Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

YosefFaraji

کاربر سایت
Nov 8, 2013
320
رو هارد اورجینال ایکس باکس نصب کردم یعنی امکان داره که رو فلش نصب کنم درست شه؟
به احتمال زیاد درست بشه.روی فلش 16باید نصب کنید.من هارد ایکس باکسم 20گیگ و فلشم 16گیگه و هر دو دیسک رو نصب کردم و بی دردسر بازی میکنم.دیگه دیسک کار نمیکنه ولی باید تو دستگاه باشه

MNVB

کاربر سایت
Jul 22, 2014
54
نام
MAN
سلام میدونم اینجا جاش نیست
دوستان لطفا فورا جواب بدید
دیروز میخواستم به لایو وصل شم یه اپدیت لایو خواست که حدود 10 دقیقه طول کشید بعد ری استارت شد یه اپدیت دیگه خواست اگه اپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد؟
من همین کارو قبلا رو ایکس باکس قبلیم که الایت 2 بود انجام دادم دیگه بازیای کپی رو نمیخوند.الان چیکار کنم؟

amirhossainrez

کاربر سایت
Jul 26, 2014
43
نام
امیرحسین
دیروز میخواستم به لایو وصل شم یه اپدیت لایو خواست که حدود 10 دقیقه طول کشید بعد ری استارت شد یه اپدیت دیگه خواست اگه اپدیت کنم مشکلی پیش نمیاد؟
من همین کارو قبلا رو ایکس باکس قبلیم که الایت 2 بود انجام دادم دیگه بازیای کپی رو نمیخوند.الان چیکار کنم؟
فک کنم ایرادی نداشته باشه

aryan1

کاربر سایت
Sep 18, 2012
370
نام
aryan

اگه lt3 باشه مشكلي نيست

Subscribe to my youtube channel :
aryan namavar

masoud7khat

کاربر سایت
Aug 12, 2013
25
سلام .ببخشید وقتی کنسولم روشن میکنم3گزینه میاد 1پروفایل خودم میاد 2ساخت پروفایل جدید میاد 3ساخت پروفایل جدید

قبلا وقتی کنسولم روشن میکردم صحفه اصلی میامد ورود به پروفایل بودم.لطفا راهنمایی کنید

amirhossainrez

کاربر سایت
Jul 26, 2014
43
نام
امیرحسین
برو settings بعد برو profile بعد auto sign in رو enable کن

یه نسخه اورجینال از Gta v برای ایکس360 دارم اضافه هست تا حالا نصب هم نکردم و از قابش هم در نیاوردم. نسخه کامل هستش burner max هم هست اگه جایی برای فروش یا اکه خودتون مشتری هستین بگین
14000 تومان دو DVD 9

Last edited by a moderator:

masoud7khat

کاربر سایت
Aug 12, 2013
25
سلام. جیتیا وی کاملا تمام شده %100توی ایکس باکسم ریختم اما همیشه توی نقشه علامت لباس نمایش داده میشه.لباس هم عوض میکنم اما بازم توی نقشه علامت لباس فروشی است.واسه هر3شخصیت اینجور است.لطفا راهنمایی کنید

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
سلام. جیتیا وی کاملا تمام شده %100توی ایکس باکسم ریختم اما همیشه توی نقشه علامت لباس نمایش داده میشه.لباس هم عوض میکنم اما بازم توی نقشه علامت لباس فروشی است.واسه هر3شخصیت اینجور است.لطفا راهنمایی کنید

هميشه يه سري علامت ها هستن كه دسترسي شما بهشون راحت تر بشه
اون علامت نزديك ترين لباس فروشي به شما رو نشون ميده

Sent from my iPhone using Tapatalk

masoud7khat

کاربر سایت
Aug 12, 2013
25

.:Bardia:.

کاربر سایت
Sep 25, 2012
103
نام
Bardia

پست بالایی رو بخون .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر