Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

Fixer.exe

کاربر سایت
Sep 11, 2013
21
برای BAWSAQ فقط باید به XBL وصل باشیم یا Gold هم لازمه؟

BAWSAQ نمی دونم چیه ولی گلد تنها برای دست رسی به قسمت چند نفره ی بازی هست.
سایت BAWSAQ برای بورس هست.
گلد ندارم. فقط سایتش میاد. ولی خیلی عجیب بود که هیچ چیزی تغییری نمیکرد!
الان بعد از 1 ساعت بالأخره تغییر کردن.
LCN هر 5 ثانیه آپدیت میشه، BAWSAQ هر 1 ساعت!!!!

McSaturday

کاربر سایت
Feb 15, 2011
399
نام
مک‌ستردی
کمک کنید ! :D
هیچ علامتی از ماموریت های اصلی تو نقشه نیست و هر چند وقت یه بار گوشه مینویسه قبل از بررسی ایمیل یه چیزی* مورد نیاز هست.
*چون تلویزیونمون خیلی کوچیکه نمیشه دید چیه! انگار اول g داره!

یادم نیست دقیقاً
چند تایی جمع شده بودن و داشتن مثل اینکه یه نقشه هایی میکشیدن و... چند مرحله بعد از مرحله دستبرد از FIB.
درضمن 67درصد رو رفتم!
پیغام رو هم اصلاح میکنم: میگه قبل از چک کردن ایمیل برای لوکیشن باید یه چیزی لازم هست!
کمکم کنید :(

Fixer.exe

کاربر سایت
Sep 11, 2013
21
کمکم کنید :(
من یادم نمیاد ولی این کارو بکن احتمالاً درست میشه:
با مایکل یه ماشین خوب که 4 تا در داشته باشه پیدا کن، زنگ بزن به فرانکلین یا لستر.
چون 2 یا 3 تا از مرحله ها Getaway Vehicle لازم داشتن. حتماً تو یکی از اینا گیر کردی.

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
آقا من بعد از اینکه همه Spaceship part ها رو پیدا کردم و بردم پیش omega خواستم اون buggy رو ببرم تو گاراژ بعد نزدیکای گاراژ بازی گیر کرد ! :| وقتی بازی 100% شه بدون اون نمیشه UFO ها رو دید؟ :|

من خودم بازی را هنوز تمام نکردم اما میدونم بازی را 100 درصد تمام کنی هوا که طوفانی و بارانی میشه میتونی بری دنبال ufo در ضمن همین الان هم وسط اقیانوس باید با زیردریایی بری یک ufo کف اقیانوس افتاده البته خراب شده و قرق شده اما جالبه

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
سلام.یه راهنمایی میخواستم دوستان.
تقریبا تو مراحل پایانی بازی یه ماموریت به تِرور میدن که باید یه طرف رو پیدا کنی و بکشی.اونی که بهت ماموریت رو میده یه سری خونه رو برات مشخص میکنه با رنگ بنفش که میگه طرف تو یکی از خونه ها هستش.کسی میدونه دقیقا باید چیکار کنم!!:-/

Fixer.exe

کاربر سایت
Sep 11, 2013
21
سلام.یه راهنمایی میخواستم دوستان.
تقریبا تو مراحل پایانی بازی یه ماموریت به تِرور میدن که باید یه طرف رو پیدا کنی و بکشی.اونی که بهت ماموریت رو میده یه سری خونه رو برات مشخص میکنه با رنگ بنفش که میگه طرف تو یکی از خونه ها هستش.کسی میدونه دقیقا باید چیکار کنم!!:-/
باید بری وسط دایره بنفشه طرف رو پیدا کنی و بکشی. (وقتی نزدیکش شدی توی Mini Map نشون میده کجاست.)

hesearoom

کاربر سایت
Nov 29, 2011
308
من بازي تموم كردم يه علامت تو نقشه هستش
به اين شكل ?F اينجا با فرانكلين ميگه بيا روي يه كوه كه دكلهايي زده شده و يه سگ و يه نگهبان داره تا نزديك اونجا ميشم پليس مياد اينجاش كسي رفته ؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
یک مجموع با ارزش گرفتم.:dالبته GTA IV نیست
21749583874221867136.jpg

nemesis12

کاربر سایت
Aug 30, 2006
570
نام
علیرضا
سلام
تا مرحله 29 رفتم که 6 تای آخر به ترتیب این ها هستن:
24- Assassination
25- The Multi Target
26- Did Somebody Say Yoga?
27- Threes Company
28- By The Book
29- Hood Safari
حالا هر شخصیتی رو که انتخاب میکنم ماموریت نداره. فقط دو تا H مانند نارنجی هست (فک کنم ماموریت جانبی ان) که یکیش زیر دریایی میخاد که ندارم! اون یکی هم تو فرودگاهه که تا میری داخلش دخلتو میارن!!!
چه کنم؟!

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
سلام
تا مرحله 29 رفتم که 6 تای آخر به ترتیب این ها هستن:
24- Assassination
25- The Multi Target
26- Did Somebody Say Yoga?
27- Threes Company
28- By The Book
29- Hood Safari
حالا هر شخصیتی رو که انتخاب میکنم ماموریت نداره. فقط دو تا H مانند نارنجی هست (فک کنم ماموریت جانبی ان) که یکیش زیر دریایی میخاد که ندارم! اون یکی هم تو فرودگاهه که تا میری داخلش دخلتو میارن!!!
چه کنم؟!
اونا مرحله های اصلی هستن:
که باید با ترور بری داخل فرودگاه یه هواپیما رو بدزدی و باهاش زیر دریایی رو بندازی تو آب.

sem fisher

کاربر سایت
Jun 26, 2013
7
نام
سم فیشر
سلام دوستان لطفا کمکم کنید من اونجاش که اولین بار که مایکل می ره بیش لستر وقتی روش دزدی را انتخاب می کنم لستر می گه بهت زنگ می زنم ولی بعدش هیچی نمی شه لطفا کمکم کنید.​

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
سلام دوستان لطفا کمکم کنید من اونجاش که اولین بار که مایکل می ره بیش لستر وقتی روش دزدی را انتخاب می کنم لستر می گه بهت زنگ می زنم ولی بعدش هیچی نمی شه لطفا کمکم کنید.​
بعد ار انتخاب روش دزدی:
یکم منتظر بمون تا رو نقشه ماموریتی با علامت Hs مشخص بشه، بعد با توجه به انتخاب نوع سرقت باید یه ماشین suv پلیس یا یه ماشین ون رو بدزدی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر