Grand Theft Auto V | PS3

jokerdark

کاربر سایت
Dec 29, 2011
121
نام
omid
منم همچنان حتی بعد از آپدیت 1.12 این مشکل در دسترس نبودن cloud serverهای راکستار رو دارم
حالا جدا از این، وقتی که بدون امکان سیو کردن هم وارد بخش آنلاین میشم میخوام یه job چه از طریق موبایل یا از طریق pause menu بردارم بعدش میره بالا ابرا، همون بالا میمونه دیگه نمیاد پایین:d
مشکلش چیه؟؟؟
من مثل شما همین مشکلو دارم، الان نزدیک به 6 ماهه همین مشکلو دارم و مشکلم فقط با این بازیه.

iman.day

کاربر سایت
Mar 4, 2013
18
سلام دوستان
من تو یه مرحله گیر کردم همش مینویسه یه ماشین اتش نشانی بدزد
از کجا باید ای ماشینو گیر بیارم؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنین

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
سلام دوستان
من تو یه مرحله گیر کردم همش مینویسه یه ماشین اتش نشانی بدزد
از کجا باید ای ماشینو گیر بیارم؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنین

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

کاری نداره داداش با موبایل یکی از شخصیت ها زنگ بزن emergency بعد بین پلیس آمبولانس و آتش نشانی ,آتش نشانی رو انتخاب کن همونجا وایسا 20 ثانیه بعد آتش نشانی میاد بعد هم دیگه حالشو ببر :d

BLACK CAT

کاربر سایت
Aug 21, 2011
73
نام
Mohsen
سلام دوستان.
من در مرحله Uncalculated Risk گیر کردم.
تمامی 13 تا Parachute Jumps هم رفتم ولی بعدش رو مپ جای مرحله رو نشون نداد، مشکل از کجاست؟
بازیم رو 96 درصد هست. :|

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,081
نام
Mahmoud
بچه ها قدیمی شده :D ولی میخواستم ماموریت جانبی ها رو برم یه جا مشکل دارم:

اونجا که مادر یا مادر بزرگ طرف کچله{فک کنم اسمش تروره}میره خونه و درو روش میبنده و راهش نمیده تو خونه هر دفعه هم که میری یه چیزی بهش میگه{فک کنم میگفت که تا یه مرد واقعی نشدی بر نگرد دقیق یادم نیست} چیکار باید کنم؟؟مرسی

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
دوست عزیز مشکل از ISP هستش, منم همین مشکل رو داشتم, باید به پشتیبانی زنگ بزنی و بگی که پورت 80 رو از حالت cache بردارن (معمولا با دادن Static IP) این کار رو برات انجام میدن (اگه شرکت کوچیک باشه که مجانی میکنه, اگه نه فک کنم باید ماهیانه برای IP پول بدی)
من خودم همین مشکل رو داشتم ;)

داداش واقعا كمكم كردي
بعد ميخوام بدونم همه ي شركتا اينكارو انجام ميدن ؟ هزينش چقدره ؟ ايرانسل شركت بزرگيه ؟ پول ميگيره ؟ :d

BLACK CAT

کاربر سایت
Aug 21, 2011
73
نام
Mohsen
سلام دوستان.
آقا من میخوام این مراحل BAIL BOND رو برم ولی هرچی زنگ میزنم به این Maude جوابم رو نمیده باید چیکار کتم؟
بعد برای مرحله ی Uncalculated Risk حتما باید همه ی چترها رو با مایکل رفت تا آخرین تیکه مرحله بیاد؟

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
من تو مرحله ای که ترور با زیردریایی میره یه چیزی برمیداره رو رد کردم.بعدش موندم چیکارکنم.دیگه ماموریت اصلی نیست کجا برم؟
فقط یه مرحله AssAssinationهست که دوتارو میکشی بعد یه ساختمونی رو علامت قرمز میده که اونجا که میرسم هیچی نیست و راه ورددم نداره اصلا و نمیدونم که مرحله اصلیه یا جانبی؟

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
من تو مرحله ای که ترور با زیردریایی میره یه چیزی برمیداره رو رد کردم.بعدش موندم چیکارکنم.دیگه ماموریت اصلی نیست کجا برم؟
فقط یه مرحله AssAssinationهست که دوتارو میکشی بعد یه ساختمونی رو علامت قرمز میده که اونجا که میرسم هیچی نیست و راه ورددم نداره اصلا و نمیدونم که مرحله اصلیه یا جانبی؟

در مورد قسمت اول که گفتی حقیقتش یادم نیست و باید توی بازی نگاه بندازم که چی به چی هستش ولی برای مرحله مربوط به Assassination فرانکلین، سومین هدفش داخل ساختمون نیست و روی بالکن (!) همون ساختمون هست، از یک فاصله ی نسبتا دورتر با اسنایپر راحت می شه دیدش.

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
دوستان من ۳۷% بازی رو رفتم
حالا دیگه هیچ عملیاتی‌ تو نقشه نمونده
داداشم که بازی رو تموم کرده گفت به همه زنگ بزن
به همه زنگ زدم
خونه رفتم خوابیدم با هر ۳ شخصیت اما دیگه هیچ مرحله‌ای نمیاد
بازی M o t h e r F u c k e r
:d

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
سلام دوستان.
آقا من میخوام این مراحل BAIL BOND رو برم ولی هرچی زنگ میزنم به این Maude جوابم رو نمیده باید چیکار کتم؟
بعد برای مرحله ی Uncalculated Risk حتما باید همه ی چترها رو با مایکل رفت تا آخرین تیکه مرحله بیاد؟
سلام.
برای مراحل Bail Bond بعد از اینکه Maude بهت SMS میده و یک قسمت از نقشه ی سه بعدی رو که جای خلافکار هست رو بهت میگه، دیگه هیچ جای مشخصی رو توی نقشه برای این مرحله نمیبینی، یعنی خودت باید بری منطقه ای که تو نقشه بهت نشون دادم و بعد از این که به اونجا رسیدی یه تراکت و با یه SUV پارک شده که بقلش یه نفر داره صحبت میکنه، همینکه رسیدی چرخ های SUV رو بزن و نشونتو بگیر رو مرده تا دستاش رو ببره بالا و سواره ماشینت شه، این کار باعث باز شدن یه تروفی هم میشه.

82902998680433918679.png

برای رد کردن مرحله ی Uncalculated Risk هم اول باید تمام مرحله های قبلی Dom رو بری بعد حتما باید تمام چتر ها رو با فرانکلین بری (یعنی با ترور و مایکل حساب نمیکنه)، بعد از اینکه آخریش رو رفتی یه چند روز بخواب تا مرحله به شکل ?D برات بیاد.
------------------------------------------------------------------------------------------
○ محسن این مرحله ی Uncalculated Risk یه باگ هم داره که اگه بعد از تمام چتر ها بازم برات مرحله رو نشون نداد، بگو تا بهت بگم چیکار کنی. ;)

آخرین ویرایش:

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
نام
حــــــامــد
دوستان من ۳۷% بازی رو رفتم
حالا دیگه هیچ عملیاتی‌ تو نقشه نمونده
داداشم که بازی رو تموم کرده گفت به همه زنگ بزن
به همه زنگ زدم
خونه رفتم خوابیدم با هر ۳ شخصیت اما دیگه هیچ مرحله‌ای نمیاد
بازی M o t h e r F u c k e r
:d

باید تمام ماموریتهای جانبی رو انجام بدهی ! مثلاً اون ورزش سه گانه یا چتر بازی یا تنیس یا گلف و ...

==================================

من بازی رو تموم کردم ... مرحله آخر هم سخت ترین تصمیم ممکن رو گرفتم !

لامصب نیروی ویژه از در و دیوار میومد ! مُردم تا همشون رو کشتم و هلی کوپترشون هم زدم !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر