Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
دوستان یه چیز عجیب! من یه ایمیل در مورد سرعت فلش 16 گیگ به راکستار داده بودم که این جواب رو گرفتم:

You CAN use a USB Drive that is at least 8 gigs in size.

Best Regards,

Michael S.​
مثل اینکه گفته میشه از فلش 8 گیگ هم استفاده کرد!:d

ar2012

کاربر سایت
Oct 7, 2012
459
نام
آرمین
آن روز که GTA V به بازار میاید. (تگ spoiler رو باز نکنی بر فنا رفتی پس حتما بخونش)
میدویی میری در بازی فروشی میگی جی تی ای برن مکسشو میگیری داری میای تصادف میکنی 10 فوت بالا میری میای پایین پات میشکنه بیچاره میشه بلاخره به خونه میرسی دیسکو میزاری تا سر منو میاد از شت هایپ شدن بیهوش میشی بهوش میای دیسک اومده بیرون داده کلین دیسک با شیشه پاک کن هر چی که میسابیو میشوریش هیچ چی بر شکست میشی انقد بازیشو میخری و شیشیه پاک کن مصرف می کنی فایده نداره اریج هم میخری هیچ پل استیشن 3 هم میخری باز هم همین طور برشکست شدی میزنی همه چیرو داغون میکنی هر دو کنسولو پرت میکنی بیرون خودتو با ده تیر سوراخ میکنی نمیمیری ازراعیل یادش رفته تو خوابه با شات گان میزنی ازی از خواب میپره میاد میبرتت. بر باد فنا رفتی.
اگه عین آدم بری بازیو بخری نه هیچ مشکلی برات پیش میاد نه چیزی یکم آروم باشید انقد استرس وارد نکنید>:)

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
دوستان یه چیز عجیب! من یه ایمیل در مورد سرعت فلش 16 گیگ به راکستار داده بودم که این جواب رو گرفتم:

You CAN use a USB Drive that is at least 8 gigs in size.

Best Regards,

Michael S.​
مثل اینکه گفته میشه از فلش 8 گیگ هم استفاده کرد!:d
8 گیگ فضا یه فلش باشه 7 گیگ در دسترسه 6 گیگ نهایتا میشه ازش استفاده کرد برای بازی:D
گفتن 8 گیگ فضا میخواد برای نصب

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
هر نسخه جدا نقد میشه:D یعنی واقعا یه همچین چیزی رو نمیدونید؟:D
عزیزم همشون که اینجوری نیستن . بعضی سایتا یا مجلات فقط 1 نسخه رو نقد میکنن دیگه .

مثلا همین سایت خودمون Blacklist رو فقط واسه 360 و PC نقد کرده . بری بخش PS3 نقدی واسه Blacklist وجود نداره این ینی منتقدای ما نسخه PS3 رو بازی نکردن . الان اگه بازیسنتر تو متا ثبت میشد مطمئنا تو بخش PS3 نقدی ثبت نمیشد واسه بلک لیست مثلا :D

حالا گرفتی ؟ :D عجله نکن :D

پ.ن : Sorry 4 Off topic

شما منظورت این بود که برای نقد نسخه 360 نسخه ps3 رو فرستادن که کاملا اشتباهه!
اون کسیم که فقط یه نسخه رو نقد میکنه همون 1 نسخه رو براش میفرستن!
فکر کن شما به راک استار بگی که قراره نسخه ps3 رو نقد کنی بعد نسخه 360 رو بفرسته
biggrin1.gif
مسخره نیست؟
عه من گفتم اینو ؟! من اصلا حرفی از 360 زدم ؟ من گفتم نسخه PS3 واسش فرستاده شده . یا شایدم هردو فرستاده شده و این فقط از نسخه 3 عکس گرفته .
چرا حرف میزاری دهن مردم من کی گفتم این نسخه 360 درخواست کرده R* گفته تو بیجا میکنی بیا نسخه PS3 رو نقد کن صدات در نیاد :))

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
عزیزم همشون که اینجوری نیستن . بعضی سایتا یا مجلات فقط 1 نسخه رو نقد میکنن دیگه .

مثلا همین سایت خودمون Blacklist رو فقط واسه 360 و PC نقد کرده . بری بخش PS3 نقدی واسه Blacklist وجود نداره . الان اگه بازیسنتر تو متا ثبت میشد مطمئنا تو بخش PS3 نقدی ثبت نمیشد واسه بلک لیست مثلا :D

حالا گرفتی ؟ :D هیچ وقت تو تیکه انداختن عجله نکن :D

پ.ن : Sorry 4 Off topic
شما منظورت این بود که برای نقد نسخه 360 نسخه ps3 رو فرستادن که کاملا اشتباهه!
اون کسیم که فقط یه نسخه رو نقد میکنه همون 1 نسخه رو براش میفرستن!
فکر کن شما به راک استار بگی که قراره نسخه ps3 رو نقد کنی بعد نسخه 360 رو بفرسته:D مسخره نیست؟

m49663

کاربر سایت
Sep 27, 2010
653
نام
علیرضا
خب پس چرا نمیاد بابا. دهنمون سرویس شد اونقدر که عکس دیدیم.بسه دیگه یکی یه نسخه کش بره بیاره بزاره واسه دانلود.:|

FORZA GT

کاربر سایت
May 18, 2013
125
نام
مایکل
دوستان اينكه رونسخهPS3مانورميدن ربطي به بهتربودنش نداره..به احتمال زيادنسخه360بهتره وتوبدترين حالت هم بازدرحدنسخهPS3:ديجيزي كه معلومه اينه كه راك استارباسوني قراردادتبليغاتي داره حتي جندتابوسترخيابوني ديدم كه خبرازاسم اكس باكس نبود ادم فكرميكرد حتما انحصارسوني شده:دي بس نكران سخه360نباشين حتي اكه بازي فقط روps3ساخته ميشدورو360بورت ميشدبازدرحدPS3بود نمونش نسخه قبل اين بازيGTA IVكه بااينكه رو 360بورت شدولي دريه حدبودن.

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
اولا امیدوارم که هر دو نسخه خوب و با فریم ریت خوب باشن.
بعد تا حالا شده بازی های راکستار روی ps3 کیفیتش بیشتر باشه؟نه.ولی دیده شده که یه بازی مثل red dead روی xbox بهتر باشه.چون انجین این ها خیلی با xbox360 سازگاره.
پس حتی یه ذره هم جای نگرانی نیست.خیالتون راحت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر