Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
لطفا جفت رو جواب بدید اولیه خیلی مهمه برام خیلی جالبه کلا بازی چیزای عجیب زیاد داره ولی من هنوز BIG FOOT رو پیدا نکردم
باید 50 نامه ای که در بازی وجود داره رو پیدا کنید.2-باید از اپ ifruit استفاده کنید.که برای اسمارت فون ها اومده.
کدوم شخصیت میتونه بخره؟

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk 4
من با مایکل خریدم..

RockStar33

کاربر سایت
Sep 5, 2012
152
نام
محمد
باید 50 نامه ای که در بازی وجود داره رو پیدا کنید.2-باید از اپ ifruit استفاده کنید.که برای اسمارت فون ها اومده.

.
یه کم در مورد هر دوشون بیشتر توضیح بده مپی نداری -2 تو خود بازی از اینترنت بازی بگیریم؟

- - -ویرایش - - -

.
یه کم در مورد هر دوشون بیشتر توضیح بده مپی نداری -2 تو خود بازی از اینترنت بازی بگیریم؟

mamad2010

کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد

- - -ویرایش - - -

http://forum.bazicenter.com/thread51197/page179/#post2850294
2-نه !برای ios یا اندروید ,که نسخه ios فعلا اومده!

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,763
نام
محمد امین
اقا چرا ایلیکیشن ifruit نمیاد برای اندروید

یه سری توضیح از راکستار برای دوستانی که میخواهنند بدونند کارایی اپلیکیشن چیه

• Los Santos Customs - The Los Santos Customs app offers players the freedom to create their ultimate vehicle in Grand Theft Auto V from anywhere. At the bar, on the beach, on the toilet. This is the future, we’re almost sure of it. You can even create and reserve custom license plates for both Grand Theft Auto V and Grand Theft Auto Online – order your personalized plates before they’re gone! Also choose from paint jobs, window tints, smoke colors, wheels, hoods and spoilers. Upgrade your engine, brakes, exhaust, suspension, and accessorize with new lights, horns, tires and body armor. Place your order on-the-go and find it waiting for you in the garage the next time you play Grand Theft Auto V, or send your order in while playing and get a call from your local mechanic to swing by. Everybody’s had some work done in Los Santos, so don’t let your ride be the exception to the rule.

• Chop the Dog - Depth of content, high production values, defecation. It’s the app that has it all. Because who doesn’t love tending to a virtual pet? Chop is Franklin’s canine sidekick in Grand Theft Auto V. Look after him well in the Chop the Dog app and you will reap the benefits when playing as Franklin in Grand Theft Auto V. Pet him, feed and water him, play fetch and tug-of-war, teach him tricks. Too much or too little of an activity, however, will cause Chop to become unhappy, and nobody likes an unhappy Rottweiler. Take Chop on walks to give him a chance to work off last night’s steak and Piswasser and to mark his turf in the hood - defending his ladies, fending off gang members and even protecting the beach babes of Los Santos from unsightly tan lines by removing their bikinis.

یکی هم بی زحمت ترجمه کنه

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
ماشالا صفحات اینقدر تند تند جلو میره که آدم تا بیاد یه صفحه رو بخونه تاپیک 2 3 صفحه میره جلو:D دوستان من فقط یه سوالی داشتم:دو تا مشکل فنی ناچیز من تو بازی دیدم و میخوام بدونم که بقیه دوستان هم دارن یا نه.یکی اینکه موقع رانندگی جاهایی که ترافیک هست و ماشین زیاد میشه یه مقدار افت فریم ناچیز داره و یکی دیگه اینکه تو شب رنگ های آبجکت های مشکی (ماشین، لباس و ... ) به یه رنگ بنفش مانندی در میاد.اگه دوستان جواب بدن که این مسائل برای همه هست یا نه ممنون میشم.

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
پ.ن: گوجیرا دوباره اون متن توضیحات سهام رو نیار تو رو خدا:|

ارزششو نداری :|

دوستان من الان با مایکل بخوام ملک بخرم سود کنم چی پیشنهاد می دین؟ گرون نباشه فقط :D

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
ارزششو نداری :|

دوستان من الان با مایکل بخوام ملک بخرم سود کنم چی پیشنهاد می دین؟ گرون نباشه فقط :D
می‌دونم :bighug:
مثل این که بازار وید و ماریجوانا داغ ـه:D
همه می‌گن Smoke On Water رو بخر که 240 هزار تا ایناست ولی ارزششو داره (بر خلاف من) :D

123enix

کاربر سایت
Jul 10, 2009
318
آقا یه چند نفری در مورد افت فریم گفتن.
بنده به خودی خودم به این چیزا اهمیت نمیدم.بابا آخه چه فررررررررررقی داره واسه شما 1 ثانیه خو؟:|:-s

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
می‌دونم :bighug:
مثل این که بازار وید و ماریجوانا داغ ـه:biggrin1:
همه می‌گن Smoke On Water رو بخر که 240 هزار تا ایناست ولی ارزششو داره (بر خلاف من) :biggrin1:
smoke on the water
من با مایکل می خرم پس :D

mamad2010

کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
به من هعی TEXT میده. بعدا زنگ میزنه؟

من با فرانکلین خریدم.

اره..به من که زنگ زد!
راستی امروز یه اتفاق جالب افتاد:
رفتم 100 تا سهام یه شرکتی که خیلی ضرر کرده بود رو خریدم!:d بعد چند روز بهم ایمیل زد,که ممنون که مارو از ورشکستی نجات دادی و اینا..بعد 500 هزار دلار ریخت به حسابم!
خداست این بازی:d

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,843
نام
مهراد
این ترجمه توضیحات راکستار درباره اپلیکشین ifruit : (هرچند ما که ایکس باکس نداریم اما خب از بس تو کفیم گفتم ترجمه کنم بقیه بچه ها فیض ببرن :D)

شخصی سازی های لوس سنتوس : این برنامه ویژه به شما این امکان را میدهد تا در هر کجای بازی ماشین خود را شخصی سازی کنید : در بار ، ساحل ، دستشویی و ... شما همچنین می توانید کنترل شخصی سازی هر دو نسخه جی تی ای 5 و جی تی ای آنلاین را توسط این برنامه بدست بگیرید. همانند : پینت جاب ها ، رنگ شیشه ها ، رنگ دود ، چرخ ها ، سقف و باله. همچنین تقویت موتور ، ترمز ها ، اگزوز ، سیستم فرمان و تعلیق به همراه شخصی سازی چراغ ها ، بوق ، لاستیک و بدنه اتومبیل.

سگ فرانکلین : این برنامه ارتباط عمیقی با شخصیت فرانکلین خواهد داشت. هنگامی که شما کنترل فرانکلین را بر عهده دارید میتوانید کنترل سگ وی را نیز به دست بگیرید. به او آب و غذا بدهید ، با او بازی کنید ، او را برای مسابقات جنگ سگ ها آماده کنید ، به او نکته ای بیاموزید. و اگر سگ شما در بازی ناراحت شد میتوانید به وی غذاهای گوناگون داده ، او را نگهبان خود کنید. او از شما و جی اف های شما! مراقبت کرده ، در درگیری با باند های خلافکار خیابانی به کمک شما می آید و در آخر (این قسمت +18 هست)
میتوانید از سگ خود برای پاره کردن لباس های ... استفاده کنید. =))

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر