Multi Platform Grand Theft Auto V

سازنده
Rockstar
تاریخ انتشار
September 2013
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
البته فکر کنم من منظورتون رو از IP استاتیک اشتباه متوجه شدم.
دو نوع IP استاتیک هست.
۱- IP اینترنتتون
۲-IP کنسول (محلی)
ما تا اینجا فقط از مورد اول صحبت کردیم. درحالی که به نظرم منظور نویسنده از مورد دوم بوده)

مورد دوم برای باز کردن پورت ها و تنظیمات DMZ به منظور باز کردن NAT استفاده میشه.
ابن مورد به این صورته که شما یک IP خاص برای کنسول تعریف میکنی و یه سری پورت ها رو فقط روی اون IP باز میکنی (یا اینکه به وسیله DMZ کل پورت ها رو باز میکنی)
این IP به این دلیل باید ثابت باشه که شما هر چند استتفاده کننده به مودم شما متصل بشه، به ترتیب از عدد ۱۹۲.۱۶۸.۱.۲ بهشون به صورت خودکار یک IP تعلق میگیره. خوب طبیعیه هر مرتبه که یکی دیسکانکت بشه IP ش حذف میشه و به نفر بعدی که وصل بشه تعلق میگیره به همین دلیل نمیشه پورتها رو در این حالت برای یک دستگاه مشخص باز کرد. به همین دلیل یک عدد غیرمعمول به عنوان IP استاتیک به کنسول میدیم و دیگه این IP برای همیشه به کنسول تعلق میگیره و میتونیم پورت ها رو روی کنسول باز کنیم. (همیشه یک عدد غیرمعمول (درشت) به عنوان IP به کنسول اختصاص بدید مثل 192.168.1.88 (دو رقم آخر منطظوره یعنی ۸۸ چون احتمال اینکه ۸۷ نفر به مودم شما متصل شده باشند در حد صفره)

اتفاقا توو این مدت بیشتر از ۵۰ باز مودم و خاموش روشن کردم
مشغول همینکارم ، امیدوارم نتیجه بده
بنظر منطقی میاد. حالا روشش رو نمیدونم . ولی بهتره اطلاعات اینترنت رو ( رمز و ای پی و ...) از روی کنسول پاک کنی و از اول به نت وصل شی با ایپی ثابت.

Sent from my HTC Desire 816 dual sim

البته فکر کنم من منظورتون رو از IP استاتیک اشتباه متوجه شدم.
دو نوع IP استاتیک هست.
۱- IP اینترنتتون
۲-IP کنسول (محلی)
ما تا اینجا فقط از مورد اول صحبت کردیم. درحالی که به نظرم منظور نویسنده از مورد دوم بوده)

مورد دوم برای باز کردن پورت ها و تنظیمات DMZ به منظور باز کردن NAT استفاده میشه.
ابن مورد به این صورته که شما یک IP خاص برای کنسول تعریف میکنی و یه سری پورت ها رو فقط روی اون IP باز میکنی (یا اینکه به وسیله DMZ کل پورت ها رو باز میکنی)
این IP به این دلیل باید ثابت باشه که شما هر چند استتفاده کننده به مودم شما متصل بشه، به ترتیب از عدد ۱۹۲.۱۶۸.۱.۲ بهشون به صورت خودکار یک IP تعلق میگیره. خوب طبیعیه هر مرتبه که یکی دیسکانکت بشه IP ش حذف میشه و به نفر بعدی که وصل بشه تعلق میگیره به همین دلیل نمیشه پورتها رو در این حالت برای یک دستگاه مشخص باز کرد. به همین دلیل یک عدد غیرمعمول به عنوان IP استاتیک به کنسول میدیم و دیگه این IP برای همیشه به کنسول تعلق میگیره و میتونیم پورت ها رو روی کنسول باز کنیم. (همیشه یک عدد غیرمعمول (درشت) به عنوان IP به کنسول اختصاص بدید مثل 192.168.1.88 (دو رقم آخر منطظوره یعنی ۸۸ چون احتمال اینکه ۸۷ نفر به مودم شما متصل شده باشند در حد صفره)

ممنون محمد از اطلاعاتت
من IP کنسول و گذاشتم ۳۱ ، روی DMZ هم بازش کردم ، پورت هارو هم فوروارد کردم
جالبه که الان کنسول NAT 3 رو میشناسه !!!! و باز هم وصل نمیشه !

- - -ویرایش - - -

فک کنم بهتره یه تاپیک برای بخش آنلاین باز بشه
همه مطالب در مورده آی پی و سرور و ..... هست

اتفاقا منم میخواستم همین پیشنهاد رو بدم ، چون این مشکلات در آینده هم ادامه پیدا میکننه با توجه به نت ایران ، هم مرجعی میشه واسه بقیه در آینده
اگه مییشه مدیران عزیز زحمتشو بکشن

ممنون محمد از اطلاعاتت
من IP کنسول و گذاشتم ۳۱ ، روی DMZ هم بازش کردم ، پورت هارو هم فوروارد کردم
جالبه که الان کنسول NAT 3 رو میشناسه !!!! و باز هم وصل نمیشه !

- - -ویرایش - - -

اتفاقا منم میخواستم همین پیشنهاد رو بدم ، چون این مشکلات در آینده هم ادامه پیدا میکننه با توجه به نت ایران ، هم مرجعی میشه واسه بقیه در آینده
اگه مییشه مدیران عزیز زحمتشو بکشن

منم این مشکل شما رو توی FIFA 15 با XONE دارم. قبلاً با این روش NAT رو باز کردم ولی نمیدونم ISP چیکار کرد که دیگه NAT باز نمیشه و در بهترین حالت روی Moderate قرار میگیره.

درود
دوستان يك چند تا سوال داشتم اگر پاسخ قانع كننده بهم بدين ممنون ميشم چون قاط زدم!!
1- من اكانتم ريج 1 هست، حالا چه فرقي داره اكانت ريج 1 بگيرم يا اكانت ريج آل؟
2- اين نقشه و كد دقيقا چي هستش، كسي از دوستان عكس داره ازش بذاره، من رفتم بخرم دقيقا تو پك بازي دنبال چي بگردم، كه فروشنده از توش در نيورده باشه؟ (ببخشيد من تازه يك چند ماهه كنسولي شدم و gta4 رو هم نزدم)
3- شما نسخه فيزيكي رو تو تهران از كجا مي گيريد كه مطمئن هستين سرتون كلاه نميره، من تا الان از توپخونه گرفتم؟

دوستان آمار این سوال منو بدین من هی خفه شدم پول بیمارستان دادم چیزی نبود

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

شاید جاشو درست پیدا نکردی توی یو*ت*یوب دقیق نگاه کن.
احتمال اینکه توی نسل 8 دیگه اون کیفه رو برداشته باشن هم هست. توی نسل 7 که بود.

شاید جاشو درست پیدا نکردی توی یو*ت*یوب دقیق نگاه کن.
احتمال اینکه توی نسل 8 دیگه اون کیفه رو برداشته باشن هم هست. توی نسل 7 که بود.

سلام
تا جایی که یادم هست
تو اپدیت
این مشکل کیف پول ها رو حل کردن
بهتر دنبال چیزهایه دیگه بگردی
مثل گلیج ها انلاین

This Game is Amazing....
یعنی واقعا باهاش حال کردم......لامصب عجب چیزیه دیگه میشینم پاش چون شارژ دسته هم دمه دسته دیگه کلا بلند شدنم با خداست .....

من نسل قبل نشد که بازی کنم الان فعلا دارم خفن از آفلاین لذت میبرم story تموم بشه می زنم تو کار انلاین......

حالا اینجا یه نکته ای هم بگم که بر خلاف خیلی ها اینجا من خیلی با فرانکلین حال می کنم از لحجه ی باهالش بگیر برو تا حرکتای ارازلی که میزنه... در کل بچه

باحالیه...ولی ترور زیاد مالی نیست از اون بیابون که توش زندگی می کنه بگیر بیا تا اینکه که ملتو به معنای کلمه به F میده......مایکلم که مرد خسته مرد تمام فصول

اونم خوبه بد نیست اون سیس ثروتمدی و بدبختی که داره رو خیلی باحاش حال میکنم.....

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or