Multi Platform Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition

سازنده
Grove Street Games
تاریخ انتشار
November 2021
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
GTA T2.png

سازنده: Grove Street Games
ناشر: Rockstar Games
پلتفرم: PC , Switch , Stadia , کنسول های نسل 8 و 9 و Android
تاریخ عرضه: 11 نوامبر , اندروید 2022
پس از سال ها لیک و شایعات نامعتبر, مجموعه ای کلاسیک از Grand Theft Auto توسط راکستار معرفی شد, تا سه تجربه فوق العاده را به پلتفرم های حال حاظر منتقل کند.

براساس اطلاعات موجود:

1. بازی توسط راکستار داندی, توسعه دهنده عناوینی چون halo master chief collection و آپگرید نسل نهم GTA 5 ساخته شده, و در مراحل پایانی توسعه قرار دارد.

2. این ریمستر شامل عناوین GTA 3 , Vice City و San Andreas میشود.

3. بازی ها با استفاده از Unreal Engine ساخته شده, و گرافیکی قدیمی و جدید درش ترکیب شده است, این پیشرفت های گرافیکی شامل لاتینگ جدید, تکسچرهای با کیفیت و Draw Distance میشود.

4. براساس گفته منبعی, این ریمستر شباهت زیادی به نسخه های ماد شده دارد.

5. رابط کاربری بروز شده, اما استایل قدیمی اش را حفظ کرده است, و به گفته راکستار حس بازی تا حد ممکن به نسخه های اصلی وفادار خواهد بود.

6. با این حال, گیم پلی بازی شامل کنترل و سیستم های GTA 5 میشود.

7. راکستار تا هفته های آینده بازی را نشان خواهد داد.

آخرین ویرایش:

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
بنظر من هم اگه قرار بود امسال (2021) بیاد، باید تا الآن معرفی رسمی می‌شد، یا نهایتن تو سپتامبر

Sent from my iPad using Tapatalk
بنظرم این میتونه برنامه بازی های راکستار باشه
2021 - gta5
2022 - gta trilogy
2023 - gta iv
2024 - gta vi
احتمالا red dead هم میشه یه جایی اون وسطا جا داد .

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
بنظرم این میتونه برنامه بازی های راکستار باشه
2021 - gta5
2022 - gta trilogy
2023 - gta iv
2024 - gta vi
احتمالا red dead هم میشه یه جایی اون وسطا جا داد .
یه نفر از یوزرهای معتبر GATF رفته و روی رزومه کاری کارکنان راکستار (شعبه های اصلی ) تحقیق کرده که زده شده فقط روی "یک" پروژه یا عنوان معرفی نشده دارن کار میکنن که با توجه به AAA بودن قطعا GTA 6 هست و نه چندتا پروژه همزمان..
با توجه به اینکه تایید شده که راکستار داندی داره روی GTA Trilogy کار میکنه پس این عنوان AAA چیزی جز GTA 6 نیست تو سوابق بعضیا حتی شروع کار از ۲۰۱۷ هم هست
بازم میگم تمرکز راکستار روی GTA6 هست اینایی که اسم بردی ریمستر هستن اصلا تو برنامه های راکستار نورث که سازنده GTA نیستن . راستی اون IV چیه حتی شایعه اش هم نیست که بخواد پورت بشه چه برسه به ریمستر و..

ApolloThunder said he spent some time
looking at the resumes of former & current Rockstar Games employees. ''notice how all employees mentioned "unannounced project" not projects & "unannounced title" not titles'', they are probably working only on gta 6.''.

IMG_20210822_102134.png
IMG_20210822_102200.jpg IMG_20210822_102157.png IMG_20210822_102153.jpg IMG_20210822_102149.jpg IMG_20210822_102145.png IMG_20210822_102140.png

این هم آگهی جدید راکستار برای تولید و ادیت تریلر

IMG_20210822_015936.png

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
یه نفر از یوزرهای معتبر GATF رفته و روی رزومه کاری کارکنان راکستار (شعبه های اصلی ) تحقیق کرده که زده شده فقط روی "یک" پروژه یا عنوان معرفی نشده دارن کار میکنن که با توجه به AAA بودن قطعا GTA 6 هست و نه چندتا پروژه همزمان..
با توجه به اینکه تایید شده که راکستار داندی داره روی GTA Trilogy کار میکنه پس این عنوان AAA چیزی جز GTA 6 نیست تو سوابق بعضیا حتی شروع کار از ۲۰۱۷ هم هست
بازم میگم تمرکز راکستار روی GTA6 هست اینایی که اسم بردی ریمستر هستن اصلا تو برنامه های راکستار نورث که سازنده GTA نیستن . راستی اون IV چیه حتی شایعه اش هم نیست که بخواد پورت بشه چه برسه به ریمستر و..

ApolloThunder said he spent some time
looking at the resumes of former & current Rockstar Games employees. ''notice how all employees mentioned "unannounced project" not projects & "unannounced title" not titles'', they are probably working only on gta 6.''.

View attachment 221278
View attachment 221272View attachment 221273View attachment 221274View attachment 221275View attachment 221276View attachment 221277

این هم آگهی جدید راکستار برای تولید و ادیت تریلر

View attachment 221279
بله مشخصه که خود راکستار روی هیچ ریمیکی کار نمیکنه ولی احتمال اینکه استدیوهایی بخوان بازیهایی قدیمی رو باز سازی کننن مثلا تیک تو خودش استدیویی رو مسئول ساخت باز سازی کنه . ممکنه بازی باشه که معرفی نشده باشه ، ممکنه عناوینی وجود داشته باشه که در رزومه کاری نباشه و تیک تو پشت پروژه باشه .

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY
بله مشخصه که خود راکستار روی هیچ ریمیکی کار نمیکنه ولی احتمال اینکه استدیوهایی بخوان بازیهایی قدیمی رو باز سازی کننن مثلا تیک تو خودش استدیویی رو مسئول ساخت باز سازی کنه . ممکنه بازی باشه که معرفی نشده باشه ، ممکنه عناوینی وجود داشته باشه که در رزومه کاری نباشه و تیک تو پشت پروژه باشه .
ببین راکستار مکس پین ۳ را یه پورت ساده واسه کنسولهای نسل هشتم نکرده
من سراغ ندارم حتی یکی از بازیهاشو ریمیک یا حتی ریمستر درست حسابی کرده باشه البته اگر به GTA V نسل هشتمی نگیم ریمستر چون اون بازی شاید بتونیم بگیم برای نسل هفتم دانگرید شده بود
حالا یه سیاستی تو تیک تو بوجود اومده رو عناوین قدیمی دوباره کار کنن که خب ماحصلش شد مافیا ریمیک
و حالا هم GTA Trilogy که خداروشکر خود راکستار اصلی رو درگیر نمیکنه حتی EE هم توسط خود راکستار اصلی کار نمیشه

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
ببین راکستار مکس پین ۳ را یه پورت ساده واسه کنسولهای نسل هشتم نکرده
من سراغ ندارم حتی یکی از بازیهاشو ریمیک یا حتی ریمستر درست حسابی کرده باشه البته اگر به GTA V نسل هشتمی نگیم ریمستر چون اون بازی شاید بتونیم بگیم برای نسل هفتم دانگرید شده بود
حالا یه سیاستی تو تیک تو بوجود اومده رو عناوین قدیمی دوباره کار کنن که خب ماحصلش شد مافیا ریمیک
و حالا هم GTA Trilogy که خداروشکر خود راکستار اصلی رو درگیر نمیکنه حتی EE هم توسط خود راکستار اصلی کار نمیشه
خب منم که همینا رو گفته بودم چیزه جدیدی نیاوردی

• Like
Reactions: Dead2021

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
داشتم GTA IV رو بازی می‌کردم، رسیده بودم به اون مرحله که باید کامیون حاوی مواد منفجره رو می‌بردیم به یه گاراج، اصلن چنان خوب حس فیزیک و سنگینی کامیون رو رعایت کرده بودن، تازه با کیبورد، که همونجا به این فکر کردم این بازی اگه برای ps5 و با پشتیبانی از دوال سنس ریمستر بشه چقدر خفن و بی‌نظیر میشه
پ‌ن:وقتی 11 سال پیش برای اولین بار iv رو بازی می‌کردم، خیلی این فیزیک بی‌نظیر توجه ام رو جلب نکرد، چون نمونه های قبلی که GTA های نسل ششمی بود و بدیهی بود که ملاک مقایسه برام نباشن، و iv برام به عنوان بازی نسل جدید چیزی بود که باید باشه، اما الآن که با بازی هایی مثل واچ داگز 1&2 و از همه مهم‌ترGTA V مقایسه می‌کنم، میفهمم GTA IV چقدر از زمان خودش جلوتر بود.

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
داشتم GTA IV رو بازی می‌کردم، رسیده بودم به اون مرحله که باید کامیون حاوی مواد منفجره رو می‌بردیم به یه گاراج، اصلن چنان خوب حس فیزیک و سنگینی کامیون رو رعایت کرده بودن، تازه با کیبورد، که همونجا به این فکر کردم این بازی اگه برای ps5 و با پشتیبانی از دوال سنس ریمستر بشه چقدر خفن و بی‌نظیر میشه
پ‌ن:وقتی 11 سال پیش برای اولین بار iv رو بازی می‌کردم، خیلی این فیزیک بی‌نظیر توجه ام رو جلب نکرد، چون نمونه های قبلی که GTA های نسل ششمی بود و بدیهی بود که ملاک مقایسه برام نباشن، و iv برام به عنوان بازی نسل جدید چیزی بود که باید باشه، اما الآن که با بازی هایی مثل واچ داگز 1&2 و از همه مهم‌ترGTA V مقایسه می‌کنم، میفهمم GTA IV چقدر از زمان خودش جلوتر بود.

یکی از آرزوهام اینه که باز سازی این بازی برای ps5 شبیه بازی های ماد شده عرضه بشه .

• Like

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,695
نام
امیر
اگر بهبود بازی فقط به رزولوشن و فریم خلاصه بشه ، هیچ ارزشی برای خرید نداره ، این بازی باید کامل ریمیک بشه. یاحد اقل شبیه بازی های ماد شده باشه .
الان داره با امولاتور ps2 روی PS4 با کیفیت HD اجرا میشه تازه کانتنتی هم از بازی حذف نشده! واقعا چرا کسی باید بیاد پول بده دوباره این سه گانه رو بخاطر بالا بردن رزولوشن بخره.

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
دلتونو صابون نزنید این‌ها جز افزایش رزولوشن و تکسچرها هیچ کار مثبتی نکردن وگرنه تا الان سراسر نت پر شده بود از کلیپ های ریمیک این نسخه ها ، در ضمن راکستار داره وجه خودشو خرابتر می‌کنه مخصوصا که پول پرست شده

• Like

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
اگر بازی بخواد کاملا بهبود پیدا کنه بصوت تکی عرضه میشه . اینکه بازی سه گانه عرضه میشه یعنی بهبود های کوچیکی داره .
امیدوارم حد اقل برای gta4 وقت بذارن و کامل ریمیکش کنن.

• Like

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
امیدوارم حد اقل برای gta4 وقت بذارن و کامل ریمیکش کنن.

اتفاقن بنظرم iv اصلن نیازی به ریمیک آنچنانی نداره
همون از نظر رزولیشن و فریم ریت روش کار کنن و پشتیبانی دوال سنس برای ps5 بهش اضافه بشه کافیه

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
اتفاقن بنظرم iv اصلن نیازی به ریمیک آنچنانی نداره
همون از نظر رزولیشن و فریم ریت روش کار کنن و پشتیبانی دوال سنس برای ps5 بهش اضافه بشه کافیه

اوکی الان از نظر شما گرافیک gta4 برای ps5 کافیه دیگه باشه.
احتیاجی به نورپردازی ، بازسازی تکسچر ها و اچ دی ار ، ریتریسینگ و .... نیست.😁

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر