Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

احتمالش هست چون نسخه لیک شده است این باگ ها توش باشه ؟؟ منظورم همین مشکلاتی بود که بعضی از دوستان بهش اشاره کرده درباره تکسچر ها

مثل فیلم ایکس من اوریجینز : ولورین که قبل از ریلیز شدن با کیفیت خوب تو بازار موجود بود ولی جلوه های ویژه ی فیلم رو اعمال نکرده بودن نصفش طراحی های کامپیوتری بود

احتمالش هست چون نسخه لیک شده است این باگ ها توش باشه ؟؟ منظورم همین مشکلاتی بود که بعضی از دوستان بهش اشاره کرده درباره تکسچر ها

مثل فیلم ایکس من اوریجینز : ولورین که قبل از ریلیز شدن با کیفیت خوب تو بازار موجود بود ولی جلوه های ویژه ی فیلم رو اعمال نکرده بودن نصفش طراحی های کامپیوتری بود
نه ربطی نداره این رو از روی بازی شیپ شده یعنی اصل لیک کردن مثل فیلم که نیست که بازی 1 ماه پیش تکمیل شد رفت برای رایت شدن

دوستان از 1 تا 30 بشمرید،بعد پست جدید ارسال کنید!:d ماشالا بوگاتی ویرون هم به سرعت جلو رفتن صفحه های این تاپیک نمی رسه!:d
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اگر احیاناً کسی بازی رو گرفته و به لایو وصل شده،حجم آپدیت اولیه رو لطف کنه اطلاع رسانی کنه.

در مورد تکسچر ... این رفته نزدیک دیوار یعنی زوم کرده در واقع :دی
همه بازی ها همینجورن ... بازی های خطی این جوری ـن حالا بازی به این وسعت و جزءیات به نظرم چیز مهمی نیست
RDR هم همین طور بود ...

ایشالا تو راه بشکنه.
:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
آقا من که دیگه هیییییییچ استرسی به خودم وارد نمیکنم منتظر میشم هر موقع اومد دیگه.چون واقعا خسته شدم...اما. من هنوووووووووز تو کف اون بوگاتی زرده و پاگانی هستم فقط امیدوارم بازی مثل نسخه های قبل از این ماشینا که جاشون مخفیه و باید بری پیدا کنی کلی داشته باشه
تو یه گیم پلی هم دیدم مایکل و فرانکلین با یه وانت بکسل کردن و یه کلبه چوبی از بالای تپه رو انداختن !!!!!!:OOOOOOOOOO

همه بازی ها همینجورن ... بازی های خطی این جوری ـن حالا بازی به این وسعت و جزءیات به نظرم چیز مهمی نیست
RDR هم همین طور بود ...
red dead کجاش اینطوری بود چرا توهین میکنی ؟ :|

RDR هم همین طور بود ...

اون یه باگ لحظه ای و لود نشدن لحظه ای بود که اصلا معلوم نیست از چه ورژن بازی و از کجا هست !!

فتوشاپ هم میتونه باشه حتی !!!!

شما تریلر های گیم پلی بازی رو ببین ، کیفیت دیوارها رو توش ببینی ، دیگه تا یه هفته ژیلت نمیخوای !!! :دی

لطفا این بحثای نسخه لیک شده و مشکلات این نسخه و (دیوار بی کیفیت) رو تموم کنید..چون 100% این نسخه لیک شده هییییچ تفاوتی با نسخه ای که روز 17 سپتامبر میاد نداره.اگر هم دیوارش بی کیفیته(که من تو هزار تا بازی دیگه هم دیدم چه برسه به این که انقدر بازیش بزرگه)خب بی کیفیته دیگه ...کی گفته رو PS3 بری این جا وایسی دیگه این دیواره با کیفیته!!برید بخرید بازیتونو بکنید و هر چی هم بود باید قبولش کنید..هر چند محال ممکنه از گرافیکش نا امید بشید!...حالا حتما باید برید تو دیوار زوم کنید رو در و دبوار تا پی به کیفیت بد ببرین!!؟؟

وضعیت معلوم نیست حجم بازی خیلی زیاده کسی که اینترنت خوب داشته باشه ( که بعیده ) میتونه راحت 1 روزه بازی رو دانلود کنه و بعدش رایت بزنه ببره برای فروش ولی بنظر خودم کسایی که سفارش دادن به مراتب خیالشون راحت تره دلیلشم اینه که بازی های 2 dvd مثل این توشون خراب خیلی زیاد در میاد مخصوصا اگه ادم بره توپ خونه من خودم تا به حال 4-5 دفعه این بلا سرم اومده تا یه جای درست و حسابی برای سفارش بازی پیدا کردم که فروشندش هم ادم باانصافیه مشکل دیگه این بازی های رایت 97٪ نصب نشدن روی کنسوله که این مورد برای من خیلی مهمه حالا خود gtav که باید نصب بشه رو کنسول وگرنه اصلا شما کاری نمیتونی بکنی بخاطر همین من فقط رایت برنر مکس میگیرم البته الان دیگه برای سفارش دیره چون 100 ٪ بازی زود تر از 3 شنبه دستتون نمیرسه ولی من خودم 1.30 بازی رو سفارش دادم حالا 1 شنبه میاد دستم

با توجه به این که میگن بازی Nuke هست ، حتی اگر سالم باشه هم ارزش نداره به خاطر 2-3 روز زودتر بازی کردن الکی پول رو دور ریخت ...

میشه فکر کرد که بازی هنوز منتشر نشده دیگه :d چیزی که قبل از پیش اومدن این داستان همه قبولش کرده بودن . . . خدا لعنت کنه این پسررو که این طوری همه رو به حول و ولا انداخت ...

- - -

چدا از شوخی اگر چند روز صبر کنیم خیلی بهتره . واسه ی لایو هم برنر مکسش رو تهیه کنیم هم خیال خودمون راحته ، هم مایکروسافت ...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or