Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

abk

کاربر سایت
May 23, 2013
68
نام
ali
دوستان بعد این که مرحله اخر بازیو رفتیبازی به کل تموم میشه؟یعنی دیگه نمیونی تو شهر ول بچرخی و باید ا اول شروع کنی؟اینو یه جا دیدم نوشته بودن تعجب کردم

MaMaD_FRN

کاربر سایت
Jun 11, 2014
13
دوستان بعد این که مرحله اخر بازیو رفتیبازی به کل تموم میشه؟یعنی دیگه نمیونی تو شهر ول بچرخی و باید ا اول شروع کنی؟اینو یه جا دیدم نوشته بودن تعجب کردم

نه داداش بعد از تموم کردن داستان میتونی ول بچرخی و کارای جانبی رو انجام بدی ...

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا

ميتوني ول بگردي و بازي رو ١٠٠ كني ولي حتما براي مرحله آخر گزينه سوم رو بزن وگرنه يكي از كاركتر هارو مجبور ميشي از دست بدي

Sent from my iPhone using Tapatalk

nejireza

کاربر سایت
Jun 3, 2009
123
نام
رضا
سلام من بازی رو دانلود کردم از اونجایی که دستگاه من آرکید هست و هارد نداره راهی وجود داره که دیسک اول رو از کامپیوتر بریزم رو فلش و فقط دیسک دوم رو رایت کنم؟

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
سلام من بازی رو دانلود کردم از اونجایی که دستگاه من آرکید هست و هارد نداره راهی وجود داره که دیسک اول رو از کامپیوتر بریزم رو فلش و فقط دیسک دوم رو رایت کنم؟

اگه اينطور ميخوايد نبايد ديسك يك رو دانلود ميكرديد بلكه بايد كانتنت هايي كه ديسك يك نصب ميكنند رو دان كنيد كه سه پارست هستن و بعد با نرم افزار هاريزون اون هارو به فلش منتقل كنيد

MohammadRe2a

کاربر سایت
Apr 25, 2014
31
نام
محمدرضا
سلام دوستان.من وقتی میخوام برم gta online نمیشه!! کسسی مشکلشو میدونه؟قبلنا که میرفتم بازی سیو نمیشد ولی الان حتی تو gta online هم نمیره!!!

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
سلام دوستان.من وقتی میخوام برم gta online نمیشه!! کسسی مشکلشو میدونه؟قبلنا که میرفتم بازی سیو نمیشد ولی الان حتی تو gta online هم نمیره!!!
چه اروري ميده؟

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
این ماموریت هدی ناگهانی یا فی البداعه که تو نقشه میاد و از RDR الهام گرفتن جالب نیست
کاملا میشه حدس زد کی ها اتفاق میافته و بیشتر تکراریه دو سه بار مثلا یکی کیف زن رو میزد و باید میرفتیم دنبالش اخرشم یا میتونی پولو برگردونی یا بزنی به جیب ..
تنوع داره باز البته میدونم چند نوع هست ولی عمین 2 بار به شکل مختلف تکرار شد واسه من.

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
این ماموریت هدی ناگهانی یا فی البداعه که تو نقشه میاد و از RDR الهام گرفتن جالب نیست
کاملا میشه حدس زد کی ها اتفاق میافته و بیشتر تکراریه دو سه بار مثلا یکی کیف زن رو میزد و باید میرفتیم دنبالش اخرشم یا میتونی پولو برگردونی یا بزنی به جیب ..
تنوع داره باز البته میدونم چند نوع هست ولی عمین 2 بار به شکل مختلف تکرار شد واسه من.

اتفاقا اينا از جذاب ترين بخش هاي بازي هستن و فوق العاده متنوعن

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
بازیه خیلی‌ خوبی بود اما بچه‌ها گفته بودند هیچ نقصی نداره
بازی متأسفانه بعضی‌ از مراحلش خسته کننده میشد
بازی هم اگه تموم شه ادامهٔ بازی زیاد حال نمیده و به تدریج خسته کننده می‌شه
آنلاینش هم زیاد جالب نبود
اما در کل عالی‌ بود ارزش بازی کردن رو داشت

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
بازیه خیلی‌ خوبی بود اما بچه‌ها گفته بودند هیچ نقصی نداره
بازی متأسفانه بعضی‌ از مراحلش خسته کننده میشد
بازی هم اگه تموم شه ادامهٔ بازی زیاد حال نمیده و به تدریج خسته کننده می‌شه
آنلاینش هم زیاد جالب نبود
اما در کل عالی‌ بود ارزش بازی کردن رو داشت

yra6apyv.jpg

من تا درصد آخر اين بازي از تك تك لحضاتش لذت بردم و هنوز هم گاهي مراحل رو تكرار ميكنم و لذت ميبرم
هيچوقت خسته كننده نميشه اين شاهكار

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر