Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

m warfer

کاربر سایت
Feb 11, 2011
521
نام
mohammad
دوستان راهنمایی کنید.
رسیدم جایی که هیچ علامتی نمیگه بد هی میگه به هم دیگه زنگ بزنیم زنگم میزنم میگه برو کافی شاپ و..... نمیدونم چیکار کنم ،لطفا راهنمایی کنید،ممنون.

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
بعضی ماشین هایی که تو از اینترنت میشه خرید اصلا تو بازی نیست یا اگه باشه خیلی کمیابه مثلا اون ماشین 10 میلیونی یا اون که شبیه لامبورگینی هست زردو مشکی هست . یا Z 700 که اسلحه داره و ... البته من خریدمش حدود 400 هزارتا بود ولی اصلا اسلحه رو ماشینش نبود دیگه !یادتون باشه تو ماموریت بازی روش بود. حیف..

کلا بازی معرکس از گرافیک جزئیات همه چیز ولی من ی چیزو اصلا حال نمیکنم
کاش وقتی یک ماشینی رو واسه کارتر میخریدیم بعد از اون دیگه ماشین های قدیمی کارکتر رو نمیدیدیم یعنی ماموریتاش رو حتما با اون ماشینی که ما انتخاب کردیم ادامه پیدا میکرد
تو تمام سری های GTA اینطوری بوده ولی این سری الا بلا میگه با ترور اون ماشین قراضه یا فرانکلین که من دیگه حالم از دیدن اون موتور سبزش با اون ماشین سفیدش به هم میخوره .راکستار قول داده بود که کاری میکنه که ما عاشق ماشینمون بشیم ولی ماشینی که نشه تو ماموریت ها ازش استفاده کرد که به درد نمیخوره. هر سری هم میرم از تو گاراژ ماشین بر میدارم واسه ماموریت بعد ماموریت دوباره باید برم تو پارکینگ پلیس 250 تا بدم ماشین رو ازاد کنم .

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
ترو خدا اینو جواب بدید:
مرحله دزدی تروور B رو انتخاب کردم(off shore) چرا بعد مرحله چیزی گیرمون نیومد؟ A رو هم میرفتیم همین میشد؟

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
ترو خدا اینو جواب بدید:
مرحله دزدی تروور B رو انتخاب کردم(off shore) چرا بعد مرحله چیزی گیرمون نیومد؟ A رو هم میرفتیم همین میشد؟
یکم از داستان کلی رو میگم کسایی که زبانشون ضعیفه بیاد دستشون شاید به جواب سوالتون شما هم برسید.
قرار نیست بعد از هر ماموریت حتی اگه موفقیت امیز باشه پولی گیرمون بیاد .بستگی داره به اون ماموریت . مثلا نقشه هایی که ترور اکثرا میچینه بخاطر عقل ناقصش اکثرا چیزی تهش نیست یجای بازی خودشم اعتراف میکنه که مایکل تنها کسی هست که میتونه منو بجایی برسونه واسه همین نمیکشمش :D البته به شوخی .
مثلا اون نقشه ای که قرار بود برن
بمب اتمی رو بدزدن که طراح و ایده این کارم با ترور بوده که بعد به چینی ها به قیمت 20 میلیون دلار بفروشن اخه این نقشه بود :D بعدش همشون میمردن دیگه :D برا همین مثلا این ماموریت اصلا توش پولی نبود و بعدش سلاح اتمی رو برگردوندن سر جاش
یک سری ماموریت هاشم واسه دولته ببینید مایکل قرار بود بعد از همون سرقت اولیه بازی
برای همیشه از بازی بره کنار . دیوید اگه اسمشو اشتبا نکنم که تو fbi کار میکنه تو مصاحبه خودش با خبرنگار ها اعلام کرد که مایکل رو اون شب بعد دزدی کشته در صورتی که اینکار نکرده بود و بعد برای مایکل هویت جدید درست کردن و فامیل مایکل و خانوادشو عوض کردن و مایکل به مامور های دولتی قول داد که برای همیشه خودشو از بازی و همکارای قدیمی مخفی نگهداره .
تا اینکه سرقت از جواهر فروشی رو انجام میده و اینجا بود که کار خراب میشه .تصور کنید خبر اینکه مایکل زندس فاش بشه! چقدر برای مامور های دولتی و ... بد میشه! چقدر فساد تو دولت زیر سوال میره برای همین خیلی از ماموریت های بازی بخاطر پول و.. نیست بخاطر گندی هست که خود مایکل با سرقت از اون جواهر فروشی زده و باید کمک نیروهای دولتی بکنه که قضیه لو نره... دیگه خیلی کلی گفتم که بیاد دستتون ...یعنی هر چی از اون جواهر فروشی دزدی کردید رو باید تا اخرای بازی باش سر کنید زیاد از پول و ... دیگه خبری نیست تا اخر بازی که ...

Saeed PM

کاربر سایت
Jun 16, 2009
438
نام
سعید
یکم از داستان کلی رو میگم کسایی که زبانشون ضعیفه بیاد دستشون شاید به جواب سوالتون شما هم برسید.
قرار نیست بعد از هر ماموریت حتی اگه موفقیت امیز باشه پولی گیرمون بیاد .بستگی داره به اون ماموریت . مثلا نقشه هایی که ترور اکثرا میچینه بخاطر عقل ناقصش اکثرا چیزی تهش نیست یجای بازی خودشم اعتراف میکنه که مایکل تنها کسی هست که میتونه منو بجایی برسونه واسه همین نمیکشمش :D البته به شوخی .
مثلا اون نقشه ای که قرار بود برن
بمب اتمی رو بدزدن که طراح و ایده این کارم با ترور بوده که بعد به چینی ها به قیمت 20 میلیون دلار بفروشن اخه این نقشه بود :D بعدش همشون میمردن دیگه :D برا همین مثلا این ماموریت اصلا توش پولی نبود و بعدش سلاح اتمی رو برگردوندن سر جاش
یک سری ماموریت هاشم واسه دولته ببینید مایکل قرار بود بعد از همون سرقت اولیه بازی
برای همیشه از بازی بره کنار . دیوید اگه اسمشو اشتبا نکنم که تو fbi کار میکنه تو مصاحبه خودش با خبرنگار ها اعلام کرد که مایکل رو اون شب بعد دزدی کشته در صورتی که اینکار نکرده بود و بعد برای مایکل هویت جدید درست کردن و فامیل مایکل و خانوادشو عوض کردن و مایکل به مامور های دولتی قول داد که برای همیشه خودشو از بازی و همکارای قدیمی مخفی نگهداره .
تا اینکه سرقت از جواهر فروشی رو انجام میده و اینجا بود که کار خراب میشه .تصور کنید خبر اینکه مایکل زندس فاش بشه! چقدر برای مامور های دولتی و ... بد میشه! چقدر فساد تو دولت زیر سوال میره برای همین خیلی از ماموریت های بازی بخاطر پول و.. نیست بخاطر گندی هست که خود مایکل با سرقت از اون جواهر فروشی زده و باید کمک نیروهای دولتی بکنه که قضیه لو نره... دیگه خیلی کلی گفتم که بیاد دستتون ...یعنی هر چی از اون جواهر فروشی دزدی کردید رو باید تا اخرای بازی باش سر کنید زیاد از پول و ... دیگه خبری نیست تا اخر بازی که ...
ایول تازه فهمیدم داستان چیه!
فقط ی سوال دیگه توی همین دزدی تروور اگه A رو انتخاب میکردیم چی میشد؟ بازم پولی گیرمون نمیومد؟

سگ Naughty

کاربر سایت
Jun 6, 2013
203
نام
رضا
بعد از مرحله ای که لستر به فرانکلین میده و باید جلو یه هتل یارو رو بکشیم یه مرحله دیگه لستر بازشده،این مرحله ای که باز شده تو سهام چه تاثیری میزاره؟
لستر چند مرحله داره و آیا همش تو سهام تاثیر میزاره؟ اگر کسی میدونه اسم مرحله و تاثیری که تو سهام میزاره رو بگه.

آخرین ویرایش:

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
برای خرید سهام BetaPharmaceuticals باید به لایو وصل بود؟

بله حتما باید به لایو وصل باشید تا سهام BWQ نشان داده بشه.

- - -ویرایش - - -

یکی جواب ما رو هم بده!.

اخه سوالت را درست مطرح نکردی؟کی بهت زنگ می زنه؟اخرین ماموریت که رد کردی چی بوده؟من که سوالت را کلا متوجه نشدم چیه؟بهتر واضح تر بنویسی

m warfer

کاربر سایت
Feb 11, 2011
521
نام
mohammad
بله حتما باید به لایو وصل باشید تا سهام BWQ نشان داده بشه.

- - -ویرایش - - -

اخه سوالت را درست مطرح نکردی؟کی بهت زنگ می زنه؟اخرین ماموریت که رد کردی چی بوده؟من که سوالت را کلا متوجه نشدم چیه؟بهتر واضح تر بنویسی

هیچ علامتی نمیده واسه مرحله ، بعد با مایکل یا فرانکی یا ترور با هر کدوم هستی میگه زنگ بزن به یکی از اینا بد میریم پیشش یخورده حرف میزنن بد تو نقشه کافی شاپ،زمین تنیس ،کلوپ و .... زرد کرده میگه یکی برو بد میرم تموم میشه میبریم طرفو میرسونمیم تموم میشه دوباره میگه زنگ بزن.... موندم واقعا نمیدونم چیکار کنم؟ اون بالا یه پیغام اینطوری هم مینویسه Getaway Vehicle ادامه داره من فقط همین یه تیکش یادمه..

mohammad16

کاربر سایت
Aug 24, 2013
310
نام
تابلو دیگه محمد!:دی
کمک
آقا تقریبا تو 35-36 درصد بازی با ترور میره روستا یا هر چی شهرک خودشون بعد با یه یارو که استایپر داره صحبت میکنه بعد ازش میگیره اول 3 تا ماهواره رو میزنی بعد سوار ماشین باید بشی و بری یه جای دیگه اونجا باید چکار کنم ممنون میشم سریع پاسخ بدید

Angry man

کاربر سایت
Jul 9, 2011
702
نام
علیرضا
کمک
آقا تقریبا تو 35-36 درصد بازی با ترور میره روستا یا هر چی شهرک خودشون بعد با یه یارو که استایپر داره صحبت میکنه بعد ازش میگیره اول 3 تا ماهواره رو میزنی بعد سوار ماشین باید بشی و بری یه جای دیگه اونجا باید چکار کنم ممنون میشم سریع پاسخ بدید

باید بری بالای بالکن یکی از خونه ها تایر سه تا از ماشینا رو بزنی

mohammad16

کاربر سایت
Aug 24, 2013
310
نام
تابلو دیگه محمد!:دی
کمک
38 درصد بازی هم هر 3 شخصیت دیگه تو تقشه علامت ماموریتی اصلا نیست باید چکار کنم این عکس همش میاد اون گوشه میشه بگید یعنی چی؟

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
یکی جواب ما رو هم بده!.

با فرانکلین برو یه ماشین باکلاس وردار تو نقشه علامت خونه مانندی هست(اونی که تو خیابون گروو استریت هست رو نمیگم)برو اونجا ماشین رو تو پارکینگ پارک کن(پارکینگ سرپوشیده نیست و باید اونجایی که بغل خیابون هست پارک کنی)از ماشین پیاده شو و به مایکل زنگ بزن همونجا مرحله تموم میشه!!
دوستان نمیتونم از تگ اسپویلر استفاده کنم چون با گوشی وصل میشم...

Sent from my C5303 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر