Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
اقا وجود چیت تایید نشد ...
هیچ وقت تایید نمی‌شه:D
دیگه ریزه کاری ها که نیازی به تایید نداره!
مثلا انگار قبل از ریلیز GTA IV بگن: چتر گرفتن مردم در هنگام باران تایید شد:D
این چیز ها همیشه به عنوان سورپرایز تو بازی وجود داره!

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
این قابلیت دقیقاً تو IV بود؟:| دقیقاً چی بود؟:D
هیچی موقع بارون باید A میزدی بعدش RT رو نگه میداشتی مردم برقصن:|
خو مرد حسابی تا حالا بارون ندیدی مگه؟
منظورش اینه که مثل III یا SA دغون نیست که موقع بارون مردم بی پوشش باشن همیشه موقع بارون چتر میگیرن
ولی تو SA من ندیدم کسی چتر بگیره
حتی دیده شد ملت با مایو میومدن زیر بارون آفتاب بگیرن =))

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
دوستان یه کاره با حال تو iv کشف کردم:d
برین لب اسکله ها وایستین(اونایی که حفاظ نداره)بعد یه پلیس پیدا کنین هی بهش تنه بزنین و هلش بدین(اگه زیاد وحشی بازی در نیارین ستاره دار نمیشین:d)بعد بندازینشون تو آب:dحالا برین یه ماشین بردارین دقیقا بپرین رو سر پلیس که تو آبه:dلیچ میشه:d

godblasteer

کاربر سایت
Nov 7, 2011
315
برین لب اسکله ها وایستین(اونایی که حفاظ نداره)بعد یه پلیس پیدا کنین هی بهش تنه بزنین و هلش بدین(اگه زیاد وحشی بازی در نیارین ستاره دار نمیشین:d)بعد بندازینشون تو آب:dحالا برین یه ماشین بردارین دقیقا بپرین رو سر پلیس که تو آبه:dلیچ میشه:d
من کاره کاذب دوست ندارم
همون سیگار بفروشم بهتره

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
امروز یه نفر که اسم نمیبرم بازی رو با حجم 170 مگا بایت (بله درست شنیدید مگابایت) گزاشته بود برای دانلود:|
هرچی گفتیم بابا جان هنوز بازی ساخته نشده تو چجوری گزاشتی واسه دانلود؟ میگه نه خیر من خودم دارم بازی میکنم :|

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
امروز یه نفر که اسم نمیبرم بازی رو با حجم 170 مگا بایت (بله درست شنیدید مگابایت) گزاشته بود برای دانلود:|
هرچی گفتیم بابا جان هنوز بازی ساخته نشده تو چجوری گزاشتی واسه دانلود؟ میگه نه خیر من خودم دارم بازی میکنم :|
بیچاره دچار توهم شده براش متاسفم ... زمان عرضه بازی مراقب باش کسیو نکشه ممنون .
لیچ چیه ؟ :d بازیه تو آپدیت شده هست ؟ اون که همون اول رومون اسلحه می کشه چجوری حلش بدیم ؟:|

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
لیچ چیه ؟ :d بازیه تو آپدیت شده هست ؟ اون که همون اول رومون اسلحه می کشه چجوری حلش بدیم ؟:|
لیچ یعنی له میشه:dنه بابا آپدیت چیه کنسولای من تا به حال رنگ آپدیتو به خودشون ندیدن:d(موقعی که میخوای بهشون تنه بزنی ندو و معمولی راه برو هر بار که تنه زدی صبر کن تلو خوردنشون تموم بشه بعد دوباره هلشون بده تا بیفتن تو آب:d)

---------- نوشته در 01:46 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:45 AM ارسال شده بود ----------

بر و بچ به نظر شما تریلر اول GTA V قشنگ بود یا تریلر دوم؟
تریلر دوم به نظر من خیلی بهتر بود من که هزار دفعه دیدمش بازم سیر نمیشم

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
این یه عکس خوب از بروبچ :D

c5bj1uqhbh9lofaklxyo.gif

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند