Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

خلاقیتی دیگر !
Breaking Bad در GTA V !!
این بهتره یا قبلی ؟ :دی

hamesute.jpg

واگن پیدا نکردم ! ازینا گذاشتم :دی

این خود Jason Statham ـه :d ... تو فیلم Parker که کپی این میشه ... :))

فکر کنم باید با با موبایلت زنگ بزنی به پلیس بعد گزینه اتش نشانی رو انتخاب کنید و ماشین اتشنشانی رو هایجک کنی اگه بالای 60% رفتی این درسته چون مشابهم داره این مرحله
نه داش.اون که برای خیلی قبله..
اون برای ساختمون FIB استفاده میشه.من اونو رفتم.این مرحله بعد اونه :)

این اموزش رو saeidrezay عزیز به من پ.خ کرده بود که الان دارم انجا میزارم برای یکی از مراحل هست که توضیحاتش رو میدم.
این اموزش برای مرحله ای هست که شما بعد اتش زدن ساختمون برای شما میاد و شما باید برید به خونه ای که توی استریپ کلاب هست و وقتی میرین رو بُرد و دو راه نشون میده و این راهنمایی برای راهی هست که ماشینیه و بعدش لستر بهتون ایمیل بلندی میده که توش سه تا عکسه:

راهنمایی:توی اون مرحله شما روش گروگان گرفتن پلیس حمل طلا رو انتخاب کردی
برای این کار باید یک ماشین حمل طلا که تجهیزات توش هست بدزدی
چهار تا ماشین تند رو که در عین حال بتونن طلا رو هم حمل کنن
برای دزدیدن ماشین حمل طلا که فکر نکنم مشکلی باشه باید بری به همون H
اما برای پیدا کردن ماشین ها Laster میگه که این ماشینا 4 تا هستن که یکشون رو من پیدا کردم و سه تای دیگه رو باید تو پیدا کنی (به فرانکلین میگه)
این کار تو بازی هم یکی از سخت ترین کار های بازیه
اول ایمیل رو باز کن برو تو ایمیلی که لستر فرستاده اسم محله رو یادت باشه بعد بیا تو نقشه و + رو ببر رو نقشه بچرخون اسم رو پیدا کن
یکی یکی دنبال ماشین ها بگرد هرکدوم رو پیدا کردی ببر tune کن اولی بالای یه پارکینگ طبقاتی هست بقیه هم توی خیابون پارک شدن
برای راهنمایی هم بگم که نیمه بالای شهر تو منطقه پر ترافیک نسبت به چپ نقشه و یدونه از ماشین ها هم پایین نقشه هست

- - -ویرایش - - -

اینم مایکل در نقش مکس تو برزیل :دی

ru7ebede.jpg

شخصییت بگیید واستون بسازمش :دی
یه نیکو بزار ببینیم چیکار میکنی :d

من که دستگاهم جیتگ راهی هست بتونم با گوشی شخصیت ها عکس بگیرم؟! آخه وقتی عکس میگیرم برای ذخیره میگه باید به Xbox Live وصل بشی.
ماموریت های اصلی روی نقشه با علامت خاصی مشخص هست؟من فک کنم آخرین مرحله اصلی که انجام دادم اسمش chop بود هخمون که با دوستش و سگ فرانکلین میرین بولوار ویونیوود ویه یارویی رو تعقیب میکنین و آخر سر با کمک سگه میگیریمش. ماموریت اصلی بعدی کجاست؟ . من الان همش دارم میچرخم تو شهر و ماموریت فرعی و کشف نقاط ناپیدا در نقشه

این اموزش رو saeidrezay عزیز به من پ.خ کرده بود که الان دارم انجا میزارم برای یکی از مراحل هست که توضیحاتش رو میدم.
این اموزش برای مرحله ای هست که شما بعد اتش زدن ساختمون برای شما میاد و شما باید برید به خونه ای که توی استریپ کلاب هست و وقتی میرین رو بُرد و دو راه نشون میده و این راهنمایی برای راهی هست که ماشینیه و بعدش لستر بهتون ایمیل بلندی میده که توش سه تا عکسه:

راهنمایی:توی اون مرحله شما روش گروگان گرفتن پلیس حمل طلا رو انتخاب کردی
برای این کار باید یک ماشین حمل طلا که تجهیزات توش هست بدزدی
چهار تا ماشین تند رو که در عین حال بتونن طلا رو هم حمل کنن
برای دزدیدن ماشین حمل طلا که فکر نکنم مشکلی باشه باید بری به همون H
اما برای پیدا کردن ماشین ها Laster میگه که این ماشینا 4 تا هستن که یکشون رو من پیدا کردم و سه تای دیگه رو باید تو پیدا کنی (به فرانکلین میگه)
این کار تو بازی هم یکی از سخت ترین کار های بازیه
اول ایمیل رو باز کن برو تو ایمیلی که لستر فرستاده اسم محله رو یادت باشه بعد بیا تو نقشه و + رو ببر رو نقشه بچرخون اسم رو پیدا کن
یکی یکی دنبال ماشین ها بگرد هرکدوم رو پیدا کردی ببر tune کن اولی بالای یه پارکینگ طبقاتی هست بقیه هم توی خیابون پارک شدن
برای راهنمایی هم بگم که نیمه بالای شهر تو منطقه پر ترافیک نسبت به چپ نقشه و یدونه از ماشین ها هم پایین نقشه هست

- - -ویرایش - - -

یه نیکو بزار ببینیم چیکار میکنی :d

داداش ریتم سن و هیکل نیکو اصلا به اینا نمیخوره :دی

ولی فعلا اینو داشته باش !
فرانکلین با کت شلوار و بوگاتی :| جوونم
yhaga8ub.jpg

شخصیتو دریاب :دی

من که دستگاهم جیتگ راهی هست بتونم با گوشی شخصیت ها عکس بگیرم؟! آخه وقتی عکس میگیرم برای ذخیره میگه باید به Xbox Live وصل بشی.
ماموریت های اصلی روی نقشه با علامت خاصی مشخص هست؟من فک کنم آخرین مرحله اصلی که انجام دادم اسمش chop بود هخمون که با دوستش و سگ فرانکلین میرین بولوار ویونیوود ویه یارویی رو تعقیب میکنین و آخر سر با کمک سگه میگیریمش. ماموریت اصلی بعدی کجاست؟ . من الان همش دارم میچرخم تو شهر و ماموریت فرعی و کشف نقاط ناپیدا در نقشه
ماموریت اصلی با حروف انگلیسی هستن. بعضی هاش تو هم تو همه مثلا اسلحه فروشی و لباس فروشی یجان اینم همونجاهاس رو هم قرار گرفتن. شما همه جاهارو بگرد حرف انگلیسی پیدا کردی اون مرحله اصلیه.

اگه ماموریت جدید نیمد
شخصیت ها رو عوض کن...
به یکیشون زنگ میزنن که ماموریت جدید بگیره...
و اینکه یک سوال
چرا ماشین های بازی باک بنزین نداشتن؟!!!:D

خطر اسپویل (The Bus Assassination)
دوستان من اون مرحله ای که باید با اتوبوس یکی رو بکشی رد کردم
الان هر چی میرم جلو هیچ ماموریت اصلی دیگه نیست
هر چقدرم با شخصیت های مختلف میگردم چیزی پیدا نمیشه که نمیشه !

راستی زمان تغییر شخصیت یه عدد کنار هر شخص هست ! اون چیه ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or