Grand Theft Auto V | PS3

M

!_Meshki_!

این رزولوشن 720 p برای PS3 و 1080p برای XBOX 360 واقعی هست ؟؟
یعنی برای PS3 فول اچ دی نداریم ؟ :|

نه ; ديدم عكساي جفت كاورشونو , در واقع اوني كه روي كاور Xbox 360 هست Upscaled 1080p هست . در واقع دو تا يكسان هستند يكيشون داره راست شو بهتون ميگه يكي دروغ . ;)

mohammad16

کاربر سایت
Aug 24, 2013
310
نام
تابلو دیگه محمد!:دی
نه ; ديدم عكساي جفت كاورشونو , در واقع اوني كه روي كاور Xbox 360 هست Upscaled 1080p هست . در واقع دو تا يكسان هستند يكيشون داره راست شو بهتون ميگه يكي دروغ . ;)

یعنی چی:|؟اصلا متوجه نشدم:d یکم واضح تر لطفا؟

MH_MSV

NEVER STOP PLAYING
کاربر سایت
May 22, 2012
898
نام
محمد
من بازيو از امريكا (استور)پيش خريد كردم
ولي رفتم تو اينگليس ديدم پري لود زده و گزينه ي پيش خويد رو زدم بم تم و بازي و دي ال سي رو داد تا دانلود كنم ولي گفت تا ١٧ سپتامبر بايد پول رو به اكنت اضافه كني:|
حالا من اين نسخرو دانلود كنم و چون ريجن دو هست و بازيي كه من خريدم ريجن ١ بهم نميخورن؟. اجرا نمي صه؟
٩٩٪ نميشه درسته؟:|

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
من بازيو از امريكا (استور)پيش خريد كردم
ولي رفتم تو اينگليس ديدم پري لود زده و گزينه ي پيش خويد رو زدم بم تم و بازي و دي ال سي رو داد تا دانلود كنم ولي گفت تا ١٧ سپتامبر بايد پول رو به اكنت اضافه كني:|
حالا من اين نسخرو دانلود كنم و چون ريجن دو هست و بازيي كه من خريدم ريجن ١ بهم نميخورن؟. اجرا نمي صه؟
٩٩٪ نميشه درسته؟:|

البته که نمیشه
فکر کردی زرنگی :d اگه میشد خب همون آمریکا پری لود میشد دیگه

T - BONE

کاربر سایت
Aug 24, 2012
369
نام
Hamed
ای خدا ولش کنین این حرفا رو ...
امروز از خواب بلند شدم یک لحظه فکر کردم صبح سه شنبه هست یک لحظه خیلی خوشحال شدم ولی بعد یادم افتاد که دوشنبه هست :(

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,191
نام
امیر
بچه ها یه ماشین خریدم از اینترنت حالا ماشین گم شده ! چه طوره می تونم پیداش کنم؟ 250 هزارتا پول براش دادم خو! تازه یه 10 هزارتایی هم تیون شده!

El sigloBlanco

کاربر سایت
Sep 29, 2010
2,240
نام
فراز
من نمیدونم چرا این استور امریکا همش باید عقب باشه چرا اروپا باید پری لود داشته باشه امریکا نه ابروی امریکا رو بردن با این استور پلاسشم که همه میگن بده هر چند که من خودم دوست دارم ریجن ۱ بگیرم اکانتمم امریکاس مجبورم ولی برام جای تعجب داره واقعا سونی چرا باید بین استورها فرق بزاره مسخرس

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
دیشب داشتم بازی میکردم، دیدم تو یکی از کانالای رادیو آهنگ ریحانا رو پخش میکرد :-o
یکی از نکات جالب بازی زخمی شدن هست، مخصوصا زخما و خراشیدگی های بعد از تصادف با موتور که فوق العاده خوب کار شدن
شبیه سازی فیزیک بازی از نظر من نسبت به GTA IV پسرفت داشته، تصادفا مثه IV طبیعی و با دقت کار نشده، دیشب یه بار با ماشین چپ کردم، سقف ماشین حتی یه خراش هم بر نداشت، یادمه تو IV چپ میکردی سقف آسیب میدید :|
اما در مورد طراحی هندلینگ ماشین و موتور باید بگم که تو این زمینه پیشرفت زیادی نسبت به IV ایجاد کردن. کنترل وسایل نقلیه خیلی ساده و لذت بخش شده و دیگه اون حالت لش بودن IV توشون وجود نداره.
بازی از نظر گرافیکی بازی خوبیه، ولی بی نقص نیست. نورپردازی فوق العاده زیبا و چشم نواز کار شده، بافت ها کیفیت قابل قبولی دارن، من شخصا نه با افت فریم مواجه شدم، نه دیر لود شدن تکسچر. در کل بازی فریم ریت پایداری داره، حتی تو صحنه های شلوغ و انفجارهای بزرگ و سنگین. سایه زنی نسبت به IV خیلی بهتر شده، اما هنوز با بازی های مطرح امسال فاصله محسوسی داره. :-b
یه نکته جالب دیگه استایل و فیزیک راه رفتن و دویدن هر کدوم از کاراکتر هاست که کاملا متفاوت و منحصر به فرده ( من شخصا خراب استایل غدیر ژانگولری مایکل هستم :d )
یکی از نقاط ضعف بازی طولانی بودن لودینگ ابتدای بازی - loading story mode هست که البته با توجه به عظیم بودن بازی میشه ازش چشم پوشی کرد
:x

خطر اسپویلر :d
در مورد صحنه ابتدایی بازی فقط یه کلمه میتونم بگم: طـو فــــانی :-o پشم و پیلم ریخت، قشنگ shave شدم :| یه توضیحی هم بدم در مورد iFruit. به نظر میرسه با استفاده از این اپلیکیشن میشه یه سری آموزش هایی به chop داد. iFruit allow you to modify chop's behavior and teach him trick دوستان اگه کسی اطلاعات کاملتری در مورد این اپلیکیشن داره، بگه :x

metallove

کاربر سایت
Apr 6, 2012
60
نام
کسری
دوستان یک سوال فنی...فردا بازی میاد و میتونیم بخریم

میخواستم بپرسم کدوم رجیون بهتره؟؟ چون میترسم سانسور شده باشه مثل یکی از رجیون های TLOU

.:BIBAK76:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
140
نام
بابك
دوستان یک سوال فنی...فردا بازی میاد و میتونیم بخریم

میخواستم بپرسم کدوم رجیون بهتره؟؟ چون میترسم سانسور شده باشه مثل یکی از رجیون های TLOU
توی تلو فقط قسمت انلاینش تو ریجیون 2 یه ذره سانسور شده بود.فکر نکنم که این بازی این جوری باشه:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر