Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

سلام خدمت هم قطاری های گل گیمر
من دو تا سوال دارم:
1-ifruit از کجا باید آورد و چی هست؟
2-روی عکس کاراکترها که باید d-padرو بگیری که عوض کنی یه شماره هست،اون مشاره چی هست؟
با تظکر

من دو تا سوال دارم:
2-روی عکس کاراکترها که باید d-padرو بگیری که عوض کنی یه شماره هست،اون مشاره چی هست؟
با تظکر
آیفروت یه اپ واقعیه و برای IOS اومده و چند وقت دیگه واسه اندروید و احتمالا ویندوز فون میاد که توش میتونی ماشینا رو کاستومایز کنی و سگت رو تربیت کنی
شماره تعداد مراحلیه که براش موجوده(مراحل اصلی و غیر اصلی)

:|
این ینی چی؟:d
اگه اشتباه نکنم اون تاپاتاک یه برنامه ی اندروید هست که باهاش میشه جاهای مختلف کامنت گذاشت و چت کرد!؟
.
.2_ آقا ifruit رو بگیریم واسه موبایل بعد نیاز به لایو هم داره برای اتصال به بازی؟
چجوری اطلاعاتش میره به ایکس باکس؟

من دو تا سوال دارم:
با تظکر

1- iFruit فقط واسه آیفون اومده .
2- اون تعداد ماموریت های فرعی و اصلی هست که میتونی باهاش اون موقع انجا بدی

اگه اشتباه نکنم اون تاپاتاک یه برنامه ی اندروید هست که باهاش میشه جاهای مختلف کامنت گذاشت و چت کرد!؟
.
.2_ آقا ifruit رو بگیریم واسه موبایل بعد نیاز به لایو هم داره برای اتصال به بازی؟
چجوری اطلاعاتش میره به ایکس باکس؟
تاپاتاک برای بروز فروم ها هست.
به اینترنت نیاز داره باید اکانت Xboxlive رو به اکانت rockstar socialclub لینک کنید.

Sent from my ST18i using Tapatalk 2

لینک دانلود App GTA V:The Manual برای Pc :
http://www.rockstargames.com/V/assets/manual/GrandTheftAutoV-TheManual.msi
لینک دانلود App GTA V:The Manual برای لپتاپ های Mac:
http://www.rockstargames.com/V/assets/manual/GrandTheftAutoV-TheManual.dmg

کارایی این App:
تمامی مطالب در مورد کنترل های بازی.مکان های مختلف در بازی و کارایی آنان و آموزش کار با آن ها.فعالیت های موجود در بازی.نقشه کامل بازی برای جستجو مکان های مختلف باری پیدا کردن مکان هایی که میخواهید. در حدود 100 صفحه راهنمایی مکان های بازی در آن قرار داده شده است.

آخرین ویرایش:
کسانی که می خوان به پلیس یا اورزانس زنگ بزنند,باید با گوشیشون برن به بخش contact بعد emergency services..
محیط جالب برنامه ifruit:
chop-screen1.jpg

chop-screen2.jpg

2 روز نبودم یه 30-40 صفحه تاپیک رفته جلو :| ایوب هم با اون صبرش عمرا بشینه این همه رو بخونه:d

کسی از بچه ها منبع پوله خفن پیدا کرده که حدوده 500-600 هزار ارزش داشته باشه?ملکِ دمه فرودگاه لامصب خیلی گرونه این ماشینای حملِ پول هم خیلی پولشون کمه. بیشتره 7-8 هزارتا نیست:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or