Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
دوستان یه اتفاق مسخره.من رفتم اون تونل مخفیه که جز استر ایج ها هستش.همون که جنازه یه نفر مثل فلپس شخصیت ال ای نویره توشه.دقیقا میرم دقیقا هم مثل فیلم یوتیوبش.اما جنازه نیست.رو دو اکانت رفتم نبوده.بیش از ده بار.دقیقا همونجا موندم.تو فیلم هست اما مال من نیست.جریان چیه؟

باید بازی رو روی نسل قبل بازی کرده باشی و اکانت سوشیال کلاب نسل قبلتو به این انتقال بدی:|

دوستان یه اتفاق مسخره.من رفتم اون تونل مخفیه که جز استر ایج ها هستش.همون که جنازه یه نفر مثل فلپس شخصیت ال ای نویره توشه.دقیقا میرم دقیقا هم مثل فیلم یوتیوبش.اما جنازه نیست.رو دو اکانت رفتم نبوده.بیش از ده بار.دقیقا همونجا موندم.تو فیلم هست اما مال من نیست.جریان چیه؟

منم رفتم یکبار نبود اما وقتی تا آخر تونل رفتم پیداش شد جنازه

باید بازی رو روی نسل قبل بازی کرده باشی و اکانت سوشیال کلاب نسل قبلتو به این انتقال بدی:|

مطمئنی ؟ آخه آفلاین که ربطی به انتقال نداره اون مال آنلاینه بعدش اینا بازی رو رو نسل جدید دادن برای افرادی که رو نسل قبل بازیش نکردن این حرف شما کاملا این قضیه رو نقض میکنه

منم رفتم یکبار نبود اما وقتی تا آخر تونل رفتم پیداش شد جنازه

مطمئنی ؟ آخه آفلاین که ربطی به انتقال نداره اون مال آنلاینه بعدش اینا بازی رو رو نسل جدید دادن برای افرادی که رو نسل قبل بازیش نکردن این حرف شما کاملا این قضیه رو نقض میکنه
در هر صورت من با هردو اکانتم رفتم یه بار عصر یه بار چند ساعت پیش نیم ساعت بودم تو تونل در و دیوار رو نابود کردم نیومد که نیومد.شانس دیگه .

دوستان یه سوال در مورد داستان بازی هست ممنون میشم کسی تونست با جزییاتش برام توضیح بده ممنون :

بعد از اینکه ترور بر میگرده به شهر و اینا و مایکل رو میبینه با مایکل و فرانکلین میرن پیش 3 تا مامور FIB و براشون کار انجام میدن . این مامورا کی هستن و دقیقا داستان بازی از اینجا قضیش چیه ؟
بعد راستی یادمه یه جایی ترور میره از یه کشتی یه سلاحی رو با زیردریایی میدزده . این قضیش چیه ممنون ؟
البته بگم داستان رو تا قبل از زدن بانک یا همون دزدی از بانک برام تعریف کنید . همونجا که میرن 3 نفری بانک میزنن لباس ضد ضربه میپوشن و اخرش با قطار فرار میکنن و اینا

دوستان من بازی رو روی ایکس باکس 360 قبلا کلی رفتم ... راهی هست فقط قسمت SIngle Player رو یه جوری از Social clubi جایی بیارم رو پلی 4؟ :| :|
فقط قسمت online رو میشه منتقل کرد روی 4 از social club
single player باید از ابتدا شروع کنی.

دوستان یه سوال در مورد داستان بازی هست ممنون میشم کسی تونست با جزییاتش برام توضیح بده ممنون :

بعد از اینکه ترور بر میگرده به شهر و اینا و مایکل رو میبینه با مایکل و فرانکلین میرن پیش 3 تا مامور FIB و براشون کار انجام میدن . این مامورا کی هستن و دقیقا داستان بازی از اینجا قضیش چیه ؟
بعد راستی یادمه یه جایی ترور میره از یه کشتی یه سلاحی رو با زیردریایی میدزده . این قضیش چیه ممنون ؟
البته بگم داستان رو تا قبل از زدن بانک یا همون دزدی از بانک برام تعریف کنید . همونجا که میرن 3 نفری بانک میزنن لباس ضد ضربه میپوشن و اخرش با قطار فرار میکنن و اینا

صفحه 136 رو بخون

- - -ویرایش - - -

این برفی شدن فقط واسه آنلاینه؟ یا میشه واسه سینگل دانلود کرد؟

صفحه 136 رو بخون

- - -ویرایش - - -

این برفی شدن فقط واسه آنلاینه؟ یا میشه واسه سینگل دانلود کرد؟

مممنون ولی اینا مال قبل اومدن تروور بود . الان میخوام بدونم نقش این FIB ها چیه ؟ دقیقا چرا مایکل و اینا براشون کار میکنن و اینا ؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or