Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
اين اسپرت كردن ماشين در چند درصدي و كجا باز ميشه پس ؟؟؟

يه جاهايي هستن شكل قوطي اسپري رنگ هستن
سه تا فك كنم تو لوس سانتوس باشه
مثل سان اندرس يه ماموريت ميده كه بري اونجا و بعد آزاد ميشن

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
اونجایی که مایکل و تروور توی خونه مایکل نشستن و با هم حرف میزنن، بعد تروور عصبانی میشه و میزنه بیرون و ماشین مایکل رو هم میبره، مایکل بهش چی گفته بود؟ که مایکل زنگ زد به اون مامور fib و گفت که تروور فهمیده و بعد مایکل میره میبینه تروور داره قبرشو میکنه!
حواسم نبود مکالمات اون قسمت skip شد نفهمیدم چی شد :d\

پ.ن: این گاراژها رو وقتی یه ماشین که قبلا توش پارک کردی رو در بیاری دیگه دفعه بعد که میری اون ماشین وجود نداره درسته؟ تنها راه save کردن یه ماشین همون پارکینگ خونه ـست؟ کلی خرج کردم کاستومتایز کردم، فک کردم توی گاراژ سیو میشه :|

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
5ebuqumy.jpg

عكسي از خودم :|
از بالاي جرثقيل پريدم
e4ysuzab.jpg

اينم منم :|
بالاي همون جرثقيل :|

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
اونجایی که مایکل و تروور توی خونه مایکل نشستن و با هم حرف میزنن، بعد تروور عصبانی میشه و میزنه بیرون و ماشین مایکل رو هم میبره، مایکل بهش چی گفته بود؟ که مایکل زنگ زد به اون مامور fib و گفت که تروور فهمیده و بعد مایکل میره میبینه تروور داره قبرشو میکنه!
حواسم نبود مکالمات اون قسمت skip شد نفهمیدم چی شد :d\
از ابتدای بازی مایکل از این میترسه که نکنه ترور پیداش بشه و از راز اون خبر دار بشه و اما راز مایکل چی بود . راز اینه که مایکل درباره لانکفورد میگه : بردی تیر خورد من هم تیر خوردم اون نتونست ولی من تونستم و البته ایندیالوگ مال وقتی هست که ترور قبر رو باز کرده. توی خونه که نشستن ترور مایکل رو تهدید میکنه و مایکل هم میگه که میخواد که این تهدید لعنتی دیگه تموم بشه
البته الآن یه چیزی مطمئنم از یادم رفته دوباره میرم نگاه میکنم کامل میام میگم

- - -ویرایش - - -

عكسي از خودم :|
از بالاي جرثقيل پريدم

اينم منم :|
بالاي همون جرثقيل :|

چطور لبه دیوار ها و جا های نازک راه میری من که هرچی تلاش میکنم میوفته پایین

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
احتمالا منطقه ای که داری توش میگردی یه جای دیگس - هر منطقه یسری ماشینای خاص توش هست.

!

سمت خونه مایکل رو یگم ، قبلا پر از ماشین های خفن بود ، مثل ماشینی که شبیه Audi R8 هست یا لامبورگینی . ولی الان دیگه اینا تو خیابون چرخ نمیزنن و به جاش این مینی های کوپه پر شده و یه سری ماشین کوپه که سقفش جمع میشه و شبیه ب ام و هست .
کلا اول بازی ماشین ها خیلی خفن تر بودن . حالا کسی این تغییر ماشین ها رو متوجه شده ؟

abtinhitodie

کاربر سایت
Feb 11, 2011
923
سمت خونه مایکل رو یگم ، قبلا پر از ماشین های خفن بود ، مثل ماشینی که شبیه Audi R8 هست یا لامبورگینی . ولی الان دیگه اینا تو خیابون چرخ نمیزنن و به جاش این مینی های کوپه پر شده و یه سری ماشین کوپه که سقفش جمع میشه و شبیه ب ام و هست .
کلا اول بازی ماشین ها خیلی خفن تر بودن . حالا کسی این تغییر ماشین ها رو متوجه شده ؟
بله، تو اکثر gta ها رسمه، با پیشرفت تو بازی ماشین ها تغییر میکنن و بهتر میشن، اما اینجا حواسشون نبوده، بعضی ماشین های خوب دیگه نمی آن،

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بله، تو اکثر gta ها رسمه، با پیشرفت تو بازی ماشین ها تغییر میکنن و بهتر میشن، اما اینجا حواسشون نبوده، بعضی ماشین های خوب دیگه نمی آن،

این که خیلی مسخره هست ، آخه دو تا ماشین خفن تو پارکینگ خونه مایکل داشتم که با تغییر ماشین ها یدفعه بدون اینکه اصلا اون ماشین ها رو از پارکینگ در بیارم غیبشون زد .
الان هر چی میچرخم فقط از این ماشین ضایع ها تو خیابون هست .

جایی ، نمایشگاه ماشینی وجود نداره بریم ماشین بخریم ؟

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
من الان audi r8 و استون مارتین db9 رو دارم 60 درصد بازی رو رفتم (البته اسم هاشون تو بازی ی چیز دیگس :D ) .بعضی هاشونم کنار خونه هاشون پارکه و یا تو پارکینگ زمین گلف هم سر بزنید شاید باشه . مهدی از اینترنت میتونی راحت بخری .

اصلا روایت داریم اگه بازی رو اپدیت نکردی نه ماشین بخر نه ماشین رو اپدیت کن !!! باید وصل شی به لایو خودش اپدیت میشه

m warfer

کاربر سایت
Feb 11, 2011
521
نام
mohammad
لطفا راهنمایی کنید.
یه جایی هستم هیچ علامتی تو نثشه نمیاد بد هی میگه زنگ بزن به مایکل بد هی میریم یه کافی شاپ و.... بد یه جا پیادش میکنیم بد ددوباره همین.... بد گیر کردم نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید،ممنون.

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
من خریدم اما کجا تحویل میده ؟؟

تو گاراژ شخصیت

من تو این پست خوندم
http://forum.bazicenter.com/thread51197/page264/#post2862678
ولی نمی دونم کجارو میگه دقیقا

تو این تاپیک اطلاعات فیک زیاد هست! داشتیم کسایی که مجوز ورود به منطقه نظامی گرفتن یا روح جان مارستن دیدن!
بیشترین پولی که از بسته مخفی تو بازی گیرت میاد همون 25هزارتاییس که گلیچ هم داره

برای من تقریبا همه چی پیدا میشه! مخصوصا سمت خونه مایکل که بالاشهره!
بهترین ماشین بازی که شبیه بوگاتی ویرونه از اینجا میتونی پیدا کنی برای خریدنش باید 1میلیون$ بدی ولی اینجا همیشه پارک شده اگه نبود برو چنتا خیابون اونورتر دوباره برگرد ظاهر میشه : http://www.gamer-uk.co.uk/wp-content/uploads/2013/09/AdderLocation.jpeg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر