Multi Platform Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition

سازنده
Grove Street Games
تاریخ انتشار
November 2021
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
GTA T2.png

سازنده: Grove Street Games
ناشر: Rockstar Games
پلتفرم: PC , Switch , Stadia , کنسول های نسل 8 و 9 و Android
تاریخ عرضه: 11 نوامبر , اندروید 2022
پس از سال ها لیک و شایعات نامعتبر, مجموعه ای کلاسیک از Grand Theft Auto توسط راکستار معرفی شد, تا سه تجربه فوق العاده را به پلتفرم های حال حاظر منتقل کند.

براساس اطلاعات موجود:

1. بازی توسط راکستار داندی, توسعه دهنده عناوینی چون halo master chief collection و آپگرید نسل نهم GTA 5 ساخته شده, و در مراحل پایانی توسعه قرار دارد.

2. این ریمستر شامل عناوین GTA 3 , Vice City و San Andreas میشود.

3. بازی ها با استفاده از Unreal Engine ساخته شده, و گرافیکی قدیمی و جدید درش ترکیب شده است, این پیشرفت های گرافیکی شامل لاتینگ جدید, تکسچرهای با کیفیت و Draw Distance میشود.

4. براساس گفته منبعی, این ریمستر شباهت زیادی به نسخه های ماد شده دارد.

5. رابط کاربری بروز شده, اما استایل قدیمی اش را حفظ کرده است, و به گفته راکستار حس بازی تا حد ممکن به نسخه های اصلی وفادار خواهد بود.

6. با این حال, گیم پلی بازی شامل کنترل و سیستم های GTA 5 میشود.

7. راکستار تا هفته های آینده بازی را نشان خواهد داد.

آخرین ویرایش:

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
کاملتر از این پک ترولوژی برای ps2 اومده بوده 😁
تعداد gta ها کنسول ps2 نگاه کنید 😁

images

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
با ای کاش گفتن ها و آرزو کردن ما چیزی فرق نمیکنه دوستان
این خوبه که نظرات و توقعاتمون رو باهم درمیون میزاریم
اما اگه به جاش اخباری که میخونید رو اینجا بزارید بهتره
لطفا خبر هایی که میخونید یا ویدئویی که میبینید و مطمئنید سورس مورد اعتمادی داره اینجا بزارید ما هم استفاده کنیم ممنونم
مگه قرار بود فرق کنه ؟

Adroit

کاربر سایت
Oct 9, 2008
819
نام
سپهر
مگه قرار بود فرق کنه ؟
خب پس گفتنش جز جلو رفتن الکی صفحات تاپیک چه سودی داره

دلخور نشو میگم اگه جای آرزوهامون اخبار رو بزاریم بهتره فقط همین

اینجا یه مکان عمومیه هر کی حق داره در مورد بازی نظر بده . پی وی شخصی نیست که به کسی بگیم در مورد چی صحبت کن و در مورد چه چیزی صحبت نکن .
یعنی میگی چون اینجا یه مکان عمومیه پس ما هم هر روز که آرزوی جدیدی واسه بازی به ذهنمون میاد بیایم بنویسیم و با اسپم و پست های بی فایده صفحات تاپیک رو الکی جلو ببریم که تعداد پست هامون زیاد بشه ؟
شما دو روزه عضو شدی اما اگه قدیمی تر ها که از 2006 هستن یا مثلا خود بنده قرار بود از سال 2008 تا الان این کارو کنیم که همه از انجمن فراری میشدن عزیزم چون خیلیا میان اخبار جدید رو بخونن نه آرزوهای من رو !

آخرین ویرایش:

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
خب پس گفتنش جز جلو رفتن الکی صفحات تاپیک چه سودی داره

دلخور نشو میگم اگه جای آرزوهامون اخبار رو بزاریم بهتره فقط همین

یعنی میگی چون اینجا یه مکان عمومیه پس ما هم هر روز که آرزوی جدیدی واسه بازی به ذهنمون میاد بیایم بنویسیم و با اسپم و پست های بی فایده صفحات تاپیک رو الکی جلو ببریم که تعداد پست هامون زیاد بشه ؟
شما دو روزه عضو شدی اما اگه قدیمی تر ها که از 2006 هستن یا مثلا خود بنده قرار بود از سال 2008 تا الان این کارو کنیم که همه از انجمن فراری میشدن عزیزم چون خیلیا میان اخبار جدید رو بخونن نه آرزوهای من رو !
شما بره پی وی شخصی خودت تصمیم بگیر که چی بهتره چی بدتر .

اتفاقا صحبت در مورد فیزیک بازی که اگر تغییرش داده باشن کاملا بجا بود .

بنظرم هیچ ایرادی نداره چون همه میدونن اون فیزیک و اون فورم رانندگی تا چه حد تاریخ مصرف گذشته هست .

در کنار گرافیک باید روی گیمپلی و رانندگی و فیزیک ماشینا کار شده باشه .

• Like
Reactions: CriRo7 and beh1382

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
فعلا به پی سیم دسترسی ندارم, ولی اطلاعات تا جایی که میشد بروز کردم :D. (هنوز کلی تاپیک دیگه مونده که درست نکردمشون :|)

بنظرم بازی رو خیلی بد معرفی کرد راکستار, همچین گفتن تا جای ممکت به نسخه های اصلی نزدیکه که فکر کردیم گیم پلیش هم همونه :|
خدا پدر تیم ساگورت راکستار بیامرزه که لو داد گیم پلیش مثل GTA 5

تا اینجای کار که راضیم :D, فقط باید ببینیم که کات سین ها رو هم از نو ساختن یا نه, اگه نساخته باشن که خیلی ضایعه هست چون نمیشه به انیمیشن های بی جونشون نگاه کرد :-".

آخرین ویرایش:

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
c98ae68d4a1510e0bc4fd8630bc15707.jpg

گفته میشه این مپ ریمستر GTA sa هست
و این یکی هم مپ نسخه ی اوریجینال برای مقایسه
1d8279314edc8dec832f6f56137ef3cc.jpg

Sent from my iPad using Tapatalk Pro
دمشون گرم حتی نقشه تا حدودی تغییر کرده .
بیشتر از چیزی که تصور میشد روی بازی کار شده .

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
c98ae68d4a1510e0bc4fd8630bc15707.jpg

گفته میشه این مپ ریمستر GTA sa هست
و این یکی هم مپ نسخه ی اوریجینال برای مقایسه
1d8279314edc8dec832f6f56137ef3cc.jpg

اگه بازی ریمیک بود یـ چیزی ولی ریمستر ـه اینجا الان کل ساختار مپ عوض شده به عبارتی از نو کوبیدن دوباره ساختنش خلاصه عمرا این مپ حقیقت داشته باشه

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,004
پیرامون عکسی که گذاشتم: طبق سرچ هایی که بنده کردم، این تصویر رو اولین بار کاربری به نام coryharris0715 دقیقن 230 روز پیش در رددیت منتشر کرده با این عنوان که این نقشه ی بازسازی شده ی sa هست که قراره سال 2022 بیاد !
و خب بنظر من هم فیکه
اما چه میشه کرد وقتی راکستار هیچ اطلاعاتی رو منتشر نمی‌کنه باعث پخش شایعات و گمانه زنی های فراوان میشه خود به خود

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,563
پیرامون عکسی که گذاشتم: طبق سرچ هایی که بنده کردم، این تصویر رو اولین بار کاربری به نام coryharris0715 دقیقن 230 روز پیش در رددیت منتشر کرده با این عنوان که این نقشه ی بازسازی شده ی sa هست که قراره سال 2022 بیاد !
و خب بنظر من هم فیکه
اما چه میشه کرد وقتی راکستار هیچ اطلاعاتی رو منتشر نمی‌کنه باعث پخش شایعات و گمانه زنی های فراوان میشه خود به خود

راکستار تا بازی هاش کامل نشن چیزی نشون نمیده و همینش خوبه :D, نگران نباشید تا چند روز دیگه نشونش میدن :D

دیگه احساس میکنم هایپ باز داره از کنترل خارج میشه و این اصلا خوب نیست..
کم کم توقعات از این ریمسترها از نظر کیفی داره با انتظارات از نسخه بعدی سری برابری میکنه!
والا چیزی که گفتن خب هایپ کنندست, کی بدش میاد GTAهای قدیمی رو با گیم پلی 5 بازی کنه؟ :D
اما درسته, محتویات بازی ها صد در صد همونه, با خوندن تروفی ها میتونید ببینید که UI بازی هم همونه و تغییری نکرده و انتظار دیگه ای نمیشه داشت
فقط باید ببینیم که کات سین ها و کرکتر مدلها چه شکلیه :-".

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,004
دیگه احساس میکنم هایپ باز داره از کنترل خارج میشه و این اصلا خوب نیست..
کم کم توقعات از این ریمسترها از نظر کیفی داره با انتظارات از نسخه بعدی سری برابری میکنه!

چیزی که باعث شده هایپ من بیشتر بشه ایناست:
۱-استفاده از عنوان definitive edition به جای Remastered به راحتی می‌تونستن از عنوان ریمستر استفاده کنن اگه صرفن یه بهبود معمولی و نچندان مهم بود، مخصوصن که ‏definitive edition مافیا ۱ که بازی هم عصر GTA3 بود در حقیقت یه ریمیک بود
۲-حجم بازی، حجم اعلام شده نشون از تغییرات قابل توجهی داره، البته من برخلاف بعضی دوستان روی سیستم اعلام شده برای pc هایپ خاصی ندارم چون کلن سیاست عرضه بازی روی pc اینه که حتی اگه بتونن یک بازی رو با یک pc خیلی ضعیف تر بهینه کنن، اینکار رو نمی‌کنن، هم برای راحت تر شدن کار خودشون و هم اینکه سیاستی ست برای فروش سخت افزار

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر