Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

javad_wfc

کاربر سایت
Mar 5, 2009
238
آهای کسانیییییییی که دنبال پول مففففففففففففففففففتتتتتتتتتتتتت قبل از اتمام بازی هستید.یه راه دارم توپپپپپپپپپپپ : (از تو شما توب دیدم):))
1: قسمت شمال غرب نقشه رو نگاه کنید.!
2_ یک قسمت دماغه مانند میبینید.
3_ میرید و اونجا و سوار یکی از جت اسکی های سمت راست دماغه میشید.
4_ با جت اسکی به اندازه 11 یا 12 یا 13 تا پرش روی آب میپریذ بعد پیاده میشید میرید زیر آب.
5_ یه کشتی قدیمی غرق شده گذاشته که میرید پشتش یه کیف رو زمینه 120000 تا گیرت میاد مفتتتتتتتتتتتتتتتتت
6_ خوب اینجا که رسیدید شما فقط 120000 تا دارید! پس.....شما مثلا اگه با فرانکلین رفتین.عوض میکنید میارید به مایکل یا ترور.بعد بلافاصله برمیگردید به فرانکلین تا از آب بیرون نیومده!.
7_ بعد این کار رو 8_9 یا 10 یا به هر اندازه ای که دلتون خواست و حوصله داشتید انجام بدید.!
بنده که به شخصه در 4 دقیقه یک میلیون و دویست زدم به جیب :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
حاجی خواهشا پیام رو پاک نکنید بچه ها حال کنن :))
برید حالشو ببرید!
120000 تا یا 12000 تا

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
+18
یه جا کنار جاده دو نفر داشتن یه زن رو اذیت میکرد شاید میخواستن بهش تجاوز کنن وقتی هر دو رو کشتم فهمیدم یکیشون از کمر به پایین لخت:D گرافیک و طراحی الت تناسلیش هم در حدنسل بعدبود:D فکر نمیکردم تو بازی ها این چیزارو نشون بدن تعجب کردم

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
ﭼﻪ ﺣﺎﻟﯽ ﻣﯿﺪﻩ ﺭﺍﻧﻨﺪﮔﯽ ﺗﻮ ﺑﯿﺎﺑﻮﻧﺎﯼ GTA V ﻭﻗﺘﯽ ﺁﻫﻨﮓ West End Girls ﺍﺯ
Pet Shop Boys ﺩﺍﺭﻩ ﭘﺨﺶ ﻣﯿﺸﻪ‌.

امتحان کردید؟
یه حس خاصی میده.

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,512
نام
مهدی
فقط ای کاش یه جوری طراحی میکردن ک حمل اسلحه یکم واقعی تر باشه
خداکنه یکی زحمت ترجمه داستان بازی و مراحلشو بکشه واسه ماهایئ ک زبان بلد نیستیم

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
مثلا rpg و نارنجک و گالن بنزین و یوزی و کلاش + 20 تا اسلحه دیگه ببنده به خودش راه بره :d

آخرین ویرایش:

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین

مثلا rpg و نارنجک و گالن بنزین و یوزی و کلاش + 20 تا اسلحه دیگه ببنده به خودش راه بره :d

هر چند درسته که نمیشه مثل Max Payne 3 یا RDR تمامی سلاح ها رو یا به دست گرفت یا وصل کرد,اما حداقل اگه یه انیمیشن می ذاشتن که مثلا شاتگان رو از زیر کت یا شلوارش در میاورد بهتر بود :D... .

:D هر چند جا نمیشه تو واقعیت,اما بهتر از اینه که از عالم غیب بیاد :D.

البته اگه اینجور بود و کاراکتر فقط شرت پاش بود مجبور بود شاتگان از تو شرتش در بیاره:D.

برا RPG هم مثلا بازیکن رو مجبور می کردن به اینکه یا حمل نکنن یا تابلو باشه.

D.ace

کاربر سایت
Aug 6, 2011
795
نام
JoE
سلام به همگی
من بازی رو تموم کردم وقتی بعد بازی میخوام کاراکترم رو عوض کنم رو فرنکلین یه شماره 1 هست که یعنی یه mission داره ولی هرچی تو مپ میگردم هیچی پیدا نمیشه کسی نمیدونه مشکل از چیه؟

آخرین ویرایش:

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
دوستان من یک گاراج خریدم و بعدش یک ماشین به قیمت 1 میلیون دلار خریدم و این ماشین رفت داخل گاراج
من در یکی از ماموریت ها از این ماشین استفاده کردم و به خاطر اینکه ماموریتش شامل هلیکوپتر سواری بود .مجبور بود شدم ماشین را ول کنم.
طبیعی هست که وقتی گاراج میخری و 1 میلیون دلار پول یک ماشین بدی.انتظار باید داشته باشه که وقتی دوباره میری گاراج اون ماشین باز هم اونجا باشه.
ولی اینطور نبود و ماشینی در کار نبود.لطفا بگید یعنی همینطوری هست و اینقدر مسخره هست که ماشینی به قیمت 1 ملیون دلار بخری و با یک بار از دست دادنش پولت پر بشه؟؟؟

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
دوستان من یک گاراج خریدم و بعدش یک ماشین به قیمت 1 میلیون دلار خریدم و این ماشین رفت داخل گاراج
من در یکی از ماموریت ها از این ماشین استفاده کردم و به خاطر اینکه ماموریتش شامل هلیکوپتر سواری بود .مجبور بود شدم ماشین را ول کنم.
طبیعی هست که وقتی گاراج میخری و 1 میلیون دلار پول یک ماشین بدی.انتظار باید داشته باشه که وقتی دوباره میری گاراج اون ماشین باز هم اونجا باشه.
ولی اینطور نبود و ماشینی در کار نبود.لطفا بگید یعنی همینطوری هست و اینقدر مسخره هست که ماشینی به قیمت 1 ملیون دلار بخری و با یک بار از دست دادنش پولت پر بشه؟؟؟

شما وقتي تو دنياي واقعي ماشينت گم بشه دوباره مياد تو پاركينگ خونت؟:|
البته يه جايي هست يه مقدار كم پول ميدي ماشين رو پس ميگيري

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
چیز خاصی نداره با این حال تو اسپویل گذاشتم
اول بازی قبل اینکه سوار ون بشیم تا اون جاده و منظره برفی رو دیدم گفتم اوه اوه گرافیکووو
. راکستار اخر نسلی چه کرد :d بریم ادامش

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بچه ها من دارم بدوناینکه دیسک دوم رو نصب کنم بازی میکنم ، ولی پست ها رو که میخوندم خیلی ها میگن لنز رو داغون میکنه .
الان جریان این دیسک دوم بازی چیه دقیقا که میگید لنز رو داغون میکنه ؟ مگه قبلا همه بازی ها رو روی هارد میرختن ؟
فقط به خاطر اینکه 100 ساعت گیم پلی داره میگید ضرر داره اگه روی هارد ریخته نشه ؟

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
خودم به جواب سوال اولم رسیدم اونم اینه که تانک در آشیانه هواپیما ذخیره میشه فقط وقتی میرید اونجا باید DPD راست رو بزنید تا ازبین وسایل که موجود هست انتخاب کنید

- - -ویرایش - - -

آقا به این سوال من هم نگاهی بندازید !!
دینامیت از کجا گیر بیارم ...
دوست من احتمالا شما داری ولی نمیتونی انتخاب کنی از مثلا نارنجک دینامیت و گالون بنزین همه در یک منو قرار داره که بعد از زدن LB باید با RS بری روش و با DPAD چپ یا راست بتونی عوضش کنی

Last edited by a moderator:

MisTerV4MP

کاربر سایت
Apr 15, 2013
155
نام
amir

آره.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

m3daad

کاربر سایت
Nov 29, 2010
22
با سلام

دوستان، یه مرحله ای هست که فرانکلین انجام می ده و شکل مرحله رو نقشه به صورت L هست ،،، محلش هم بغل پل مثه یه کارگاه دوزندگی میمونه ، وارد در که میشم می زنه باید Smart Outfit بپوشی :D چی کار باید کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر