Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
بدون فن بازی یکی از دوستان بگه ارزش داره به خاطرش 1 سال صبر کنم نسخه pc را بگیرم یا تو همین چند روزه برم تو فکر نسخه x360 اش! (آخه کنسول مال خواهرمه، میترسم وقتی بازی را دید، دیگه مجالی واسه بازی کردن GTA به خودم نده) :-/ :-&

ارزش داره ولی این فکر نکنم بتونین دووم بیارین تا اون موقع.

fifa 12

کاربر سایت
Jul 21, 2011
1,628
نام
سپهر
بازی رو صبح گرفتم.
واقعا هیچی نمی تونم بگم !! اصلا هیچ حسی به بازی ندارم یا بهتره بگم باورم نمیشه الان دارم انجامش میدم !
قسمت اکشن که واقعا عالیه و شبیه مکس پین هم هست تنها ایرادی که داره اون نقطه هدف گیری خیلی کوچولوئــه ! :D
سیستم تعویض کارکتر هم بسیار خوبه !

-------------------------------------------------------
حالا میریم سراغ ایرادات بازی >:)

- رانندگی کلا سیستم عوض شده و شبیه Saints Row هم شده ! کلا یکم زمان بره تا به سیستمش عادت کنید.
- گرافیک محیط و ... خوبه اما چهره ها ! واقعا نمیدونم چرا ولی اون اول بازی ریش و سبیل یکی از شخصیت ها واقعا بد بود.گرافیک خوبه ها اما توی بعضی تکسچر ها ضعف های زیادی دیده میشه ! :-" کلا با اون چیزی که توی تصاویر معلوم بود یک مقدار فرق داره ! اما من گفتم که طراحی محیط و رنگ بندی و ... عالیه !

کلا الان من تو کما هستم :D بازی رو یک ساعت انجام دادم و یک دفعه خوشکم زد سریع رفتم رو تخت خوابیدم تا الان !
ملت هم که اصن روانی ! :D همگی یک ساعت پشت مغازه وایساده بودن منتظر بازی !:| منم از ساعت 9 تا 12 تو مغازه منتظر بودم ! :|
کلا این بازی ، بازیه عجیبیه برای من ! مخصوصا وقتی میرم تو محیط شهر .. ! :(
همش قیافه CJ میاد جلو چشم ، مخصوصا اگر با فرانکلین بازی کنم ! :(
کلا خیالتون راحت از بازی ! هبچ مشکلی نداره به غیر از یک سری ضعف ها در گرافیک !
احسان بیخیال:|
بازی اپن ورده خیره سرش چی انتظار داری تو؟:D
اینم در نظر بگیر که X360 هشت ساله اومده :|
Game Of The Gen

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,364
نام
Ǝـــحـــســـان
بازی رو صبح گرفتم.
واقعا هیچی نمی تونم بگم !! اصلا هیچ حسی به بازی ندارم یا بهتره بگم باورم نمیشه الان دارم انجامش میدم !
قسمت اکشن که واقعا عالیه و شبیه مکس پین هم هست تنها ایرادی که داره اون نقطه هدف گیری خیلی کوچولوئــه ! :D
سیستم تعویض کارکتر هم بسیار خوبه !

حالا میریم سراغ ایرادات بازی >:)

- رانندگی کلا سیستم عوض شده و شبیه Saints Row هم شده ! کلا یکم زمان بره تا به سیستمش عادت کنید.
- گرافیک محیط و ... خوبه اما چهره ها ! واقعا نمیدونم چرا ولی اون اول بازی ریش و سبیل یکی از شخصیت ها واقعا بد بود.گرافیک خوبه ها اما توی بعضی تکسچر ها ضعف های زیادی دیده میشه ! :-" کلا با اون چیزی که توی تصاویر معلوم بود یک مقدار فرق داره ! اما من گفتم که طراحی محیط و رنگ بندی و ... عالیه !

کلا الان من تو کما هستم :D بازی رو یک ساعت انجام دادم و یک دفعه خوشکم زد سریع رفتم رو تخت خوابیدم تا الان !
ملت هم که اصن روانی ! :D همگی یک ساعت پشت مغازه وایساده بودن منتظر بازی !:| منم از ساعت 9 تا 12 تو مغازه منتظر بودم ! :|
کلا این بازی ، بازیه عجیبیه برای من ! مخصوصا وقتی میرم تو محیط شهر .. ! :(
همش قیافه CJ میاد جلو چشم ، مخصوصا اگر با فرانکلین بازی کنم ! :(
کلا خیالتون راحت از بازی ! هبچ مشکلی نداره به غیر از یک سری ضعف ها در گرافیک !

- - -ویرایش - - -

من گرفتمش شانس منم از اون موقع که گرفتم همه نشستن جلوی تلویزیون من میترسم بازیش کنم تو بازی...باشه ضایع بشم!

منم همینطور ! :| مخصوصا وقتی میخواست نصب بشه ! :|
حالا اگر خونواده انگلیسی بلد باشن که هیچی ! :D ترور اصن کلا خونواده یارو رو میبره زیر سوال ! :D

- - -ویرایش - - -

من گرفتمش شانس منم از اون موقع که گرفتم همه نشستن جلوی تلویزیون من میترسم بازیش کنم تو بازی...باشه ضایع بشم!

حالا اگر خونواده انگلیسی بلد باشن که هیچی ! :D ترور اصن کلا خونواده یارو رو میبره زیر سوال ! :D

- - -ویرایش - - -

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
تاحالا شده تو یه حسه برزخی باشید ؟:|
من الان تو همون حسم چون اونی که قرار بود برام بازی رو بفرسته از دیشب آنلاین نشده :|:d

Ram1n

다이나 밋
ناظم انجمن
Jul 5, 2007
6,560
نام
رامین
دوستان عزیز
لطف کنید سوالاتی که به این شکل هستش >> DVD بازی مشکل داره و نصب نمیشه دلیلش چیه ، چقدر فضا برای نصب نیاز داره ، چه فلشی بخرم ، چنتا DVD هستش ، آدرس برای خرید بازی بدید و... رو تو این تاپیک مطرح نکنید !
تا الان این بار 3وم هستش که این موضوع بصورت پست تو تاپیک از طرف مدیران و ناظمین مطرح میشه لطف کنید طبق قوانین عمل کنید تا یه وقت شرمنده تون نشیم.
برای سوالات دیگه به اندازه ی کافی تاپیک هست همونجا مطرح و پیگیری کنید.

gameman360

کاربر سایت
Mar 15, 2012
31
نام
ali
اصن یع وضی :)) دیگه هیچ جاییش سانسور نداره ;) اگه دستتو گرفت با خودش ببرتت دیگه تو ام چنتا گزینه داری دیگه فقط نمیشینی نیگاش کنی بعد اگه طرف خوشش بیاد ازت دوباره میبرتت یه جایه دیگه اونجامممممممممممممم ............... البته هم صدا داره هم تصویر :d:x

Emin3mzizou

کاربر سایت
Sep 9, 2006
2,025
نام
امین
دوستان سلام!
بازی حین پیش رفتن تو ماموریتا چک پوینت میده یا مثل سری های قبل GTA اگه وسط یه ماموریت کشته بشی دوباره باید اون ماموریتو از اول بری؟

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر