Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
دوستان من یه جا بازی گیر کردم دیگه ماموریت بهم نمیده...

همونجا که ترور زن مارتین رو میدوزده و ترور و مایکل تحت تعقیب مارتین میشن ...اصن بعدش هیچی ماموریت نیست

golden3828

کاربر سایت
Mar 11, 2014
32
نام
گلدن
بچه ها یه مود تازه اومده که بازی اول شخص میشه... کسی میدونه چطوری روی ایکس باکس.360 میشه این مود رو انجام داد؟؟

Sent from my C6602 using Tapatalk

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
دوستان این بازی دو دیسکه دیگه؟ بعد وقتی گرفتیم باید اول دیسک دو رو بذاریم نصب شه بعد دیسک 1 خودش نصب میشه بعد دوباره دیسک 2 رو بذاریم دیگه؟ بعد موقع اجرای بازی از روی هارد اجرا میشه دیگه؟

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
دوستان این بازی دو دیسکه دیگه؟ بعد وقتی گرفتیم باید اول دیسک دو رو بذاریم نصب شه بعد دیسک 1 خودش نصب میشه بعد دوباره دیسک 2 رو بذاریم دیگه؟ بعد موقع اجرای بازی از روی هارد اجرا میشه دیگه؟

توي تمام صفحات گفته شد
ديسك يك = نصب
ديسك دو = اجرا از روي ديسك :|

Sent from my iPhone using Tapatalk

بچه ها یه مود تازه اومده که بازی اول شخص میشه... کسی میدونه چطوری روی ایکس باکس.360 میشه این مود رو انجام داد؟؟

Sent from my C6602 using Tapatalk

احتمال بالا جيتگ ميخواد
لينك مود رو داريد ؟ لينك صفحه

Sent from my iPhone using Tapatalk

Last edited by a moderator:

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
پس چطور توی پست اول Police _ 110 گفتن که : "در ابتدا بعد از تهیه ی بازی، دیسک دوم را در کنسول قرار دهید و بعد از شناسایی دیسک بازی، بازی را مثل سایر بازی ها در هارد کنسول نصب کنید (با زدن دکمه X و Inistall )
بعد از نصب بازی که بین 20تا30دقیقه طول می کشد، دیسک اول را در درایو کنسول قرار داده و وارد بازی شوید، در همان ابتدای اجرا، پیغام محل نصب دیسک اول را سوال کرده که با تایید گزینه ی آن، دیسک اول نیز در هارد یا فلش نصب می شود، بعد از پایان نصب که باز هم بین 20تا30دقیقه می باشد، مجدد پیغام قرار دادن دیسک دوم ظاهر می شود که با قرار دادن دیسک و نهایتاً 5 دقیقه انتظار (برای بار اول)، وارد بازی می شود."

پس اگه دیسک 2 رو هم نصب می کنیم چطور از روی دیسک اجرا میشه؟؟؟ یعنی راهی هست که بشه کل بازی رو نصب کرد که دیگه موقع بازی از روی دیسک نباشه؟

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,820
پس چطور توی پست اول Police _ 110 گفتن که : "در ابتدا بعد از تهیه ی بازی، دیسک دوم را در کنسول قرار دهید و بعد از شناسایی دیسک بازی، بازی را مثل سایر بازی ها در هارد کنسول نصب کنید (با زدن دکمه X و Inistall )
بعد از نصب بازی که بین 20تا30دقیقه طول می کشد، دیسک اول را در درایو کنسول قرار داده و وارد بازی شوید، در همان ابتدای اجرا، پیغام محل نصب دیسک اول را سوال کرده که با تایید گزینه ی آن، دیسک اول نیز در هارد یا فلش نصب می شود، بعد از پایان نصب که باز هم بین 20تا30دقیقه می باشد، مجدد پیغام قرار دادن دیسک دوم ظاهر می شود که با قرار دادن دیسک و نهایتاً 5 دقیقه انتظار (برای بار اول)، وارد بازی می شود."

پس اگه دیسک 2 رو هم نصب می کنیم چطور از روی دیسک اجرا میشه؟؟؟ یعنی راهی هست که بشه کل بازی رو نصب کرد که دیگه موقع بازی از روی دیسک نباشه؟

شما فقط دیسک 1 رو نصب کن و دیسک 2 رو بزار توی دستگاه ولی نصب نکن ، همین....

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE

خود راکستار گفته دیسک 2 رو نصب نکنین بهترین راه اینه که دیسک 2 رو در هارد داخلی و دیسک یک (نصب اجباری) رو روی یک فلش نصب کنین از این روش بهترین پرفومنس و کمترین افت فریم و .... رو دریافت میکنین

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
آخه من دیگه توبه کردم که بازی رو از روی دیسک بازی کنم یه بار درایو کنسول سوخت پدرم در اومد تا درستش کردم. خواستم ببینم اگه دیسک 2 رو هم نصب کنی از رو هارد اجرا میشه یا نه فقط همین. اگر بازی که می خریم هم برنر مکس باشه.

AMIR KENWAY

کاربر سایت
Nov 23, 2013
52
نام
AMIR HO3EIN
سلام دوستان
چند روز پیش gta v گرفتم...بعد از نصب دیسک 2 رو که گذاشتم بعد از چند لحظه تو لودینگ گیر کرد...رفتم دوباره یکی دیگه خریدم ولی مشکلم حل نشد!!!(قبلا اینطوری نبود)
بازی رو هم تو ایکس باکس دوستم امتحان کردم درست بود!!!لطفا راهنمایی کنید:(

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
آخه من دیگه توبه کردم که بازی رو از روی دیسک بازی کنم یه بار درایو کنسول سوخت پدرم در اومد تا درستش کردم. خواستم ببینم اگه دیسک 2 رو هم نصب کنی از رو هارد اجرا میشه یا نه فقط همین. اگر بازی که می خریم هم برنر مکس باشه.

دیسک 2 رو نصب کنی از هارد اجرا میشه ولی سعی کن هردو دیسک رو یجا نصب نکنی دیسک 2 رو هارد دیسک 1 رو فلش

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

aj 200

کاربر سایت
Nov 30, 2012
198
نام
AJ
دوستان من میخوام وارد gta onlineبشم واسه اولین بار جوین یک گروه از همون جا میشم ولی بعد میخوام وارد آنلاین بشم میگه dlcدانلود کنید و ... حالا چکار کنم

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.
دوستان من میخوام وارد gta onlineبشم واسه اولین بار جوین یک گروه از همون جا میشم ولی بعد میخوام وارد آنلاین بشم میگه dlcدانلود کنید و ... حالا چکار کنم
هیچ مشکلی نداره DLC هارو دانلود می کنید و بعد از دانلود می تونید آنلاین بازی کنید...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر