Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

یه تعدادی تصویر از گیم پلی :
go.php
wayK7Th-Imgur.jpg
ovjx2R0-Imgur.jpg
NPQk0SA-Imgur.jpg
W10hkLf-Imgur.jpg
go.php
go.php
go.php
go.php
go.php
go.php
go.php
go.php
go.php

نسخه های لیک شده مشکلی از نظر اجرا ندارن،خیلی ها توی فروم های خارجی بازی کردن.
تنها دلیل nuke اعلام شدنش اینه که نسخه p2p یا همون نسخه ی تورنت بوده.
قبلا هم زیاد پیش اومده نسخه nuke رو تو بازار بفروشن.....مثل هیلو 4 یا فیفا 13

شما هم برای اینکه اطمینان حاصل کنید که گرافیک این بازی واقعا نسل بعدی هست این تصویر از گیم پلی رو ببینین :
ovjx2R0-Imgur.jpg

من نمیدونم دوستان دیگه از یه کنسول ۸ ساله چه انتظاری دارن! از ۵۱۲ مگ رم چه قدر انتظار دارن؟ از یه سخت افزار قدیمی چه قدر انتظار دارن؟ که به این راحتی عظمت کار راکستار رو زیر سوال میبرن!
بهترین و زیباترین افکت آب و هوایی که تو عمرتون دیدین تو GTA V خواهد بود! یه کنسول ۸ ساله من هنوز نفهمیدم چه جوری اینقدر زیبا میتونه انیمشین موج های آب رو با اون نرمی و زیبایی رندر کنه!
افکت های ساطع شده از نور بر روی آب در این بازی بی نظیره!! واقعا دیگه چی میخواید؟

Last edited by a moderator:
شما هم برای اینکه اطمینان حاصل کنید که گرافیک این بازی واقعا نسل بعدی هست این تصویر از گیم پلی رو ببینین :
متن پنهان:

من نمیدونم دوستان دیگه از یه کنسول ۸ ساله چه انتظاری دارن! از ۵۱۲ مگ رم چه قدر انتظار دارن؟ از یه سخت افزار قدیمی چه قدر انتظار دارن؟ که به این راحتی عظمت کار راکستار رو زیر سوال میبرن!
واقعا فقط باید اینطوری کرد ^:)^

Last edited by a moderator:
عجب گرافیک خرکی داره این عکس برفیه لا مصب !!!

تصور رانندگی تو همچین جاده برفی ، اول صبح ، با ماشینی که روش برف نشسته ، یه آهنگ Country هم بزاری .... !!

گرمای داخل ماشین و سرمای بیرون رو از همین الان میشه احساس کرد ! :دی

برفففففففففففففففففففف؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ درست میبینم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این برفههههههههه؟؟؟؟؟
به خدا دیگه نمیتونم صبر کن به خدااااااااااااااااااااااااا
تو مافیا برف دیدیم ولی این برفش خداست.خارق العاده هست خارق العادهههههههههه

تصور رانندگی تو همچین جاده برفی ، اول صبح ، با ماشینی که روش برف نشسته ، یه آهنگ Country هم بزاری .... !!

مومن با قلب من بازی نکن
501.gif

اتیشم زدی تا صبح خابم نمیبره:banghead:

Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 2

بازیو خریدم ! :-$
فقط اومدم اینو بگم ! هرکس بازی رسید دستش جان هرکی دوست دارید اسپویل نکنید !! حتی Intro بازی رو !! :|

همه به بازی 10 میدن ! :d
معلومه دیگه !

یه چیز دیگه ! اگه کسی از بازی ایراد گرافیکی گرفت ... من به او مطالعه ی سخت افزار های کنسول های این نسلو پشنهاد میدم که لپ تاپ پزرتی من 3 برابرشون قدرت داره ! :|
دیگه ترول کردن تا یه حدی نه ترول خدا !! بازی 2 سال منتظریم حالا بازی اومده 3 تا تریلرم اومده همه ی سایتا و مجلات و گیمرا تو کفن اونوقت بعضی ها در بازی سنتر میان کل بازی رو زیر سوال میبرن !! گرافیک بازی هم با BF4 روی PC با قیمتی معادل با 5000 دلار مقایسه میکنن ! :| نه جانه من با سخت افزار X360 و PS3 آشنایی دارید ؟؟ :|

آخرین ویرایش:
منو بگو که چون تازه از مسافرت برگشتم تا 10 صفحه قبل رو باز کردم که ببینم ملت که بازی کردن چی گفتن؛ فقط و فقط اسپم دیدم8-|
باز حداقل خدا رو شکر که این صفحه اسپم نداره به اون صورت!
دوستان لطفا بحث برنر مکس و فلش و نصب و... رو کنار بذارید.
ممنون

بهترین و زیباترین افکت آب و هوایی که تو عمرتون دیدین تو GTA V خواهد بود! یه کنسول ۸ ساله من هنوز نفهمیدم چه جوری اینقدر زیبا میتونه انیمشین موج های آب رو با اون نرمی و زیبایی رندر کنه!
افکت های ساطع شده از نور بر روی آب در این بازی بی نظیره!! واقعا دیگه چی میخواید؟

مطمئنا گرافیک این بازی رو کنسول های نسل فعلی شاهکار هست من نمیگم بده ولی در حد نسل بعد نیست...
بنظرم Rockstar باید حتما نسخه PC و نسل بعدی رو بسازه تا اوج گرافیک این بازی مشخص بشه

به قول گفتنی عجیب نوستالژیکه:x

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or