Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

بازیو خریدم ! :-$فقط اومدم اینو بگم ! هرکس بازی رسید دستش جان هرکی دوست دارید اسپویل نکنید !! حتی Intro بازی رو !! :| :|
اقلا یه عکس از منوی بازی بزار درجه هایپی بره رو 1000 :d..........من موندم فردا صبح نرم باشگاه برم بازیو بخرم بشینم بازی بکنم,یا بازیو بخرم نرم باشگاه و بشینم بازی کنم!:d

دارم بازي ميكنم الان
فقط ميتونم يك كلمه بگم
گيمپلي شاهكاره
گرافيك معركست
صداگزاري بهترين حالت ممكنه
در كل بازي از بهترين هاي عمرمه
پ.ن: هركه بگويد جي تي اي پنج خوب نيست خر است :|

یه توضیحی درمورد دوستانی که میگن بازی نسله بعد نیست ...
برادر من منتقد IGN از منو تو بیشتر میدونه ... دوما گرافیک بازی روی این نسل فراتر از شاهکاره و همچنین بازی از نظر وسعت و آزادی عمل و گیم پلی کل بازی های نسل بعدو قورت میده نه گرافیک !! :> کسی هم نمیتونه منکر این بشه ...
یک ذره تفکر کنید وقتی حرفی میخواید بزنید ! :|

منم دارم بازی میکنم میتونم بگم به شدت محو بازی شدم فوق العاده فوق العادس هیچ ایرادی نداره کاملا ارزش بازی 10 هست بدون هیچ گونه شکی,واقعا پیشرفت از همه لحاظ بیداد میکنه.
اگه تونستم 2 3 ساعت دیگه چند تا عکس بدون SPOILER از بازی میزارم اینجا...

خدایی اینایی که ایراد میگیرن من نمیدونم چشونه! یزیدن!! من همین چند ماه پبیش SA رو برا بار هزارم تموم کردم! گرافیکش برام قابل حضم بود! IV هم میرفتم اصلآ به بافت و اینا کار نداشتم! شماها یعنی میرین میچسبین به صفحه مانیتور یا تی وی! ببینین گوشه خیابون دریچه فاضلاب تکسچرش با کیفیت هست یا نه؟؟ ما بازی میکنیم نیگا هیچی هم نمیکنیم! دیرم چیزی لود شد شد... این وسعت و این جزئیات با این کنسول های قدیمی.. نمیدونم والا...

دوستان این همه بازی تو این نسل اومده !! همین THE LAST OF US چرا انقدر بافتهاش بی کیفیت نبود ؟؟
چرا AC III و ... بافت هاشون ضعیف نبود ؟ چرا GOW III بافتهاش ضعیف نبود ؟!؟!
واقعا این بازی طراحی بافتهاش افتضاحه !! من تصاویر رو دیدم نامید شدم ! واقعا نارارحت کنندست ! مخصوصا اون تصویر که فرانکلین رفته سمت دیوار !
اصلا عکسای که از گیم پلی لیک شده با تصاویری که از طرف راکستار منتشر کردن تا الان جور در نمیاد !

- - -ویرایش - - -

این عکسایی که از بافت های بازی گذاشتن راسته ؟!؟

من خودم THE LAST OF US رو بهترین نسل میدونم ولی وسعت GTA V رو با THE LAST OF US یکی میدونید ؟ /:)

دوستان این همه بازی تو این نسل اومده !! همین THE LAST OF US چرا انقدر بافتهاش بی کیفیت نبود ؟؟
چرا AC III و ... بافت هاشون ضعیف نبود ؟ چرا GOW III بافتهاش ضعیف نبود ؟!؟!
واقعا این بازی طراحی بافتهاش افتضاحه !! من تصاویر رو دیدم نامید شدم ! واقعا نارارحت کنندست ! مخصوصا اون تصویر که فرانکلین رفته سمت دیوار !
اصلا عکسای که از گیم پلی لیک شده با تصاویری که از طرف راکستار منتشر کردن تا الان جور در نمیاد !

- - -ویرایش - - -

این عکسایی که از بافت های بازی گذاشتن راسته ؟!؟

نه باو
بازي معركست بازي از عكس هاي راك استار بهتر نباشه بدتر هم نيست فقط يكي دوبار تكسچر آسفالت برام دير لود شد وگرنه همه چيز عاليه

اولا اونا همچین وسعتی نداشتن ! :|
دوما ویدئو ها همش چرته !! تا خودت بازی نکنی هیچ چیز معلوم نیست ... سوما راکستار هیچ وقت بازی نهاییش بدتر از تبلیغاتا و تریلرای بازی نبوده که هیچ بهترم بوده ! بحث بد بودنم تموم کنید ... چون خیلی مضحکه ! یعنی حالم از این ترول کردنا بهم میخوره ... اعصابم خورد شد به خدا ! :(( :-&
بابا جو ندید !! من عاشق بازیم ! من با نسخه اولیش وارد بازی شدم !
اولین بازی عمرم GTA بوده ! اولین باری که پشت بازی نشستم GTA بازی کردم !!
من نگرانیم از این تصاویری هست که منتشر شده ! چرا فکر میکنی باید به خودم اجازه بدم این بازی رو ترول کنم ؟!؟
من خوابو خوراک برای این بازی نداشتم !!
تو فیس بوک روز شماری رو هر روز میزنم :| :|
RED DEAD واقعا همچین شرایطی نداشت !!

من به عکسا نگاه میکنم میگم اون ساختمونه رو 1 کیلومتر فاصله داره چه قشنگ پیداست draw distance بازی شاهکاره و از همه بازیها بالا تر یهو میبینم یکی میگه سایه اون ماشین گوشش یخورده تیزه تو رو خدا ببینین به چی گیر میدن

نه باو
بازي معركست بازي از عكس هاي راك استار بهتر نباشه بدتر هم نيست فقط يكي دوبار تكسچر آسفالت برام دير لود شد وگرنه همه چيز عاليه
ممنون
پس احتمالا ممکنه این تصاویر رو عمدا از این موضوع شکار کردن :d
ممنون

بابا جو ندید !! من عاشق بازیم ! من با نسخه اولیش وارد بازی شدم !
اولین بازی عمرم GTA بوده ! اولین باری که پشت بازی نشستم GTA بازی کردم !!
من نگرانیم از این تصاویری هست که منتشر شده ! چرا فکر میکنی باید به خودم اجازه بدم این بازی رو ترول کنم ؟!؟
من خوابو خوراک برای این بازی نداشتم !!
تو فیس بوک روز شماری رو هر روز میزنم :| :|
RED DEAD واقعا همچین شرایطی نداشت !!
شما تا به چشم خودت ندیدی,اون عکس ها رو باور نکن!
اعصاب بقیه رو هم خورد نکن!:|

در حال حاضر 106 کاربر این گفتگو را مشاهده می کنند.

دوستان لطفا مهربون بشینین اون عقبیا بیان جلو:d

یکی از دوستان یه عکس از منو بزاره همگی دعاش میکنیم:d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or