Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

up ...

روشی برای پولدار شدن سریع تو بازی وجود نداره متاسفانه
فقط همون وسط بازی لستر دستور میده یک سری شخصیت بکشین با فرانکلین اونجا سرمایه گذاری کنید 1 بیلیون با هر شخصیت میگیرین...
به غیر از اون پولی گیرتون نمیاد

روشی برای پولدار شدن سریع تو بازی وجود نداره متاسفانه
فقط همون وسط بازی لستر دستور میده یک سری شخصیت بکشین با فرانکلین اونجا سرمایه گذاری کنید 1 بیلیون با هر شخصیت میگیرین...
به غیر از اون پولی گیرتون نمیاد

باشه ممنون . خب الان که 69 مرحله اصلی رو رفتم چه باید کنم ؟ بیشتر مراحل فرعی رو رفتم ولی دیگه مرحله ای ندارمو بازی شده 78.8 درصد . الان چه کنم ؟

رفقا این مکان هایی که برای خرید قرار دادن بعد از خرید میشه ازشون استفاده کرد یا نه ؟
یعنی مثلا شما که زمین گلف رو خردید میشه رفت توش گلف زد یا همینطوری فانتزی طراحی شده ؟

خب من ون رو الان دزدیدم ولی ماموریتی نمیاد ؟ باید چه کار کنم ؟ نمیشه از اول مرحله رو برم ؟

0000000
یک ون علامت گذاری شده هست فکر کنم مال پلیسه اون رو باید بدزدی ببری پیش لستر همون مکانی که خیاطی داره زیر یک پل قایم کنی.

رفقا این مکان هایی که برای خرید قرار دادن بعد از خرید میشه ازشون استفاده کرد یا نه ؟
یعنی مثلا شما که زمین گلف رو خردید میشه رفت توش گلف زد یا همینطوری فانتزی طراحی شده ؟
گلف رو که همین جوری هم می‌شه رفت بازی کرد!
من فرودگاه خریدم و سوار هواپیما شدم مشکلی پیش نیومد بقیه رو نمی‌دونم!

تو کوهم نبود نبود .... یه جا بغل جاده ها ... گوشیتو در بیار برو تو مانتکت لسترو انتخاب کن ... قبل از اینکه شمارش بیاد چند تا گزینه میاد یکیش mark gateway هست .... اونو بزن خودش ردیف می کنه برات

منم این مشکب رو دارم یک ماشین بردم تقریبا بیرون شهر ولی این مارک Gateway رو نفهمیدم باید چه جوری انجام بدم یکم توضیح بده

منم این مشکب رو دارم یک ماشین بردم تقریبا بیرون شهر ولی این مارک Gateway رو نفهمیدم باید چه جوری انجام بدم یکم توضیح بده

برو به مسیر زیر توی گوشیت:
Contacts/Lester/Mark Gateaway
بیرون شهر نبری هم به نفعته چون از طرف دیگه باید بعد ماموریت راه زیادی رو بری تا بهش برسی یه جا توی خیابون پارک کن
که زیادی رفت و آمد نداشته باشه مثلا یه کوچه خلوت

برو به مسیر زیر توی گوشیت:
Contacts/Lester/Mark Gateaway
بیرون شهر نبری هم به نفعته چون از طرف دیگه باید بعد ماموریت راه زیادی رو بری تا بهش برسی یه جا توی خیابون پارک کن
که زیادی رفت و آمد نداشته باشه مثلا یه کوچه خلوت

تا Contacts/Lester داره بعد که کلیک میکنم زنگ میزنه..!

تا Contacts/Lester داره بعد که کلیک میکنم زنگ میزنه..!

اول باید ماشین آتش نشانی رو بدزدی
بعدش یه ماشین 4 در انتخاب میکنی یا میدزدی بعدش میری یه جایی که کسی رفت و آمد نمیکنه اون موقع بالای صفحه مینویسه:
This Place Can Use For Hide Gateaway Vehicle
اگر هم ماشین شخصی شخصیت ها باشه یا خوب نباشه مینویسه:
This Vehicle Owned By Characters And Can't Use For Gateaway Vehicle
Find A Four Sit Vehicle

اول باید ماشین آتش نشانی رو بدزدی
بعدش یه ماشین 4 در انتخاب میکنی یا میدزدی بعدش میری یه جایی که کسی رفت و آمد نمیکنه اون موقع بالای صفحه مینویسه:
This Place Can Use For Hide Gateaway Vehicle
اگر هم ماشین شخصی شخصیت ها باشه یا خوب نباشه مینویسه:
This Vehicle Owned By Characters And Can't Use For Gateaway Vehicle
Find A Four Sit Vehicle

یه سوال :
بعد که ماشین آتش نشانی رو دزدیدیم باید بیریمش پارکینگمون تا بعد بریم ماشین 4در بدزدیم یا نیازی نیست و می تونیم بعد از دزدیدن رهاش کنیم !؟

یه صحنه داشتم میچرخیدم تو جاده فکر کردم یه پارچه سفید دیدم گفتم چه جالب باد داره میبره یه چیزی رو ... رفتم جلو زوم کردم دیدم روحــــــه !!!!!!!! یعنی یه لحظه واقعا خشکم زد !! :))
روح دیگه چیکار میکنه تو آسمون ؟ خیلی باحاله :)))))

یه سوال :
بعد که ماشین آتش نشانی رو دزدیدیم باید بیریمش پارکینگمون تا بعد بریم ماشین 4در بدزدیم یا نیازی نیست و می تونیم بعد از دزدیدن رهاش کنیم !؟

وقتی سوارش شدی باید ببریش زیر یه پل توی کارخونه لستر بعدش هم ماشین 4 در بدزدی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or