Grand Theft Auto V | Xbox 360 [اخطار: پست اول تاپیک خوانده شود]

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
شماها واقعا GTA IV رو بازی کردین ؟؟

کدوم نمایش فرهنگ ؟ کدوم ترویج فرهنگ غربی ؟؟

تو اون بازی آمریکا رو مثل یه لجنزار گند و کثافت و فساد نشون میده ، که حتی آدمهای دیگه رو به سمت خودش جذب میکنه ، تا اونا رو هم به گند بکشه ...

کدوم هدف ساخت ؟ کدوم نژاد پرستی ؟ ( یادتون نره که نیکو یه روسیه ای بود که باهاش میتونستم یه میلیون آمریکایی رو تو خیابونهای آمریکا بکشیم .... )

چی میگین شماها ؟ این افکار عجیب و غریب رو بریزید دور ...

کسی که واقعا داستان این بازی رو درک کرده باشه ، عمرا دیگه بعد از انجامش ، هوس آمریکا رفتن بزنه سرش ... اتفاقا یه دید واقع گرایانه پیدا میکنه که چقدر وضع اونجا خرابه ، و قدر زندگی کنونی خودشو میدونه ...

danial.wwf

کاربر سایت
May 15, 2010
2,214
GTA جز نشون دادن فرهنگ غربی و کارهای زشت چیز دیگه ای نداره.
عربستان هم چند وقت پیش،یه بازی شبیه انچارتد درست کرده بود.اون چطوره؟اون اشکال نداره؟از اون جهت که زن هم کلا حرامه،فکر کنم بازیش اصلا زن هم نداشته باشه.بهترین فرهنگ دنیا که هموم فرهنگ عرب ها هست رو هم این بازی ترویج میکنه.
واقعا این کشور های غربی ، کلا کار و زندگیشون رو ول کردن فقط دارن جوون های ما رو از راه به در میکنن.واسه همینه هیچوقت توی علم و تکنولوزی پیشرفت نمیکنن.
شوخی میکردی نه؟

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,770
نام
امین
آهان مثلا مواد مخدر و گروه های خلاف کار و ............ در ایران وجود نداره دیگه اینجا همه چی بهشته و فرهنگ غرب عقب افتاده و اونا بدبختنو و بی فرهنگ ما کشور پیشرفته و عالی . فقط لطف کنین خودمون رو با آمریکا و...... مقایسه نکنیم بهتره ما هم اکنون دوش به دوش کره شمالی و افغانستان. کوبا و امثال این کشورها داریم از هر لحاظ باهاشون رقابت میکنیم ................ در هر کشوری قاچاق و روسپی گری و پول شویی و.... بسیاری از مشکلات اجتماعی وجود داره ولی باید رتبه اون کشور رو دراعمال قوانین حقوق بشر و بسیاری موضوعات دیگر بسنجیم و ببینیم در کجا قرار داره فعلا که کشور ما............

آخرین ویرایش:

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
به نظرم باید از بازی لذت برد و بیخیال فرهنگ و از این حرفا شد
روی من که فرهنگ امریکایی و غربی تاثیری نداشته
من فقط بازی میکنم و حال میکنم

dishdish

کاربر سایت
May 7, 2007
447
نام
امیرحسین لطف اللهی
فرهنگ کیلویی چند بید

وگیرین بازی وکنین حالش رو وبرین باوا

اره منم فکر مکنم شبیه سن اندرس باشه

منم اصلا حال نکردم با محیط بازی IV ولی سن اندرس روانی بود محیط قشنگ خیلی هم طولانی بود

جنگل داشت فضاهای روستایی داشت خیلی قشنگتر بود

dani parasite

کاربر سایت
Mar 2, 2009
59
نام
دانیال
دقیقا"!منم عاشق اون فضاهای بین شهری و جاده های San Andreas بودم...جوش باحال تر از IV بود خدایی،ولی خب چون IV چند سال بعد اون ساخته شد گرافیک و جزئیاتش خیلی بهتر بود.ولی بازم San Andreas ;)

amirplay

کاربر سایت
May 29, 2008
356
نام
امیر
عاشق فرهنگ غربو کارهای زشتم...!
واقعا بعضی وقتا با این جمله های قصار پرمعنا آدم فکر میکنه این دوستمون یا گیمر نیستن و کنسولهای ادد شده رو فله ای و با کمک ctrl انتخاب کردن یا اینکه ایشون صبح تا شب با ماریو و angry bird مشغولن(اخ شرمنده ماریو خشونت داره چون با خشونتی بی حد رو سر دوستان میپری و angry هم که خوک داره و حرام اعلام میشه) پس شما واقعا از این کنسولها استفاده ای هم میکنی؟:d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
راک استار در 1 زمینه خیلی حرفه ایه اونم نشون دادن فرهنگ کشور هاست:D
مکس پین 3 رو ک بازی کردم ب طور کلی از برزیل متنفر شدم!هرچند قبلشم بودم...
پس نتیجه میگیریم خوبه ک این چیزا رو نشونمون میدن و با تمام حقایق اشنامون میکنه!

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
Fan Made هست ،اما خیلی شاخه :D :

10927115307247827058.jpg
یهو دیدی راکستار خوشش اومد تصاویر LOADING این مدلی شد :D !

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
زیر و بالای 18 نداره ک:D ( حالا من یکی دو سال زیر خط فقرم:D)
ولی کلا شما روت میشه جلو خونواده اینو بازی کنی :|؟

p.o.r.n.ـه مگه روم نشه ؟! :D
البته من که کل تسلیحات گیمینگم تو اتاقمه و کسی مزاحمم نمی شه :D !ولی قبلش هم که تو حال بازی می کردم مشکلی نداشتم ؛بازم تعجب می کنم ! p.o.r.n. ـه مگه ؟! :D

arash9

کاربر سایت
Sep 17, 2011
372
Fan Made هست ،اما خیلی شاخه
:D :

10927115307247827058.jpg
یهو دیدی راکستار خوشش اومد تصاویر LOADING این مدلی شد :D !

s

به شدت خفنی ما هم مخلصیم :d . اینم از جواب من به اون Lady = :-*

بحث فرهنگ اومد ای جوووووون . من فقط دوست دارم فرهنگ امریکایی ها رو تقلید کنم چون خودم فرهنگ ندارم و ...دی نژدایم
الانم به قول دوستان ساندیس خوووور رفتم بقالی یه شاتگان گرفتم همه همسایه ها رو کشتم و میرم تو سینما چلصد نفر رو میکشم
...............................

برای اینکه اسپم نشه بگم که این بازیو دیگه خیلی دارن بودار میکنن هر نمایشگاهی برگزار میشه *r بازیو نیمفرسته خدا کنه حداقل تو TGS باشه مردیم دیگه از بس صبر کردیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر