Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
امروز یکی از منطقه های بازی دقیقا منطقه ای بود که تو بازی san andress داشتیم .. مرحله ای که
میریم با فرانکلین و ترور مواد معامله کنیم دم خونه طرف میریم و ترور میفهمه که تقلبیه و جنگ میشه :D دمشم گرم :D
اون بلواره دقیقا یادمه تو سان اندرس بود خیلی حال کردم . خیلی حال کردم از طرفی عجب حافظه ای دارم از خودم انتظار نداشتم لوکیشن بازی چندین سال پیشو یادم باشه!! یعنی ی فن واقعی راکستار به من میگن :D سان اندرس فکر کنم ماله کم کم 8 سال پیش بود بازی کردم!

McSaturday

کاربر سایت
Feb 15, 2011
399
نام
مک‌ستردی
امروز یکی از منطقه های بازی دقیقا منطقه ای بود که تو بازی san andress داشتیم .. مرحله ای که
میریم با فرانکلین و ترور مواد معامله کنیم دم خونه طرف میریم و ترور میفهمه که تقلبیه و جنگ میشه :D دمشم گرم :D
اون بلواره دقیقا یادمه تو سان اندرس بود خیلی حال کردم . خیلی حال کردم از طرفی عجب حافظه ای دارم از خودم انتظار نداشتم لوکیشن بازی چندین سال پیشو یادم باشه!! یعنی ی فن واقعی راکستار به من میگن :D سان اندرس فکر کنم ماله کم کم 8 سال پیش بود بازی کردم!
باو خونه ی CJ بود اونجا :|

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
351
مرحله اي هست كه دنبال مولي ميكني وباقي قضايا واسه كارگردانس بعد ماموريت سهام flyus بدجوري ميريزه اون موقع هم ميري كل پولو سهامشو ميخري وايسا تا وقتي ديگه نرفت بالا بعد بفروش ضمنا پولاتم خرج نكن فعلا تا اخر سود بيشتري ببري بعد از مرحله اخر هم هر چي پول گرفتي ميري augury insurance ميخري اونم سود خوبي ميده
بابا من دو مین بعد ماموریت سرمایه گذاری کردم..
بعد شما دقیقا بعد کدوم مرحله رو میگید همون که جاده رو میبندیم و با یک ماشین دیگه میزنیم به اون ماشین..؟
شما اول داستانيه بازي رو تموم كن اما مرحله L روي نقشه واسه فرانكلين رو جز اوليشونرو بعد بيا كامل بگم واست

آخرین ویرایش:

orbel8

کاربر سایت
Jul 9, 2013
13
سلام

آقا من به یک جایی رسیدم که هیچ مرحله ای نیست ؟؟

مطمئنم که بازی تموم نشده . یک جایی هست که ترور به مایکل sms میده و بهش میگه هر دوی ما خلبان خوبی نیستیم و باید که Flight School بریم . و من هم با هر دو flight school رو تموم کردم ولی هیچ مرحله ای نمیاره . لطفا کمک کنید

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دوستان اینکه خیلی ها میگن که این کارها مربوط به شرکتها و شهام ها سخته و یکم گنگ این رو بخونید
در این مرحله همینطور که در انتهل مشاهده میکنیم لستر به مایکل یه ایمیل میفرسته که لینک بورش هم ضمیمه اون شده وقتی این لینک رو باز میکنیم در نهایت تعجب (برای اون موقع از بازی) میبینیم که عمل ما در مراحا بازی رو بخش زنده بازی تاثیر گذاشته و نه تنها همه خبرهای بورس درباره ترور رئیس این شرکت بلکه در هنگام رانندگی هم این خبر ها رو میتونید بشنوید و با کمی دقت در بازی و خوندن ایمیل لستر میتونید بفهمید که میگه این راه پول دار شدن و بزینس هست برو ارزون بخر وقتی گرون شد بفروش
درواقع لستر داره شما رو برای مراحل اصلی خودش که با فرانکلین داره آماده میکنه اما چند نفر با دقت یه این مسئله دقت کردن؟
دوستان جنایتی که من در حق خودم کردم رو هیچ کس تا به حا انجام نداده :
پریروز میخواستم نصب GTAV رو پاک کنم اشتباها زدم همه چیز رو با هم پاک کردم یه سیو 85% |:

orbel8

کاربر سایت
Jul 9, 2013
13
دوستان لطفا یکی کمک کنه

من به یک جایی رسیدم که هیچ مرحله ای نیست ؟؟

مطمئنم که بازی تموم نشده . یک جایی هست که ترور به مایکل sms میده و بهش میگه هر دوی ما خلبان خوبی نیستیم و باید که Flight School بریم . و من هم با هر دو flight school رو تموم کردم ولی هیچ مرحله ای نمیاره . لطفا کمک کنید​

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
دوستان لطفا یکی کمک کنه

من به یک جایی رسیدم که هیچ مرحله ای نیست ؟؟

مطمئنم که بازی تموم نشده . یک جایی هست که ترور به مایکل sms میده و بهش میگه هر دوی ما خلبان خوبی نیستیم و باید که Flight School بریم . و من هم با هر دو flight school رو تموم کردم ولی هیچ مرحله ای نمیاره . لطفا کمک کنید​
دقیقا بعد از چه مرحله ای این اتفاق میوفته؟!
گرچه تقریبا می‌دونم کجاس ولی باز هم دقیق بگو!
سلام دوستان اون نقشه ای که محل قطعه های ufo ها بود رو میزارین؟ مرسی
نمی‌دونم کس دیگه ای هم کار کرده روش یا نه ولی من دو جا رو رفته هیچ آدم فضایی و.... پیدا نکردم:|

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
:| تقریبا نصف داستان sa تو گرو استریت اتفاق میفتاد :|
کسی که گرو استریت رو یادش نباشه مرد نیست
جلبکه :| شلغمه :| کاهو و هویجه :| پاستیله :| گیمر نیست اصن :|

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
آقا دیروز یه چیز خفن شد
من با یکی دعوام شد پلیس دید م دارم بدجور میزنمش افتاد دنبالم
منم سریع سوار ماشینم شدم و خواستم برم که پلیسه اومد در ماشینو بگیره آویزوون ماشین شد (مثل IV ) بعدش دستی رو کشیدم یارو محکم سر خورد با سر رفت تو دیوار و در جا مرد
من گازشو گرفتم برم دوتا پلیس اومدن جلوی من اونارو زیر کردم و الفرار رفتم تو اتوبان و با بدبختی جنگیدم و کلی پلیس کشتم دیدم 3 ستاره شدم سریع دستی رو کشیدم و زدم تو لاین خلاف و شانس به من رو کرد و رسیدم به فرودگاه
سریع رفتم داخل چرخ ماشینم ترکید ماشینم داغون شد پیاده راه افتادم دوتا هلیکوپتر اومدن بالاسرم سریع با یه تفنگ تیر اندازی کردم بهشون یکی از هلیکوپترا اسنایپراش رو زدم یکی هم صاف زدم به خلبان سقوط کرد
بدو بدو رفتم جلو دوتا ماشین پلیس اومدن زدم دوتا پلیسو کشتم دوتا هم زدم زمین و با یکی از ماشینا رفتم تو باند از باند که رد شدم یه هواپیما داشت فرود میومد یکی از ماشین پلیسا به خاطر فشار هوا پرت شد کار (فیزیک معرکه ی بازی :x )
بعدش گازشو گرفتم برم دیدم یدونه از اون ون های پلیس جلومن و یه نفر هم ازش آویزونه داره تیر اندازی میکنه (4 ستاره) سریع دستی کشیدم و یه دریفت زدم و کوبوندم ه اون ون بعدش راه افتادم برم دیدم به هواپیما میخواد بلند شه (از اون جت کوچولو ها) زدم خلبانش رو کشتم و سوارش شدم و رفتم (ساعت 12 شب) دیدم از پایین دارن تیر میزنن
تا اومدم یه مانور سریع بدم موتور چپم آسیب دید
با هر زحمتی بود هواپیما رو به سمت اون ساختمون نیمه کاره ی بلند هدایت کردم و چرخا رو جمع کردم و سرعتو آوردم پایین و تونستم با کنده شدن یدونه از بال های هواپیما اونو فرود بیارم که دیگه آتیش گرفته بود
سریع پریدم پایین و رفتم به سمت بالای ساختمون و اومدم برم بالای جرثقیل یه تیر خوردم و ارتفاع تقریبا زیادی رو افتادم پایین و دوباره رفتم بالا به هر زحمتی که بود خودمو به بالای جرثقیل رسوندم و با RPG دوتا هلیکوپتر رو ترکوندم و سریع به سمت دم جرثقیل حرکت کردم و با چتر پریدم پایین ولی رو هوا توسط اسنایپر ها مردم :|
بازی معرکست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر