Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

Need-More-Speed

Gold User
من کلاً سراغ داستان نمیرم! فقط ول میچرخم...
نصف لذت بازی رو از خودت میگیری اینجوری :d
وقتی داستان بازی رو تموم کنی حین داستان اتفاقاتی میوفته که نسبت به بعضی از مناطق بازی یه حس خاص پیدا می کنی
وقتی اجازه بدی خط داستانیه بازی با محیط آشنات کنه کلی سورپرایز می بینی که کف می کنی

hamdijam

کاربر سایت
خوب نصف دیگه هم برا ول گشتن هست!
شمام جوگیر شدید! نه اینکه نرم! ولی مثلآ 2ساعت پای بازی باشم نیم ساعت رو به داستان اختصاص میدم! من همه GTA هایی که بازی کردم! اینقدر همه جاش رو سرک کشیدم! مثل محلمون بلد بودم دیگه کوچه خیابوناش رو...

HosseinBrusli

کاربر سایت
به نظرم دوستانه از ما بهترون(مدیران):d یه نظرسنجی به تاپیک اضافه کنند مبنی بر اینکه:
شما کدوم گزینه رو انتخاب میکنید:
1.وقتی بازی به دستم برسه اول میرم سراغه داستانش,بعد گردش توی شهر

2.اول یه ذره با محیط شهر آشنا میشم,بعد میرم سراغه داستان

من که خودم 2.

من اول از همه میرم سمتتفریحات مخرب . مثلا قلبون میخرم میبرم جلو جماعت آمریکایی میکشم .( قلیون ندیدن که تاحالا :d )
بعد میرم یه چندتا خانوم ومیگرم میکشم :))
بعد میرم چندتا اراذل استخدام میکنم ، میرریزم سر محله پایینی ، تا میتونم همه رو کتک میزنم :))
در نهایت با بچه های اراذل میندازیم توکار قاچاق مواد تا کلی پول به جیب بزنیم :))
اخرشم وقتی پولام زیاد شد ، تمام اراذلهایی که باهام بودن و میکشم :))

hustler

کاربر سایت
من اول از همه میرم سمتتفریحات مخرب . مثلا قلبون میخرم میبرم جلو جماعت آمریکایی میکشم .( قلیون ندیدن که تاحالا :d )
بعد میرم یه چندتا خانوم ومیگرم میکشم :))
بعد میرم چندتا اراذل استخدام میکنم ، میرریزم سر محله پایینی ، تا میتونم همه رو کتک میزنم :))
در نهایت با بچه های اراذل میندازیم توکار قاچاق مواد تا کلی پول به جیب بزنیم :))
اخرشم وقتی پولام زیاد شد ، تمام اراذلهایی که باهام بودن و میکشم :))

یه دکتر برو :d

KAMY-GAME

کاربر سایت
سلام من چند روز پیش یه ایمیل برای راک استار فرستادم و تازه امروز جواب ایمیلم رو راک استار داد . ایمیل به شرح زیر است :

من : سلام راک استار . میشه بیشتر در مورد تخریب پذری ساختمان ها توضیح بدی ؟ مثلا وقتی هواپیما بخوره به یه برج اون برج میترکه و فرو میریزه ؟

راک استار : سلام کامیاب . تشکر میکنم از ایمیلی که برای ما فرستادی . ما میخوایم بسیاری از جزییات بازی رو مخفی نگه داریم از جمله تخریب پذیری ساختمان ها رو بطوری که گیمر با دیدن این جزییات در زمان بازی سوپرایز بشه . البته نگران نشو
ما در چند روز اینده میخوایم اطلاعات بسیار زیادی از بازی را منتشر کنیم .

به سلامت
راک استارگیم
:x

dude

کاربر سایت
سلام من چند روز پیش یه ایمیل برای راک استار فرستادم و تازه امروز جواب ایمیلم رو راک استار داد . ایمیل به شرح زیر است :

من : سلام راک استار . میشه بیشتر در مورد تخریب پذری ساختمان ها توضیح بدی ؟ مثلا وقتی هواپیما بخوره به یه برج اون برج میترکه و فرو میریزه ؟

راک استار : سلام کامیاب . تشکر میکنم از ایمیلی که برای ما فرستادی . ما میخوایم بسیاری از جزییات بازی رو مخفی نگه داریم از جمله تخریب پذیری ساختمان ها رو بطوری که گیمر با دیدن این جزییات در زمان بازی سوپرایز بشه . البته نگران نشو

به سلامت
راک استارگیم
ایمیلشو میدی ماهم چند تا بپرسیم ؟:d

karamooz

کاربر سایت
یو اس بی 2 که چیزه مهمی نیست الان همه فلشا 2 هست.اون 20 مگ یعنی فلش سرعتش در حدی باشه که دستگاه بتونه توی 1 ثانیه 20 مگ دیتا روی فلش بریزه.ولی چیزی که اعلام شد این نیست چون سرعت نوشتن مهم نیست.سرعت خوندن از روی فلش مهمه. سرعتش Read 15MB/S باید باشه

sir mk

کاربر سایت

به سلامت
راک استارگیم
می خوای 11 سپتامبر رو بازسازی کنی
فکر کنم اسمت رو فرستادن واسه سازمان سیا:d

Need-More-Speed

Gold User
این بازی چرا انقدر شبیه سن آندریاس ـه؟
میشه اسمش رو گذاشت : San Andreas HD

چون توی همون ایالت San Andreas بخش LosSantos اتفاق می افته
البته من شخصا شباهت چندانی نمی بینم، همونطوری که راک استار گفته محیط GTAV بازسازی San Andreas نیست بلکه یه دوباره سازی کاملا متفاوت هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند