Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450
من به اکانت social club هم متصل کردم ولی نه میتونم عکس بگیرم نه اینکه bawsaq رو بیارم.
در ضمن توی سایت socialclub هم که میرم اطلاعاتم رو وارد نکرده.یعنی مثلا درصدها و ماموریت ها رو صفر زده...

منم عینا مشکل تورو دارم نمیتونم آنلاین سرمایه گذاری کنم
برا همین صفحه قبل پرسیدم
الانم میخواستم برم اکانت بسازم
ولی اینجوری که میگی نمیشه پس چیکار باید کرد ؟!

mhgh40

کاربر سایت
Jul 11, 2008
187
نام
محمد حسین
من به اکانت social club هم متصل کردم ولی نه میتونم عکس بگیرم نه اینکه bawsaq رو بیارم.
در ضمن توی سایت socialclub هم که میرم اطلاعاتم رو وارد نکرده.یعنی مثلا درصدها و ماموریت ها رو صفر زده...
دقیقا همین مشکلو منم دارم حدودا 20 صفحه قبل هم پرسیدم ولی کسی جواب نداد

|SiNa|

کاربر سایت
Sep 21, 2013
213
نه دیگه جریان همون عضویت هست چند نفر هم اینو پرسیده بودن
من صفحات رو خوندم فهمیدم (برو بچ بورس نوشته بودن :D)
باید ثبت نام کنین و وارد اکانتت بشی داخل بازی بعد بری اونجا
این کلمه رو توی تایپیک سرچ کن میبینی bawsaq

اینم یه 50 باری پرسیده بودن :D
شما ماشینو بردار برو یه قسمت ابی تو نقشه مشخصه اونا بمون زنگ بزن به نمیدونم کی
یا میتونی بری صفحات رو بخونی :))

پ.ن:
من همچنان مرحله نمیرم حیفم میاد بازی تموم شه چرخ میزنم
میشه یک عزیز سیو مود شده بازی رو که همون اول بازی باشه بزاره اینجا (پول فراوان)
آدم هر چی میخواد بخره پول کم نیاره برا دوتا کاراکتر اولی هم باشه کافیه حالا سومی نبود هم نبود ... سرمایه گذاری هم اگر بکنیم تریلیاردر بشیم :D

شما بازیو تموم کن انقدر پول بهت میده که کل ساختمونا رو بتونی بخری ! من الان بندر و hen house و اون ساختمون خیابون بالایی خونه مایکلو خربدم

PooyaGH

کاربر سایت
Oct 19, 2011
352
شما بازیو تموم کن انقدر پول بهت میده که کل ساختمونا رو بتونی بخری ! من الان بندر و hen house و اون ساختمون خیابون بالایی خونه مایکلو خربدم
اصل کاری زمین گلف هست که نمیشه بخره مگر با مراحل لستر

- - -ویرایش - - -

من هم همین مشکل رو دارم

=========================
یه ایمیلی برای فرانکلین اومد، توش لینیکی بود به یه سایتی،
بعد رفتیم توی سایت و یه سری سوال بود (تیک میزدی گزینه ها رو) شبیه به تستهای روانشناسی بود، خلاصه من تستها رو زدم و ثبت کردم
بعد دوباره ایمیلی اومد حاوی یه کد که کد رو توی اون سایت میزنی، وارد یه صفحه جدید میشی و یه تایمی حدود 1 دقیقه میده، باید یه سری حرف هست، جورچین مانند جور کنی و کلمه درست کنی
کسی میدونه باید چه گلی بگیریم؟
من تو سایتهای خارجی هم یکم سرچ کردم چیزی دستگیرم نشد
یعنی هیچ کدوم کلمه دوم رو نفهمیده بودن چیه که برسه به بعدیا...
اون کلمه دوم کلا حرف بی ربطی هست که نتونه آدم بچینه که سایته میگه پول بده برو مرحله بعدی( یه جوری کنایه به کاسب مابانه بودن بعضی سایتا )

johhny

کاربر سایت
Jan 26, 2011
486
دوستان یه سوال:

با اینایی که میشه تو خیابون سوار ماشین کرد(منظورم مانکنا هستش) چه کار میشه کرد یعنی فقط برای گشت و گذار با ماشین هستن؟

آخرین ویرایش:

∑!sЂ

کاربر سایت
Oct 30, 2010
450

من همه جا رو گفتم بشه خرید
تریپ مایه داری
شما برو ببین میتونی زمین گلف رو بخری :D

اصل کاری زمین گلف هست که نمیشه بخره مگر با مراحل لستر
همینو میگم

همچنان کسی سیو مود شده نداره بذار ثواب داره ... یا لا اقل جواب سوالای منو دوستان رو بگه بریم آنلاین سرمایه گذاری

آخرین ویرایش:

Fixer.exe

کاربر سایت
Sep 11, 2013
21
من الان وسطای مراحل لسترم (با فرانکلین) پولام 10 رقمیه !!! :d:-o:-o
روی سهام ها خیلی دقت کنین. مثلاً مرحله‌ی آخر اگه گزینه‌ی C رو انتخاب کردین، سهام AUG رو بخرین.
یا بعد از اون مرحله که یارو میره تو موتور هواپیما FUS رو بخرین، بعد از مرحله‌ی M بفروشین.
به غیر از مرحله ها، مثلاً توی جاده یکی هست که ماشینش خراب شده، میخواد بره فرودگاه (که آخرش 100$ میده :|) GCD رو بخرین ، باز پولتون دو برابر میشه.
از این مرحله ها زیاد هست. فقط باید حواستون باشه. البته من به غیر از اینا همیشه کل پولم توی bawsaq بوده.

- - -ویرایش - - -

bawsaq نیازی به اکانت Social Club نداره.
اول مطمئن باشین که به XBL وصل هستین، بعد از 2 دقیقه LCN رو باز کنین، MARKET رو بزنین، بعد از سمت راست bawsaq رو باز کنین.
برای من هر وقت باز نمیشه اینکارو میکنم درست میشه.

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
تو مراحل epsilon هرجا دیدید ماموریتی نداد یه سر به سایت بزنید ببینید اون 5000تا یا 2تا 5000تا رو دادید یا نه، لباس رو هم بعد از پیدا کردن اون 5تا وسیله باید از سایت بخرید
اگه این کارها ر هم کردید بین هر ماموریت اصولا یه روز فاصله هست پس برید بخوابید تا فردا شه
و نکته مهم که اگه نبود اصلا این مراحل رو نمیرفتم اینکه:
تو مرحله آخر epsilon به جای اینکه ماشین رو دو دستی تقدیم کنید بدزدیدش و دو میلیون و صد هزارتا به جیب بزنید
الان رسیدم به اون قسمت که اون دختره بهم میل میزنه و میگه باید اون 5تا وسیله (4تا ماشین و 1موتور) رو گیر بیارم.

الان این 5تا وسیله رو باید خودم تو هنگام چرخ زدن تو شهر و اونم شانسی پیداشون کنم؟

اولا از هر کدوم از 5تا وسیله فقط یه عکس بیشتر نزده و کاملا مشخص نیست باید چه ماشین ها و موتوری رو پیدا کنم. ثانیا اینایی هم که زده بعضی هاشون مثل اون موتوره پیدا کردنش کار حضرت فیلِ lol خصوصا اینکه تو این بازی نسبت به نسخه های قبلی موتور کمتر گیر میاد خصوصا اون موتوری که توی ایمیل مایکل نمایش داده میشه.

الان باید چیکار کنم؟

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
الان رسیدم به اون قسمت که اون دختره بهم میل میزنه و میگه باید اون 5تا وسیله (4تا ماشین و 1موتور) رو گیر بیارم.

الان این 5تا وسیله رو باید خودم تو هنگام چرخ زدن تو شهر و اونم شانسی پیداشون کنم؟

اولا از هر کدوم از 5تا وسیله فقط یه عکس بیشتر نزده و کاملا مشخص نیست باید چه ماشین ها و موتوری رو پیدا کنم. ثانیا اینایی هم که زده بعضی هاشون مثل اون موتوره پیدا کردنش کار حضرت فیلِ lol خصوصا اینکه تو این بازی نسبت به نسخه های قبلی موتور کمتر گیر میاد خصوصا اون موتوری که توی ایمیل مایکل نمایش داده میشه.

الان باید چیکار کنم؟
تو گوگل یه سرچ کن مکان 5 تا خودرو میاد.

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
چرا وقتی از menu بازی روی آنلاین میزنم و ساین این میکنم این پیام رو میده؟
your profile correct permission to access xbox live functionality

اکانتم بزرگسال هست ولی گلد نیستم.
برای سرمایه گذاری توی bawsaq میخوام.
snapshot هم نمیتونم بگیرم.
و درضمن توی socialclub هم gtav رو add کرده ولی اینکه چند درصد رفتم و ماموریت ها رو صفر زده
لطفا کمک کنید

آخرین ویرایش:

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
سرچ کردم ولی همش ویدیو اونم از یوتیوب میاد که قعلا دسترسی به یوتیوب رو ندارم!

کسی عکسی چیزی از مپِ بازی نداره این چند تا ماشینُ پیدا کنم؟
:|...
64664050485685264690.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر