Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

MohsenV

کاربر سایت
Aug 25, 2009
387
نام
محسن
امروز IGN یه ویدیوی نیم ساعته گذاشته بود، دو نفری که بازی رو انجام داده بودن به یه سری سوال جواب می‌دادن.
یکی از همون اولین سؤالا درباره‌ی نحوه‌ی اجرا شدن روی ۳۶۰ و PS3 بود. گفتن که اونا نسخه‌ی ۳۶۰ رو بازی کردن با اینکه یه نسخه‌ی تست از بازی رو بهشون داده بودن، هیچ مشکلی نداشته و بدون باگ اجرا میشده.

این دو نفر قبلاً نسخه‌ی PS3 رو هم دیده بودن و گفتن که هیچ فرقی نمی‌بینیم!

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,837
نام
نریمان
نمی دونم کسی اینو گفت یا نه ولی اچیومنت های بازی از سایت X360A برداشته شده. احتمال داره تغییراتی تو اچیومنت ها داده باشن.

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
نمی دونم کسی اینو گفت یا نه ولی اچیومنت های بازی از سایت X360A برداشته شده. احتمال داره تغییراتی تو اچیومنت ها داده باشن.

اچیومنت ها خیلی وقته برداشته شدن.دلیلش مشخص نیست چون این اچیومنت ها به صورت رسمی از راکستار به سایت ها اعلام نمیشه که اگه بخوان تغییری توش بدن اعلام کنن که سایت ها برش دارن.

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn

! Oh my god ! the waiting is finally going to be over
501.gif
:d

Tardid

کاربر سایت
Aug 22, 2013
20
نام
حمید

! Oh my god ! the waiting is finally going to be over
501.gif
:d
ای جان فقط 1 هفته؟:-/ :)>- آره سخته اما من تا توی تهران یه نسخه درست و حسابی ازش پیدا کنم 5 روزی طول میکشه :((
اچیومنتاشو چرا برداشتن؟ :| حتی 100 ساعت هم گیم پلی داشه باشه من که دلم 100 ساعته تمومش کنم میزارم نم نم 5 ماهه تمومش میکنم :d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
یسری که دانشگاهو مدرسه دارن نمیرسن بازیو آدمیزادی باهاش حال کنن:D
میمونه بیکاران:D
یه اکیپ تشکیل بدیم یه ماشین پلیس بدزدیم ، بیمه کنیم:D ( تو آنلاین ، زمانی که ریلیز شد ) بعد بریم دم بانک ، پولا رو بدزدیم بریم فرودگاه:D از فرودگاه هم سردسته با پولا سوار هواپیما بشه و فرار کنه:D

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
یسری که دانشگاهو مدرسه دارن نمیرسن بازیو آدمیزادی باهاش حال کنن:D
میمونه بیکاران:D
یه اکیپ تشکیل بدیم یه ماشین پلیس بدزدیم ، بیمه کنیم:D ( تو آنلاین ، زمانی که ریلیز شد ) بعد بریم دم بانک ، پولا رو بدزدیم بریم فرودگاه:D از فرودگاه هم سردسته با پولا سوار هواپیما بشه و فرار کنه:D

احتمالا اخیرا فیلم شغل ایتالیایی رو دیدی تو؟؟؟:D
ولی مردهء ایدتم!!!:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر