Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,880
نام
SubZero
یه سوال داشتم.
تو یکی از مراحل فرعی که برای فراکلین هستش ازم میخواد که برای شروع کردن ماموریت برم بالای برج.کسی میدونه چطوری باید برم روی سقف برج!!:-/

دو رو بر همون ماموریت یه ساختمون پلیسه که ماشیناتو اونجا میذاره و برای آزاد سازیش باید 250 دلار پول بدی.برو تو ساختمون پلیس ،آخرین طبقه یه هلیکوپتر هست سوار شو و .........

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
دو رو بر همون ماموریت یه ساختمون پلیسه که ماشیناتو اونجا میذاره و برای آزاد سازیش باید 250 دلار پول بدی.برو تو ساختمون پلیس ،آخرین طبقه یه هلیکوپتر هست سوار شو و .........
ممنون بابت راهنمایی.فقط یه سوال دیگه هم داشتم دوستان.:d
تو اخر بازی 3 تا انتخاب بهت میده.خوب انتخاب A و B که کاملا مشخص هستش ولی میشه یه توضیح کوچیک درمورد انتخاب C بدید!!

Ƥѻƙҿɍ Ϝᶏƈҿ

کاربر سایت
Jun 10, 2013
83
نام
David
تو اخر بازی 3 تا انتخاب بهت میده.خوب انتخاب A و B که کاملا مشخص هستش ولی میشه یه توضیح کوچیک درمورد انتخاب C بدید!!

تنها نکته گزینه C اینه که بهترین انتخابه :d آخرش بد نمیشه ..

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391

همه به خوبی و خوشی میرن به خونشون :D
فقط قبل از انتخاب یه سیو بگیر بعد بتونی اون 2تا گزینه هم ببینی چی میشه!

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
همه به خوبی و خوشی میرن به خونشون :D
فقط قبل از انتخاب یه سیو بگیر بعد بتونی اون 2تا گزینه هم ببینی چی میشه!
یعنی واقعا شما در چه حدی داری بازی میکنین
دوست عزیز لازم به سیو کردن نیست شما میتونی بازی رو با گزینه C تموم کنی و در تکرار مراحل بازی در آخر لیست گزینه های دیگر رو هم امتحان کنی فقط یادت باشه تاثیری در بازی نداره

- - -ویرایش - - -

خوب میخوام یه چندتا نکته براتون بگم :

1- دوستی با آشنایان خاص:
توی بازی افرادی هستن که میشه با هاشون آشنا شد تا بعدا باهاشون بری بیرون و از این حرفا یکی از اون هایی که میتونید رابطه داشته باشین اگه گفتین کیه بله دختر هایی که توی استریپ هستن شما برای اینکه با یکی از اونها دوست بشین اونی که داره برای جمع پای میله میرقصه رو انتخاب کنید اونوقت برین برای تماشا نترسین 6$ تند تند اینقدر بریزین به پاش که LIKE دختر بره تا آسمون البته وقتی که یه خورده مونده لایک تموم بشه رقص هم تموم خواهد شد بنابراین دختر رو تو BACK STAGE دنبال کنید تا به لابی بیاد و اونجا ازش درخواست یه رقص خصوصی بکنید دیگه تموم شد حالا میبینید که لایک به آخر میرسه و بعد از تموم شدن رقص با زدن دگمه A قبول میکنید که به خونه دختر برید و تا صبح اونجا باشید:d بالاخره بعد از تموم شدن شب از اونجا میاین بیرون و دختر شماره تلفنی به شما میده
یادتون باشه که دختر همیشه از خودش عکس میگیره و برای شما میفرسته و اگه میخواین که بونسر ها به شما گیر ندن با ترور برین برای رقص خصوصی

2- کمپ تارکان دنیا یا همون همج...س باز ها:
توی این کمپ شما دو تا نکته مخفی بازی رو میتویند پیدا کنید پس حتما یه سری بهش بزنید
برای ورود هم کافیه از سمت چپ در ورودی که به کوه وصل شده با یه ماشین یا پای پیاده بپرید تو خوب بعد از ورود باید یه تخته سنگ رو پیدا کنید
به آخر کمپ برید یه تخته سنگ سفید رنگ رو میبینید روش برین و چوب بیسبال رو بردارین
حالا 180 درجه بچرخین و به پشت نگاه کنید یه کوه با یه دکل روش میبینید خیلی ها اعتقاد دارن که این همن کوهی ست که در کتیبه بالای بلند ترین کوه که با تلکابین میرید اونجا کشیده شده
بالای همون کوه برید و نامه رو بردارید

در ورودی پایگاه نظامی به جای اینکه وارد پایگاه بشین دست چپ یه راه دیگه هست اون رو برین و بغل اون ون که یه خونه هم هست جعبه باز کن رو پیدا کنید

آخرین ویرایش:

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
426
نام
حامد
من تو بازی تازه با ترور آشنا شدم و رفتم سراغ علامت سوالی که رو نقشه هست.پیش همون زنی که عکس یه فراری رو بهت ایمیل میکنه و میگه برام بیارش.
حالا از کجا میتونم این افراد رو پیدا کنم؟از طریق خود نقشه هم نمیتونم چون هنوز نقشه کامل نشده.
ممنون میشم راهنمایی کنید.

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
یعنی واقعا شما در چه حدی داری بازی میکنین
دوست عزیز لازم به سیو کردن نیست شما میتونی بازی رو با گزینه C تموم کنی و در تکرار مراحل بازی در آخر لیست گزینه های دیگر رو هم امتحان کنی فقط یادت باشه تاثیری در بازی نداره

قطعا اینجا کسی در سطح پرو جیمری شما نیست !

شما که میدونی ولی برای اونایی که نمیدونن میگم چون یسری از دوستان از این قسمت سیو نداشتن و چون تصمیم در ادامه تاثیر گذار هست و ری پلی کردن هم تاثیری در بازی نداره مجبور شدن از اول بازیو برن!

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
من تو بازی تازه با ترور آشنا شدم و رفتم سراغ علامت سوالی که رو نقشه هست.پیش همون زنی که عکس یه فراری رو بهت ایمیل میکنه و میگه برام بیارش.
حالا از کجا میتونم این افراد رو پیدا کنم؟از طریق خود نقشه هم نمیتونم چون هنوز نقشه کامل نشده.
ممنون میشم راهنمایی کنید.
اون ماموریت ها حالت جانبی داره .به خط داستانی بازی ربطی نداره البته برای پیدا کردن نقاطی که این آدم ها هستند از طرف اون خانم برای شما SMS میاد که توش اطلاعات جایی را که آخرین بار این فرد دیده شده را در اختیار شما می زاره اما داخل نقشه چیزی را نشان نمی ده.بهترین راه و راحترین راه حل استفاده از نقشه هایی است که User های دیگر در اینترنت قرار داده اند وجای این افراد را در نقشه کاملا مشخص کرده اند.

secktor

کاربر سایت
Sep 29, 2013
10
سلام دوستان یه سوال
الان gta onlion کار می کنه؟؟؟؟
میشه انلاین بازیش کرد؟؟؟
چون من پرسیده بودم گفتن که هنوز gta انلاینش فعال نشده
ممنون میشم راهنمایی کنید

Sierra-117

کاربر سایت
Jan 18, 2012
900
نام
سامان
سلام دوستان یه سوال
الان gta onlion کار می کنه؟؟؟؟
میشه انلاین بازیش کرد؟؟؟
چون من پرسیده بودم گفتن که هنوز gta انلاینش فعال نشده
ممنون میشم راهنمایی کنید
بله 1 اکتبر بخش آنلاین تو دسترس قرار گرفت الان میتونید به راحتی بازی کنید!

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
دوستان من هیچ ماموریت جانبی برای مایکل ندارم فقط یدونه بود که اونم تموم شد برای اون دوتا دیگه هرکدوم 7 تا هست ولی برای مایکل هیچ
ماموریت های اصلی رو هم تموم کردم

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
دوستان من هیچ ماموریت جانبی برای مایکل ندارم فقط یدونه بود که اونم تموم شد برای اون دوتا دیگه هرکدوم 7 تا هست ولی برای مایکل هیچ
ماموریت های اصلی رو هم تموم کردم
ماموریت های epsilon رو برای مایکل رفتی؟

saeidrezay

کاربر سایت
Sep 25, 2012
1,090
نام
سعید
راستی اینقدر نگین که پول توی بازی کمه شما اگه همه کار هایی که بچه ها صفحه های قبل گفتن انجام بدین از هر مرحله لستر برای فرانکلین و دوتای دیگه میتونین حد اقل 80 میلیون در بیارین که اگه زرنگ باشین و ولخرجی نکنین جمعا 400 میلیون میشه حالا کجا رو نمیشه با این پول خرید؟

- - -ویرایش - - -

ماموریت های epsilon رو برای مایکل رفتی؟
یدونه ماموریت با مایکل رفتم که درباره همون بیگانه ها تو پارک بود بعدی رو هم درباره زن ورزشکار تموم کردم بعد اون هیچ ماموریت جانبی تو نقشه نیست

DjEblis

کاربر سایت
Dec 26, 2011
995
یدونه ماموریت با مایکل رفتم که درباره همون بیگانه ها تو پارک بود بعدی رو هم درباره زن ورزشکار تموم کردم بعد اون هیچ ماموریت جانبی تو نقشه نیست
اگه ماموریت های epsilon رو برای مایکل نرفتی که نصف عمر مایکل برفناست، برای شروع این ماموریت برو تو نت، قسمت سرچ تایپ کن Epsilon اولین سایتی که اومد علامت آبی داره بزن برو تو سایت نظرسنجی شرکت کن و ......

ashkan1360

کاربر سایت
Aug 15, 2013
25
خدایی بازیش خداست.
تنیسش از بازی تنیس حرفه ای فکر نکنم چیزی کم داشته باشه.

سوار چند تا ماشین شدم تا حالا وقتی که با سرعت برم بخورم به ماشین جلویی شخصیتم پرت میشه بیرون و میمیره
چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر