کنه خیلی خیلی کمکش بزرگ بوده

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
اون افت فریم موقع رانندگی رو همه دارن مشکل عمومیه حالا شما نداری شاید بازیت نسخه مخصوص باشه . نکنه پارتی داری ؟ :D
اون قضیه مراحل رو هم اوکی شد کلا مایکل 4 تا بیشتر مرحله STRANGER نداره که 2 تاش با خرید PROPERTY ازاد میشه .

پ.ن : دوستان کسی میتونه بگه دقیقا من چیکار کنم پولم 2 برابر بشه لازم دارم ؟ :D
الان 115 ملیون دارم میخوام 2 برابر بشه که تمام چیزای بازی رو بخرم . اما خب لستر اساسینیشن هارو رفتم . چطوری میشه 2 برابرش کرد ؟ از طریق بورس که نمیدونم کودوم سهام بخرم سود بده !! کسی کمک کنه خیلی خیلی کمکش بزرگ بوده

منظورم این جملت بود :
امروز یه جای شلوغ اومدم بپیچگ چنان افت فریم پیدا کرد بازی هنگ کرده بود تصویر هنگ گرد صدا میمود لووول
در این حد افت فریم ندارم.وگرنه توی جاهای شلوغ و سرعت یه مقدار کمی افت فریم هست که ازار دهنده نیست.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

این افت فریم هم لامصب برطرف نمیکنن . امروز یه جای شلوغ اومدم بپیچگ چنان افت فریم پیدا کرد بازی هنگ کرده بود تصویر هنگ گرد صدا میمود لووول :D مجبور شدم بازی رو ببندم باز بیارم وسط یه مرحله هم بودم :|
دیگه AC Unity نیست که باگش باعث نیومدن مرحله بشه ( No Pun Intended ~_~ )

اونا رو که میخری خودش profit داره در طوله زمان ×_×

بهش بر نخوردم ×_×

اسمه همه مراحل Strangers and freaks
Pulling Favors
Pulling Another Favor
Pulling Favors Again
Still Pulling Favors
Pulling One Last Favor
Shift Work
Paparazzo
Paparazzo The *** Tape
Papparazzo The Partnership
Papparazzo Reality Check
A Starlet in Vinewood
Grass Roots Franklin
Grass Roots The Smoke In
Exercising Demons Franklin
Far Out
The Final Frontier
Risk Assessment
Liquidity Risk
Targeted Risk
Uncalculated Risk
LIST OF OTHER STRANGERS & FREAKS

Paparazzo The Meltdown
Paparazzo The Highness
Grass Roots Michael
Grass Roots Trevor
Exercising Demons Michael
Exercising Demons Trevor
Seeking the Truth
Accepting the Truth
Assuming the Truth
Chasing the Truth
Bearing the Truth
Delivering the Truth
Exercising the Truth
Unknowing the Truth
Rampage One
Rampage Two
Rampage Three
Rampage Four
Rampage Five
Target Practice
Fair Game
The Civil Border Patrol
An American Welcome
Minute Man Blues
Special Bonds
Death At Sea
Nigel and Mrs Thornhill
Vinewood Souvenirs Willie
Vinewood Souvenirs Tyler
Vinewood Souvenirs Kerry
Vinewood Souvenirs Mark
Vinewood Souvenirs Al Di Napoli
Vinewood Souvenirs The Last Act
Extra Commission
Closing the Deal
Surreal Estate
Breach of Contract
Mrs Philips
Damaged Goods
The Last One

اون طوریش رو اصلا ندیده بودم دیگه D:

Young Tiger

کاربر سایت
Apr 22, 2013
686
نام
li@
کاراکتری که تو انلاین ساختم بهتر از این نشد تو ps3
LTnZ0.jpg
یعنی بهتر از نمیشه قیافشو درست کرد؟؟

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
دوستان به یک موضوعی رسیدم اونم اینه که انگار اول شخص رانندگی بکنبد افت فریم تا 90 درصد میاد پایین.... من خودم از اول بازی کلا اول شخص رانندگی میکردم برا همین افت فریم نمیدیدم......

+

مایکل یه سری واحل فرعی داره مربوط به اون epsilon program هست که انگار اولش باید یه 5 هزارتا تو سایتش دونیت کنی که مراحل آزاد بشه ....

ΔⓐᖇᏫℕ

کاربر سایت
Jun 20, 2014
653
نام
Amir
اگه یادتون باشه لایو خیلی از psn تو نسل قبل سرعتش بیشتر بود تو این نسل هم همینطوره؟
شخصا 6 ماهی هست آنلاین میزنم مشکلی ندیدم ! در ضمن تمام این مشلات خلاصه ممیشه در اینترنت داغون ایران !!! فکر نمیکنم خارج کشور کسی با psn مشکل داشته باشه. حتی تو افغانستان :))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر