Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,040
نام
محمد امین
بعد از اون مرحله که کشتی رو فرستادیم هوا آیا میشه تو بورس سرمایه گذاری کنم و پول خوبی گیرم بیاد..؟ رو کدوم شرکت
بعد کلا تو حین مراحل کدوم مرحله باید سرمایه گذاری کنم..؟

خوبه همتون تموم کردید و میدونید جواب سوالمو ولی نمیدونم چرا سختتونه که بگید

باید میرفتی عکس میگرفتی از بالا پشته بام و بعد یک ماشین ون می دزدیدی و بعد هم سرقت انجام میدادی

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
من tow truck و trash truck رو دزدیم.ماسک و لباس هم خریدم.
ماشین هم برای gateway گذاشتم و زنگ زدم به مایکل و قبول کرد.
ولی الان دیگه هیچی نیست.فقط ماموریت های لستر برای فرانکلین هست که فعلا نمیخوام برمشون.
چی کار کنم؟

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
من tow truck و trash truck رو دزدیم.ماسک و لباس هم خریدم.
ماشین هم برای gateway گذاشتم و زنگ زدم به مایکل و قبول کرد.
ولی الان دیگه هیچی نیست.فقط ماموریت های لستر برای فرانکلین هست که فعلا نمیخوام برمشون.
چی کار کنم؟

خودم متوجه شدم:|:d
بار اول باید هم hotel assassination رو انجام بدم

A.F.G 11

کاربر سایت
Jun 12, 2011
529
نام
مهران
بعد از اون مرحله که کشتی رو فرستادیم هوا آیا میشه تو بورس سرمایه گذاری کنم و پول خوبی گیرم بیاد..؟ رو کدوم شرکت
بعد کلا تو حین مراحل کدوم مرحله باید سرمایه گذاری کنم..؟

باید میرفتی عکس میگرفتی از بالا پشته بام و بعد یک ماشین ون می دزدیدی و بعد هم سرقت انجام میدادی
خب من ون رو الان دزدیدم ولی ماموریتی نمیاد ؟ باید چه کار کنم ؟ نمیشه از اول مرحله رو برم ؟

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,120
نام
آرمان
تایتل آپدیت جدید رو ریختم ، 40 درصد مشکلات بازی برطرف شد ، فریم ریت هم یکمی بهتر شده

پیشنهاد میکنم حتما این تایتل آپدیت رو بریزید

just gta v

کاربر سایت
Sep 23, 2013
67
اقا من اونجام كه اول ميري ماسك و لباس ميخري بعد ميري دو تا كامبو ميدزدي بعد الان ديگه هيچ ماموريته اصلي نيست بهم ميگه نميدونم gateway اين چيزا ربط به مًاشين داره بايد چي كار كنم ؟

just gta v

کاربر سایت
Sep 23, 2013
67
بايد يك ماشين ورداري بعد يه نقطه خارج شهر تو يه منطقه خلوت علامت بزني بهت ميگه اينجا ميشه لوكيشن get way باشه يا نه بعد ماشين رو بذار اونجا زنگ بزن لستر
خارج شهر عني تو كوه اينا؟ بعد چهوري علامت بزنم؟

King_Turbo

کاربر سایت
Aug 31, 2010
192
نام
مصطفی
خارج شهر عني تو كوه اينا؟ بعد چهوري علامت بزنم؟

تو کوهم نبود نبود .... یه جا بغل جاده ها ... گوشیتو در بیار برو تو مانتکت لسترو انتخاب کن ... قبل از اینکه شمارش بیاد چند تا گزینه میاد یکیش mark gateway هست .... اونو بزن خودش ردیف می کنه برات

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر