Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

امروز با فرانکلین در حال رانندگی و گوش دادن به آهنگ زیبای ـه ژنرال لی ـه
جانی کش بودم که یه یارویی رو دیدـم کـه کنار خیابون وایساده بود و داشت یه چیزهایی میگفت !
رفتم جلو ببینم کیـه و چی داره میگـه !؟
جیزز کرایست بود :| :d

آخرین ویرایش:
بعد از مرحله ای که michael با دوستش ( همون که عصا دستشه ) میرن طلا فروشی رو زیر نظر میگیرن دیگه مرحله ای بعد از اون نیست . چه کار کنم ؟

امروز با فرانکلین در حال رانندگی و گوش دادن به آهنگ زیبای ـه ژنرال لی ـه
جانی کش بودم که یه یارویی رو دیدـم کـه کنار خیابون وایساده بود و داشت یه چیزهایی میگفت !
رفتم جلو ببینم کیـه و چی داره میگـه !؟
جیزز کرایست بود :| :d
منم دیدمش . فکر نکنم خودش بوده باشه
به احتماله زیاد ماری زده بود یارو :d

میگم کسی هنوز نتونسته بهترین راه برای پولدار شدن رو کشف کنه ؟ این بورس ممکنه آدم رو بدبخت کنه رسما :))

بهترین راه مود کردنه:d:d
خداییش لذت بازی چندبرابر میشه هرچی دلت میخواد میخری ماشین سوپر اسپرت انواع و اقسام هواپیما هلیکوپتر تانک

من آپديت رو منتقل كردم به كنسول از طريق فلش
چطور بفهمم كه نصب شده؟ تو بخش خافظه ي كنسول فايلش بود اما وقتي بازي رو اجرا كردم پيامي نداد درسته الان؟ :|

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

میگم این دوستمون منظورش همین ۱۲۰۰۰ دلاریه نیست ؟ فکر کنم یک ۰ بیشتر زده :دی

میگم کسی هنوز نتونسته بهترین راه برای پولدار شدن رو کشف کنه ؟ این بورس ممکنه آدم رو بدبخت کنه رسما :))

اول بازي رو همينجوري تموم كنيد بعد ميتونيد از سيو ماد شده ي من كه تو بخش رمز و ترينر بازي ها گزاشتم استفاده كنيد
اون سيو تنها سيو ماد شده ي ايراني براي اين بازي هست و همچنين بدون مادتول ماد شده

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Last edited by a moderator:
دوستان بالاخره مشکل افت فریم رو با هزار دردسر حل کردم.راستش بی خیال شده بودم ولی گفتم بذار این روش رو امتحان کنم و با کمال شگفتی دیدم کار کرد!:-o
دستگاهمم آرکید جاسپر آخر 2009 با یه هارد 120 هست.حتما حتما،بازم تاکید میکنم حتما حتما این کارو انجام بدید،به ترتیب.

۱-تمام اطلاعاتی که از GTA V در دستگاه خود دارید را پاک کنید.
۲-سه بار متوالی تمام اطلاعات موجود در system cache هارد را پاک کنید.(هم هارد و هم حافظه اصلی 256 مگابایتی دستگاه)

۳-تمام اطلاعات موجود از marketplace ها را از روی هارد خود پاک کنید.
۴-به مدت سه دقیقه کنسول خود را خاموش کنید.
۵-دستگاه رو روشن کنید و دیسک اول را نصب کنید.(بعد از اتمام نصب و پیغام دیسک دوم،دیسک دوم رو نذارید توی دستگاه)

۶-دستگاه را خاموش کنید اما دیسک دوم را در دستگاه قرار ندهید.بعد دستگاه رو روشن کنید.

۷-دستگاه را یک بار دیگر خاموش و روشن کنید.

۸-دیسک دوم را روی فلش نصب کنید.

۹-بازی را اجرا کنید.

حتما این کار رو انجام بدید و تفاوت رو ببینید.

داداش من، این همه زحمت دادی به خودت آخرم دیسک 2 رو روی فلش نصب کردی، خوب اگه دیتای دیسک 1 در کنار دیسک 2 توی هارد نصب نشه که مشکلی نداره یعنی با نصب دیسک 2 روی فلش بدون هیچ کدوم از این کارها مشکلی وجود نداره، من فک کردم راهی پیدا کردی که بشه هر دو دیسک رو روی هارد کنسول نصب کرد و دیگه مشکل دیر لود شدن و ... برطرف شده ( من خودم که هر دو دیسک رو کنار هم روی هارد نصب کرده بودم اون مشکلات وجود داشت البته من افت فریمی ندیدم اگر هم بوده بسیار ناچیز ولی لود شدن اشیاء یه مقدار وجود داشت که طبق گفته دوستان دیتاهای دیسک 1 رو به فلش انتقال دادم مشکل حل شد حتی اون پارت 1.7 گیگی رو هم انتقال ندادم و فقط 3 تا پارت 2 گیگی رو به فلش انتقال دادم .)

سلام . من 78.8 درصد بازی رو رفتم الان مراحل اصلی تمام شده . مراحل فرعی رو نمیدونم . بعد هر چی مسابقه تو نقشه بودو رفتم . اما الان من موندمو هیشکی بهم زنگ نمیزنه . مرحله نمیده . به همه هم با گوشیم زنگ زدم هیچی نشد . الان تو این موقعیت چه کنم ؟
--
الان واسه مایکل میخوام پول جمع کنم . رفتم بورس شرکت کردم سوده چندانی نداشت . کلی ملک واسش خریدم مقداری پول میده اما زیاد نیست . چطور پولدار بشم سریع ؟ حوصله کرایه کشی ندارم :دی . ممنون

باید به شبکه xbl وصل شید دیگه !! و قبل اینکه وارد بازی شید خودش دانلودش میاد یک پنجره کوچیک وسط صفحه شروع میکنه به دانلود شدن .بدون اکانت گلد هم میشه این اپدیت رو انجام داد . حتما باید این اپدیت رو انجام بدید اگه حتی افلاین بازی میکنید چون غیب شدن ماشین با اون همه هزینه سنگین اپگرید مشکل کمی نیست که خدارو شکر با این اپدیت درست میشه.

ما که بن شدیم چی کار کنیم آپدیت نمیشه ؟ ؟؟؟؟

در ضمن خیلی افت فریم داره و بعضی جاها اشیا لود نشودن و یک هو ظاهر میشن چی کار کنم شیطونه میگه برم یک ps3 بگیرم شرو بکنما

ما که بن شدیم چی کار کنیم آپدیت نمیشه ؟ ؟؟؟؟

در ضمن خیلی افت فریم داره و بعضی جاها اشیا لود نشودن و یک هو ظاهر میشن چی کار کنم شیطونه میگه برم یک ps3 بگیرم شرو بکنما
توی ps3 از xbox بدتره خودم تجربه کردم دارم میگم .
منم هم افت فریم دارم و تکسچرها دیر لود میشن
مثله این که برای همه اینطوری نیست

توی ps3 از xbox بدتره خودم تجربه کردم دارم میگم .
منم هم افت فریم دارم و تکسچرها دیر لود میشن
مثله این که برای همه اینطوری نیست

شاید به خاطر بازی غیر اروجینال هستش ؟؟؟ میشه ؟؟؟

در ضمن من بن شدم یک آپدیت اومده براش اون چیه و من میتونم نصبش کنم ؟؟؟ یعنی نمیخواد به لیو وصل بشم ؟؟ اگه آره چطور آپدیتش کنم ؟؟

شاید به خاطر بازی غیر اروجینال هستش ؟؟؟ میشه ؟؟؟

در ضمن من بن شدم یک آپدیت اومده براش اون چیه و من میتونم نصبش کنم ؟؟؟ یعنی نمیخواد به لیو وصل بشم ؟؟ اگه آره چطور آپدیتش کنم ؟؟
فکر نکنم چون خیلی ها این مشکل رو ندارن
چرا باید به لایو وصلی دانلود کنی و مشکلات بخش سینگل هم حل میکنه . از اینجا دانلود کن و با هورایزن انتقالش بده به فلش
JQE360.com - XBOX 360 Title Updates Database

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or