Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

SirSh@yan

کاربر سایت
Apr 4, 2011
224
نام
Shayan
رد دد که روی PS3 تقریبا آشغال بود :|
اصولا بازی های راکستار بین دو کنسول PS3 و Xbox 360 روی X360 بهتر جواب میده !! اصولا که نه تقریبا همیشه !! اینم حتما دیدن Red Dead روی PS3 خیلی ضعیف تر بود دارن میگن نگاه کنین نسخه ی PS3 بازی هم خوبه !! که مردم نگن دوباره فاجعه ی Red Dead روی PS3 داره اتفاق میوفته ! :d
اینم بگم که همیشه میگم هم این نسل و هم نسل بعد : ماشین ژاپنی خیلی خوبه ! ولی ماشین امریکایی یه چیز دیگس !! اینجا خم با اندکی تلخیص میشه گفت محصول ژاپنی خیلی خوبه ( PS ) ولی محصول امریکایی یه چیز دیگس ! ( Xbox ) !! دوستان ایکس باکسی جیغ دست هوراااا !! :d

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
ozl1cllhsnht_t.jpg
[/URL][/IMG]

آخرین ویرایش:

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
در اینکه RDR رو PS3 آشغال بود شکی نیست، اوایل نسل خود GTA IV هم رو X360 بهتر بود، ولی بازی مثل L.A Noir روی PS3 بهتر بود پس نمیشه نتیجه گرفت که قرار رو کدوم بهتر یا بدتر باشه !
من مطمعنم بسیار بسیار شبیه به هم خواهند بود و تغییرات و تفاوت ها بسیار جزیی خواهد بود.

SirSh@yan

کاربر سایت
Apr 4, 2011
224
نام
Shayan
در اینکه RDR رو PS3 آشغال بود شکی نیست، اوایل نسل خود GTA IV هم رو X360 بهتر بود، ولی بازی مثل L.A Noir روی PS3 بهتر بود پس نمیشه نتیجه گرفت که قرار رو کدوم بهتر یا بدتر باشه !
من مطمعنم بسیار بسیار شبیه به هم خواهند بود و تغییرات و تفاوت ها بسیار جزیی خواهد بود.

ولی یه چیز دیگه هم هست , LA Noir راکستار تنها سازنده نبود که !! اتفاقا سازنده ی اصلی Team Bondi بود ! ولی در کل حرف شما درست هیچ چیز بطور کامل معلوم نیست ... :d

RockStar33

کاربر سایت
Sep 5, 2012
152
نام
محمد
به راحتی بهتون میگم رو X360 بیتره چون همیشه راکستار همیشه تریلر ها و تبلیغات خودش رو رو PS3 انجام میده چون فروشش رو PS3 کم تره وگرنه انجین RAGE رو XBOX بهینه شده و مکس پین هم همینطور بود هر چند نگارش ها خیلی شبیه بود ولی کمی کیفیت تکچستر ها رو PS3 پایین تر بود(به طرز خیلی محسوس) رددد هم که کافی بود دو تلوزیون داشته باشین تا جفت رو ببیند این وسط هم GTA IV کمی یکی به نظر میرسه که انم مربوط میشه به این که راکستار قبل نسل شروع به ساختش کرده بود واشنایی کمی داشت ولی باز هم تفاوت داشت
کسی میتونه تمامی اسکرین شات های صفحه رو بگیره بکنه تو یه فایل زیپ؟ تمنا میکنم
Grand Theft Auto V

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
تو 360 فریما نمیکشید خیابونا ی جوری بود انگار دیر لود میشد.
با نصب بازی روی هارد مشکل حل می‌شد.
L.A Noire اول قرار بود انحصاری PS3 باشه و به همین دلیل هم کیفیت بالاتری داشت.
ولی GTA فکر می‌کنم باز هم روی 360 بهتر باشه!

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
زماني که RDR براي 360 رو 1080 اومد براي PS3 رو 720 بود

نه اشتباه كفتي رو360اج دي720Pبود ولي روPS3 ‎هم480Pبود:دي

به راحتي بهتون ميگم رو X360 بيتره

ولي GTA فکر مي‌کنم باز هم روي 360 بهتر باشه!

RDR رو X360 تقريبا رو 720P بود و رو PS3 تقريبا 640P بود!

اين نوع رزولوشن کاملا غير استاندارد هست و دليلش هم اين بود که اون موقع Graphic Tools هاي سوني کامل نبودن تا سازنده ها بتونن از رم غير يک پارچه (256*256) و RSX و همچنين هر کدام از SPE هاي درون Cell بهره ببرن. سازنده ها موتور رو کاملا نتونستن بر روي Cell بهينه سازي کنن چون دومين تجربه شون رو PS3 بود و همچنين Tools هاي گرافيکي سوني هنوز بهينه نبودن. به اين علت پوشش گياهي و سايه رو X360 بهتر بودن!

اما الان از اون زمان 3 سال ميگذره Tools هاي گرافيکي سوني کاملا اپديت شدن و امکان 100% بهينه سازي کامل رو به سازنده ها روي PS3 ميدن. هميشه اخر نسل Tools هاي گرافيکي و برنامه نويسي مخصوص کنسول هاي سوني به سازنده ها داده ميشه تا از اخرين امکانات و بهينه سازي ها استفاده کنن نمونه اش GOW II رو PS2 و The Last Of Us رو ps3 هستش!

شک نکنيد اگه GTA V رو X360 خيلي خوب باشه رو PS3 هم به همون اندازه عالي خواهد بود. و اختلاف بين اين دو تا خيلي خيلي ناچيز هست. در ضمن راکستار اين بار به صورت مجزا روي هر کدام از کيت هاي اين دو کنسول بازي رو به صورت موازي ساخته تا اختلاف نا چيز باشه. مخصوصا با اخرين اپديت Tools هاي RSX و SPE ها ديگه محدوديت گذشته به خاطر رم غير يک پارچه و PS3 خيلي خيلي کم شده!

آخرین ویرایش:

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
اعلام کردند! 100 ساعت گیم پلی داره! من گفتم 100-120 زدید تو ذوقم.. _______________________________ آقا اگه تو توپخونه کسی رو میشناسید برنرمکس بده بگید تو رو خدا! GTA بیاد ممکنه پستی نشه خرید.. پ.خ ممنون..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر