Grand Theft Auto V Modding | PC

33935365511495743060.jpg

Developer: Rockstar North
Publisher: Rockstar Games
Genre: Action, Adventure
Platform: PC / Windows
Size : 60 GB
Release date: World: April 14, 2015
در این تاپیک به اموزش نصب پیرامون Mods عرضه شده برای عنوان Grand Theft Auto V خواهیم پرداخت

بواسطه Mods میشود تغییرات زیادی در بازیهای تحت پلتفروم محبوب PC ایجاد کرد به ویژه در رابطه با ایجاد محتوای جدید و یا تغییر و به اشتراک گذاری و عوامل مختلفی که تا سالیان سال گیمر با اعمال این تغییرات سرگرم شود و بازیها هرگز معنی تکراری پیدا نخواهد کرد
از موارد MOODING میتوان به انواع تغییرات در Maps .Mods ENB. Source Code .Mods License. Skinning . Ambient sounds . Total Convertion . Mods quest. و.... صدها مود گرافیکی که کیفیت بازیهای پلتفروم PC حتی تا دونسل جلوتر افزایش خواهند داد اشاره کرد.

38255230073570702325.jpg

اول از همه چیز هایی که برا شروع مادینگ حتما لازمه:

1- Script Hook V همراه با Native Trainer که تقریبا 99% ـه ماد ها بدون این اجرا نمیشه:
Script Hook V + Native Trainer
(برای آپدیت ورژن 4 یا 5) برای دانلود آپدیت به تاپیک مشکلات بازی مراجعه کنید.

2- LUA Plugin که بعضی از ماد ها بهش نیاز دارن:

LUA Plugin for Script Hook V
اگه هنوز مادی نریختین که بهش نیاز داشته باشه پس نریزین چون ممکنه مشکلاتی ایجاد کنه.

3- Open IV نرم افزاری برای تغییر تو فایلای داخلی بازی هست که اکثر ماد ها بهش نیاز دارن و ریختنش اجباریه.

OpenIV

4- Script Hook V .net هم یک چیزیه مثل همون Script Hook V عادی که این هم خیلی از ماد ها نیازمندش هستن.

Community Script Hook V .NET

این هم یک برنامه واسه کنترل داشتن روی ماد ها:
GTAV Mod Manager

----
-------------------------------------------------------------------------------------------------
مهم ترین ماد های عرضه شده که ریختنش پیشنهاد میشه:
Grand Theft Auto Z
Deadeye
JobsV [.NET]
Story Mode Heists [.NET]

ماد های مربوط به اسلحه:

ماد های مربوط به وسایل نقلیه:

ماد های گرافیکی:

ماد های غیره:
Crime and Police Rebalance & Enhancement
دیگه پلیسا وسط جنگل با صدای کم تفنگ پیداشون نمیشه و صدای تفنگ صدا خفه کن دار رو به راحتی نمیشنوند و مثل واچ داگز فقط آدما زنگ میزن به پلیس

-----------------------------------------------------------------------------[/SPOILER]

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,439
نام
Majid
GhostAndreas GTA 5 Mod

این مد چیکار میکنه ؟ :-/
والا فقط نوشته مثل Ghosttown ـه توی سان آندریاس هست نمیدونم اون مد چی بوده!
تنها چیزی که بعدش نوشته روی سیستمای ضعیف بهتر اجرا میشه بازی، مربوط به پروفورمنسو اینا باید باشه ولی با اسم مادش زیاد همخون نیست والا نمیدونم :D
---

رادیو واسه حالت پیاده و غیر ماشین :x
من خودم دنبال همچین چیزی بودم خوب شد که ساخته شد.

https://www.gta5-mods.com/scripts/simple-onfootradio/download

فایلاشو میریزید توی پوشه Scripts توی پوشه بازی بعد داخل بازی با Page Up رادیو روشن میشه و بعد با Page Down خاموش، با Q هم مثل ماشین عوض میشه :)
نیازمند ScriptHookV .

7ribery

کاربر سایت
Jan 14, 2013
253
مد جایگزینی تمام ماشین های بازی با مدل های واقعی شون نیومد هنوز !!؟؟ این بیاد دیگه حجت شون رو به اتمام رسوندن :d

Sent from my Lumia 520 using Tapatalk

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,439
نام
Majid
من آپدیت 4 رو دارم ترینر کار نمیکنه!

مد ماشین های ایرانی نمیزنن؟:d
حتما یک چیزیو اشتباه ریختی!
آپدیت 4 با کرکش بعد این ScriptHookV رو میگیری:
https://www.gta5-mods.com/tools/script-hook-v/download
که خودش همراه با نیتیو ترینر هست میریزی تو پوشه بازی و اجرا میکنی باید کار کنه چون تست شده و مخصوص آپدیت 4-5 هست!

اگه Native Trainer از توی پستای قدیم رو گرفتی اون مال آپدیتای قدیم بوده کار نمیکنه روی آپدیت 4 یا هم اگه آپدیت 4 ـت ناقص باشه و چمیدونم فایل لانچرش مال آپدیتای قدیم باشه ماد ها کار نمیکنه!

هنوز نرم افزار Open IV کامل که بشه به تمام چیزای بازی دست برد نیومده وقتی اون بیاد ماشینای جدید رو میدن بیرون با اون نرم افزار جایگزین ماشینای مسخره خود بازی میکنیم :D
که مطمئنن وقتی بیاد ایرانیا هم ماشینای ایرانی میدن بیرون :D

- - -ویرایش - - -

مد جایگزینی تمام ماشین های بازی با مدل های واقعی شون نیومد هنوز !!؟؟ این بیاد دیگه حجت شون رو به اتمام رسوندن :d
Sent from my Lumia 520 using Tapatalk
الان یک Open IV اومده که میشه به فایلای بازی دسترسی پیدا کرد و داخلشو دید اما من هر کار کردم نتونستم چیزی داخلش Import کنم و فک کنم هنوز دارن رو نرم افزارش کار میکنن تا بشه اینکارو کرد!
توی نسخه IV که یک فایل بود به اسم Model اونو با Open IV باز میکردی و ماشینای جدیدو خیلی راحت بجای ماشینای قدیمی بازی میزاشتی و وارد بازی میشدی ولی هنوز برا V نیومده و احتمالا میاد تا چند وقت دیگه.

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,966
نام
مهراد
دوستان یک زمانی یه تاپیکی تو بازی سنتر بود (موقع ای که نسخه PS3/X360 بازی ریلیز شد) که اسم بود فکر کنم همه چیز در باره GTA یا صد چیز درباره جی تی ای ، کسی میتونه لینکشو بهم بده ؟

دوستان یک راه برای کسب درآمد معرفی کنید ، اوایل بازی هستم ، تازه میخوایم طلا فروشی بزنیم ، کسب درآمد حلال خیلی طول میکشه =))

msf

کاربر سایت
Sep 4, 2007
497
دوستان یک زمانی یه تاپیکی تو بازی سنتر بود (موقع ای که نسخه PS3/X360 بازی ریلیز شد) که اسم بود فکر کنم همه چیز در باره GTA یا صد چیز درباره جی تی ای ، کسی میتونه لینکشو بهم بده ؟

.
بفرما یه سرچ میکردی پیدا میکردی :|

http://forum.bazicenter.com/thread81100/

sami_villa

کاربر سایت
Jan 20, 2011
151
کسی این ماد پلیس شدن و بادیگاردو تست کرده؟؟؟
دقیقا کجا باید ریخت؟
بادیگاردو ک‌میزنی تو خیابون راه میری مردم میان یا باید دکمه بزنی تا مردم بیان بادیگارد شن؟؟؟
ماد پلیسش ماموریت جدا داره!؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,439
نام
Majid

ترینر جدید که نسبت به نیتیو ترینر امکانات جدید تری داره ولی هنوز نریختم ببینم تداخلی با نیتیو ترینر پیدا میکنه یا نه ولی فقط کافیه فایل asi ـه توی فایل دانلودی رو بریزین توی پوشه بازی و برین تو بازی و F8 ـو بزنین :)
نیازمند script hook v

لینک:
https://www.gta5-mods.com/scripts/pc-trainer-v/download
---

یک درجه سلامت ساده واسه دشمنا :)
فقط کافیه فایل .asi ـی که توی فایل دانلودی هست رو توی پوشه بازی بریزین و وارد بازی بشین :)
نیازمند Script Hook V

لینک:
https://www.gta5-mods.com/scripts/simple-healthbar/download

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
ببینم این ماد ها برای آنلاین بن می کنند ؟

بزودی نسخه آنلاین هم میگیرم بترکونم

با تشکر از عزیزه دلم مجید :D که همیشه دلگرمی می ده با پستاش اینجا

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,439
نام
Majid
ببینم این ماد ها برای آنلاین بن می کنند ؟

بزودی نسخه آنلاین هم میگیرم بترکونم

با تشکر از عزیزه دلم مجید :D که همیشه دلگرمی می ده با پستاش اینجا
1- یک سری گویا بن شدن در صورتی که فقط ماد تزئینی مثل تغییر FoV و گرافیک و ... استفاده میکردن حالا نمیدونم قضیه راست بوده یا نه!
2- توی Readme ـه ScriptHook V نوشته شده با وارد شدن به بخش آنلاین خود به خود فایل ScriptHookV از کار میوفته یعنی ماد های اسکریپتی مثل Native Trainer و هر ماد اسکریپتی دیگه ای از کار میوفته.
3- خیلی راحت میتونی از بازی یک کپی بگیری سینگل رو با ماد بری و آنلاین هم مثل بچه آدم بدون خلاف کردن بازی کنی :D
4- ممنون :|
از تو بعید بود این حرفا:D

Pitbull

کاربر سایت
May 12, 2011
175
نام
مهرزاد
من مود sweet fx رو که داخل فولدر بازی میریزم وقتی میخواد بازی بالا بیاد حالت slow داره و خیلی زمان میبره بازی رو load کنه مشکل چیه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر