Multi Platform Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition

سازنده
Grove Street Games
تاریخ انتشار
November 2021
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
GTA T2.png

سازنده: Grove Street Games
ناشر: Rockstar Games
پلتفرم: PC , Switch , Stadia , کنسول های نسل 8 و 9 و Android
تاریخ عرضه: 11 نوامبر , اندروید 2022
پس از سال ها لیک و شایعات نامعتبر, مجموعه ای کلاسیک از Grand Theft Auto توسط راکستار معرفی شد, تا سه تجربه فوق العاده را به پلتفرم های حال حاظر منتقل کند.

براساس اطلاعات موجود:

1. بازی توسط راکستار داندی, توسعه دهنده عناوینی چون halo master chief collection و آپگرید نسل نهم GTA 5 ساخته شده, و در مراحل پایانی توسعه قرار دارد.

2. این ریمستر شامل عناوین GTA 3 , Vice City و San Andreas میشود.

3. بازی ها با استفاده از Unreal Engine ساخته شده, و گرافیکی قدیمی و جدید درش ترکیب شده است, این پیشرفت های گرافیکی شامل لاتینگ جدید, تکسچرهای با کیفیت و Draw Distance میشود.

4. براساس گفته منبعی, این ریمستر شباهت زیادی به نسخه های ماد شده دارد.

5. رابط کاربری بروز شده, اما استایل قدیمی اش را حفظ کرده است, و به گفته راکستار حس بازی تا حد ممکن به نسخه های اصلی وفادار خواهد بود.

6. با این حال, گیم پلی بازی شامل کنترل و سیستم های GTA 5 میشود.

7. راکستار تا هفته های آینده بازی را نشان خواهد داد.

آخرین ویرایش:

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,979
نام
sami
پیشرفت gta vc نسبت به gta 3 رو از همین عکسی که دوستمون بالا گذاشته میشه راحت فهمید

بانوی gta 3 رو میبینی به حالت مملگی میرسی :D
ولی بر عکس بانوی gta vc از خاطره انگیز ترین بانوی های دنیای گیمه:x

یادش بخیر رو DVD بازی زمان ps2 این عکس بود و چه حس نوستالژی عجیبی داره واسم:x

تجربه این کالکشن بر هر گیمری واجبه
حتی اگر مثل من ۱۰۰ بار این عناوین رو تموم کرده باشید

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
gta4 یادش بخیر با اون رانندگیهای سنگینش و از نظر فیزیکی و از نظر گیمپلی و گانپلی و کاورگیری خیلی بروزتر از این سه بازی هست

امیدوارم اونم بازسازی بشه که بنظرم خیلی بهتر از مافیا جدیدا و واچ داگها هست .

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,979
نام
sami
gta4 یادش بخیر با اون رانندگیهای سنگینش و از نظر فیزیکی و از نظر گیمپلی و گانپلی و کاورگیری خیلی بروزتر از این سه بازی هست

امیدوارم اونم بازسازی بشه که بنظرم خیلی بهتر از مافیا جدیدا و واچ داگها هست .
آی گفتی آی گفتی
بهترین فیزیک های رانندگی تو سری gta بدون کوچکترین شکی ماله gta iv ئه
لامصب هیچوقت از لایی کشی تو خیابون های شلوغ لیبرتی سیتی خسته نمیشدم
دستی کشیدن و دریفت زیر بارون با پورشه(comet) به قدری لذت بخش بود که ساعت ها بدون این که متوجه گذر زمان بشم ازش لذت میبردم8->:x

وقتی اولین بار مپ gta v رو با اون محیط های بزرگ جنگی و صحرا و جاده های بیرون شهری بی انتها دیدم واسه رانندگی تو اون جاده ها لحظه شماری میکردم ولی بعد ریلیز بازی و ۵ دقیقه تجربه رانندگی انگار یک پارچ آب یخ ریختن روم :|
فوق العاده مصنوعی و بی روح
متاسفانه راک استار تو نسخه V بیشتر به دنبال این بوده که حتی کودکان هم بتونن با ۳۰۰ کیلومتر لایی بکشن تا این که بخواد به سمت شبیه سازی پیش بره

امیدوارم تو نسخه جدید دوباره برگردن به اون فیزیک نیمه شبیه سازی و همه جور سلیقه ها رو راضی کنن:x

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
آی گفتی آی گفتی
بهترین فیزیک های رانندگی تو سری gta بدون کوچکترین شکی ماله gta iv ئه
لامصب هیچوقت از لایی کشی تو خیابون های شلوغ لیبرتی سیتی خسته نمیشدم
دستی کشیدن و دریفت زیر بارون با پورشه(comet) به قدری لذت بخش بود که ساعت ها بدون این که متوجه گذر زمان بشم ازش لذت میبردم8->:x

وقتی اولین بار مپ gta v رو با اون محیط های بزرگ جنگی و صحرا و جاده های بیرون شهری بی انتها دیدم واسه رانندگی تو اون جاده ها لحظه شماری میکردم ولی بعد ریلیز بازی و ۵ دقیقه تجربه رانندگی انگار یک پارچ آب یخ ریختن روم :|
فوق العاده مصنوعی و بی روح
متاسفانه راک استار تو نسخه V بیشتر به دنبال این بوده که حتی کودکان هم بتونن با ۳۰۰ کیلومتر لایی بکشن تا این که بخواد به سمت شبیه سازی پیش بره

امیدوارم تو نسخه جدید دوباره برگردن به اون فیزیک نیمه شبیه سازی و همه جور سلیقه ها رو راضی کنن:x
بله دقیقا منم همین حس رو نسبت به رانندگی پنج داشتم ، خیلی مصنوعی و سبک و کاغذی شده رانندگیش ، به جز رانندگی ، فیزیک ماشیناش موقع تصادف و تخریب پذیری ماشین با اون سنگینی ماشین ها خیلی بهتر از پنج کار شده
با کارکتر اصلی میتونستیم از روی زمین اجر برداری و پرت کنیم و شیشه ساختمون ها رو بشکونیم

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
988
بانوی gta 3 رو میبینی به حالت مملگی میرسی :D
ولی بر عکس بانوی gta vc از خاطره انگیز ترین بانوی های دنیای گیمه:x

بانوی GTA IV همه شون رو تو جیب میذاره
پ.ن : من هنوز هم دارم GTA IV کمپلیت ادیشن رو برای سومین بار از اول بازی می‌کنم
فقط صد حیف که برای ps4 نیومد، مجبورم روی لپ تاپ و استیم بازی کنم
بهترین GTA قطعن IV هست
0ba0318d3631657d9d4f23c6db010d8d.jpg

Sent from my iPad using Tapatalk

آخرین ویرایش:

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,505
هیچوقت نشد vice city و san andreas رو تموم کنم. 3 هم که به سن من قد نمیده.
vice city که مرحله هلیکوپتر اسباب بازیش که باید بمب کار میزاشتیم دیگه از بس باختم بیخیالش شدم.
san andreas رو یادم نمیاد چرا .
البته هر دوتاش بچه بودم فک کنم 10 سال داشتم .
حالا موقعیتی پیش اومد که تمومشون کنم.
البته ریمستر هستن نه ریمیک پس نمیشه انتظار گرافیک جدیدی رو ازشون داشته باشیم. همون قبلی با یه مقدار تغییر.

Ali.jangi

کاربر سایت
Apr 12, 2021
1,560
هیچوقت نشد vice city و san andreas رو تموم کنم. 3 هم که به سن من قد نمیده.
vice city که مرحله هلیکوپتر اسباب بازیش که باید بمب کار میزاشتیم دیگه از بس باختم بیخیالش شدم.
san andreas رو یادم نمیاد چرا .
البته هر دوتاش بچه بودم فک کنم 10 سال داشتم .
حالا موقعیتی پیش اومد که تمومشون کنم.
البته ریمستر هستن نه ریمیک پس نمیشه انتظار گرافیک جدیدی رو ازشون داشته باشیم. همون قبلی با یه مقدار تغییر.
ریمستر با یذره تغییر که نیست, همچین چیزی قبلا عرضه شده, گرافیکش رو بالا بردن :D.

• Like
Reactions: mqg1387

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
988
هیچوقت نشد vice city و san andreas رو تموم کنم. 3 هم که به سن من قد نمیده..

کلن این سه تا بازی مأموریت های عجیب و غیر منطقی زیاد دارن
گویا استاندارد های اون موقع اینطوری ایجاب می‌کرده، البته چیت ها هم اومدن مشکل رو حل کردن تا حد زیادی، این سه تا رو نمیشه بدون چیت رفت، در مورد اون مرحله ی وایس سیتی هم نکته اش اینه که باید از آخر به اول شروع کنی و سعی کنی با پره های اون پهپاد به نگهبان های ساختمون ضربه بزنی

Sent from my iPad using Tapatalk

• Like
Reactions: Adroit and mac man

simplexcomic96

کاربر سایت
Jun 12, 2014
680
امیدوارم بعد از این کالکشن ، gta4 هم برای نسل بعد کاملا ریمیک بشه چون حیفه این بازی رها شده .
بازياي پر فروش معمولا ريمستر ميشن نه يه بازي كه عملكرد ضعيف داشته
كلا25 m فروخته با اين همه اسم و متاش در صورتي كه gta san and 27 m فروخته و يا gta v 130 m

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر