Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
بعد از خراب کردن ۱۰ تا بویینگ بالاخره تونستم یکیو تو ساحل فرود بیارم ! :D

ezy7y4y5.jpg

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
دوستان برای این بورس انلاین یعنی همون bawsaq باید گلد باشی؟.....اخه من وقتی به لایو وصلم میرم تو بازی اون بورس کار نمیکنه و دوربین موبایلمم نمیتونه اپ کنه :(

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4

moha112233

کاربر سایت
Jun 26, 2012
974
نام
محمد
دوستان عزیز یه سوال دارم از همون اوایل بازی لطف کنید پاسخ بدید !:-/

یه علامت سوال سبز رنگ رو نقشه بود رفتم یه زنه وایساده بود باهاش رفتیم یدونه از این تریلی ها که ماشین میکشه سوار شدیم !

اما نمیدونم چجوری باید ماشینه رو حمل کنم و بکشمش ؟؟

اون ماشین رو جلوی ماشینی که میخوای حمل کنی پارک کن و بعدش شوک چپ ( LS ) رو به سمت پایین بکش تا طنابش بیاد پایین بعد ببر بالا شوک رو تا ماشینو بلند کنه

- - -ویرایش - - -

دوستان اون امکانات ورزشیو .... همه برای مولتی هستند ! مسابقه دوچرخه و ...

معلومه که نه. یه محل هایی هست تو شهر که اسمش دقیق نمیدونم چیه ( فک کنم Thritian ) میتونید برید و تو مسابقات شرکت کتید. مسابقه ها هم سه بخش داره : شنا - دوچرخه - دو

عکسش هم یه ورزشکاره که داره میدوه.

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
این مرحله فرعی kifflom خیلی جالب بود!
در اخرش هم خیلی خوب پولی میده! حدودا 2 میلیون دلار!
برای باز شدن این مرحله باید با مایکل برید به سایت epsilonprogram.com بعد برید پایین صفحه و 5000 دلار donate کنید!
بعد چند وقت رو نقشه یه علامت عجیب میاد! که باید برید اونجا..
اگر این مرحله فرعی تموم کنید ,یه اچیومنت هم می گیرید!

من یه اشتباهی کردم سر پایان این ماموریت:|الان هم وحشتناک پشیمونم.

به جای اینکه پولا رو بدزدم و فرار کنم همه پولا رو دو دستی تحویلشون دادم.که بعدش یه حس حماقت عجیبی بهم دست داد:dبعدش هم که تو رادیو گفت کریس با دو میلیون دلار پول فرار کرده این حس شدید تر شد:d

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
این مرحله فرعی kifflom خیلی جالب بود!
در اخرش هم خیلی خوب پولی میده! حدودا 2 میلیون دلار!
برای باز شدن این مرحله باید با مایکل برید به سایت epsilonprogram.com بعد برید پایین صفحه و 5000 دلار donate کنید!
بعد چند وقت رو نقشه یه علامت عجیب میاد! که باید برید اونجا..
اگر این مرحله فرعی تموم کنید ,یه اچیومنت هم می گیرید!

دوستان ازین چیزا بیشتر بزارید :)

این ماشینی که مادر ترور میخاد چیه و کجاس؟!

آخرین ویرایش:

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
آقا من اين مرحله رو تا اونجا كه گفت يه چند مدل ماشين و موتور و اينا رو پيدا كن بيار رفتم ، نفهميدم اين ماشينا رو از كجا بايد پيدا كنم ؟؟ :-/
يه مدل موتور ميخواست كه برا خريد هم تو بازي گير نميومد !!دوستان يه راهنمايي در اين مورد بكنن لطفا ..

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
آقا من اين مرحله رو تا اونجا كه گفت يه چند مدل ماشين و موتور و اينا رو پيدا كن بيار رفتم ، نفهميدم اين ماشينا رو از كجا بايد پيدا كنم ؟؟ :-/
يه مدل موتور ميخواست كه برا خريد هم تو بازي گير نميومد !!دوستان يه راهنمايي در اين مورد بكنن لطفا ..

آخرین ویرایش:

sycho

کاربر سایت
Oct 30, 2008
205
سیو این بازی چجوریه؟
من مثلا 5-6 تا ماموریت رو انجام میدم بعد میرم تو خونه سیو نمیاد از بازی هم که خارج میشمو باز میام تمام ماموریتایی که رفتم پریده
سر همین قضیه فعلا نا امید شدم از ادامه بازی

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
چندتا مورد خاص را براتون بگم
اول اینکه ریش بلند و موی بلند بزارید برای تراور خیلی بهش میاد عاشقشم
دوم بوگاتی دارم 2 تا اخر سرعته مثل اب خوردن میتونید برید بردارید اگر خواستید بگید تا بگم کجا هست
شما چند تا اسلحه بسیار خوب میتونید برید پیدا کنید
زیر دریا چند جا پول بسیار ریاد است باید با لباس غواصی برید و جاهاشم مشخصه
یک اتفاق باحال برام افتاد در یک منطقه وسط دریا هست که یک یو اف او یا همون بشقاب پرنده افتاده زیر دریا اونجا هنوز برام باز نشده بود همینطور با یک قایق موتوری داشتم میرفتم لباس غواصی هم تنم بود به یک نقطه های رسیدم که دیگه جلوتر نمیرفت موتور خاموش شد و قایق غرق شد منم افتادم توی وسط دریا حالا من بودم و دو تا کوسه اینقدر ترسناک بود از اسلحه هم نمیتونستم استفاده کنم هرجی مرفتم سریع دورم میچرخیدن و اخر پامو نوش جان کردند
توی پارکینگ خونه مایکل 1 فراری داشتم 1 بوگاتی هم داشتم یکی دیگه پیدا کردم 3 تاشون میخواستم جا بدم به هم چسبودنمشون دیگه سوار هیچکدومشون نمیشد دیگه عملا پارکینگ تعطیل شد
راستی توی تیوپ شما دیدم یک نفر بشقاب پرنده پیدا کرد داشت بهش در اسمون شلیک میکرد
در کل شما اگر دوست دارید اینگونه چیزهای جانبی را تجربه کنید خیلی هم حال میده برید( تیوپ شما ) سرچ کنید چیزهای جالبی داره

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
سیو این بازی چجوریه؟
من مثلا 5-6 تا ماموریت رو انجام میدم بعد میرم تو خونه سیو نمیاد از بازی هم که خارج میشمو باز میام تمام ماموریتایی که رفتم پریده
سر همین قضیه فعلا نا امید شدم از ادامه بازی

میتونی با موبایل quick save کنی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر