Multi Platform Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition

سازنده
Grove Street Games
تاریخ انتشار
November 2021
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
GTA T2.png

سازنده: Grove Street Games
ناشر: Rockstar Games
پلتفرم: PC , Switch , Stadia , کنسول های نسل 8 و 9 و Android
تاریخ عرضه: 11 نوامبر , اندروید 2022
پس از سال ها لیک و شایعات نامعتبر, مجموعه ای کلاسیک از Grand Theft Auto توسط راکستار معرفی شد, تا سه تجربه فوق العاده را به پلتفرم های حال حاظر منتقل کند.

براساس اطلاعات موجود:

1. بازی توسط راکستار داندی, توسعه دهنده عناوینی چون halo master chief collection و آپگرید نسل نهم GTA 5 ساخته شده, و در مراحل پایانی توسعه قرار دارد.

2. این ریمستر شامل عناوین GTA 3 , Vice City و San Andreas میشود.

3. بازی ها با استفاده از Unreal Engine ساخته شده, و گرافیکی قدیمی و جدید درش ترکیب شده است, این پیشرفت های گرافیکی شامل لاتینگ جدید, تکسچرهای با کیفیت و Draw Distance میشود.

4. براساس گفته منبعی, این ریمستر شباهت زیادی به نسخه های ماد شده دارد.

5. رابط کاربری بروز شده, اما استایل قدیمی اش را حفظ کرده است, و به گفته راکستار حس بازی تا حد ممکن به نسخه های اصلی وفادار خواهد بود.

6. با این حال, گیم پلی بازی شامل کنترل و سیستم های GTA 5 میشود.

7. راکستار تا هفته های آینده بازی را نشان خواهد داد.

آخرین ویرایش:

hanif36

کاربر سایت
May 22, 2012
122
واقعا راک استار خودش رو مسخره کرد با این بازی؟ خیلی بهتر از اینا میتونست دربیاد، با این قیمت فضایی هم که براش درنظر گرفتن اصلا تجربه اش رو توصیه نمیکنم هر کی هوس کرد رو گوشی بریزه بازی کنه سنگین تره

• Like
Reactions: Sega_genesis

hamed00x

کاربر سایت
Dec 3, 2013
352
نام
حامد
سلام
نسخه 1.8 بازی رو گرفتم
هرچی زیرنویس فارسی و دوبله میگیرم جواب نمیده
با این نسخه مشکل دارن یا کلا دارم اشتباه میزنم

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,936
من وایس سیتی هیچوقت درست حسابی تموم نکردم بنظرتون این نسخه بگیرم یا اوریجینال؟
سوال منم هست به نوعی.
پچ که برای تریلوژی زیاد اومده ولی چیزی که تو سایتها برای دانلود هست ورژن ۱.۴ هست که الان ۱.۸ ه ورژن آخرش.
شنیدم تو آپدیتای اخیر اکثر مشکلاتش حل شده
من خودم به کل وایس سیتی رو بازی نکردم. به لحاظ گرافیک فکر کنم مگه اینکه پلی۲ و تی وی قدیمی جور کنه آدم قابل تحمل شه. البته فکر کنم یه ریمستر معمولیم داشت اونو نمیدونم

پ.ن: اون دو تا نسخه وایس سیتی استوریز و لیبرتی سیتی استوریز هم کاش میدادن خصوصا لیبرتی سیتی
روی PSP عجب چیزی بود.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,544
من وایس سیتی هیچوقت درست حسابی تموم نکردم بنظرتون این نسخه بگیرم یا اوریجینال؟
سوال منم هست به نوعی.
پچ که برای تریلوژی زیاد اومده ولی چیزی که تو سایتها برای دانلود هست ورژن ۱.۴ هست که الان ۱.۸ ه ورژن آخرش.
شنیدم تو آپدیتای اخیر اکثر مشکلاتش حل شده
من خودم به کل وایس سیتی رو بازی نکردم. به لحاظ گرافیک فکر کنم مگه اینکه پلی۲ و تی وی قدیمی جور کنه آدم قابل تحمل شه. البته فکر کنم یه ریمستر معمولیم داشت اونو نمیدونم

پ.ن: اون دو تا نسخه وایس سیتی استوریز و لیبرتی سیتی استوریز هم کاش میدادن خصوصا لیبرتی سیتی
روی PSP عجب چیزی بود.
نسخه ریمستر رو روز لانچ بازی کردم، VC مشکل آنچنانی نداشت و اگر کامنت هامو در این تاپیک دنبال کنید به مواردی اشاره کردم، الان هم دارم برای بار نمی دونم چندم VC بازی می کنم با PS2، ارجینال برای کسانی مثل من جوابه که می خوان خاطره سازی کنن و کلا حس متفاوتی داره براشون. فکر نمی کنم برای شما با وجود ریمستر قابل قبول باشه

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,936
چند تا ماد از nexus گرفتم و برای وایس سیتی ریختم ولی فکر کنم اعمال نشدن، نمیدونم چرا؟؟
یه پوشه ~Mods ساختم ریختمشون اونجا

گرافیک بازی بدک نیست تو این ورژن ۱.۰۴، فقط روی low هم استاتر عجیب و مزخرفی داره!!! مگر اینکه فریم رو روی ۳۰ ببندی

درمورد باگها هم درمورد npc ها دیدم چند مورد مثلا اون مرحله که میری چند تا ون تو یه ساختمون در حال ساخت میترکونی که کارگرا دارن تظاهرات میکنن، مامورای امنیتی بعد تموم شدن ماموریت همینطور به سمت دیوار میدویدن...

زیرنویس و دوبله فارسیم براش هست ولی ترجیح دادم استفاده نکنم چون انقدر انگلیسی سخت:D حرف میزنن مزه ش میپره و ترجمه ها هم غلط غلوط زیاد داره.

یه مورد فقط تو مادها ندیدم اونم زیرنویس رادیوها هست... کاش میساختن

خلاصه استارفیلد رو پاک کردم (Game 2) جایی باز شد برای اینا و یه کله دارم میزنمشون برخلاف اون شاهکار...
بازگشتم به اصل خویش:D به عنوان یه ژاپنی باز همیشه جلوی عناوین راک استار و معدود استدیوهای همطرازش تو غرب سر تعظیم فرود میارم. برای بار nم خواستیم پرسونا۲ شروع کنیم خلاصه این نذاشت:D

hamed00x

کاربر سایت
Dec 3, 2013
352
نام
حامد
سلام, نسخه اندروید این بازی رو از کجا میشه دانلود کرد؟ (لینک بدید)، ممنون
اصلا سمتش نرو خیلی لگ داره قابل بازی نیست کنترلش هم تو هواست
همون نسخه هایی که 10 سال پیش اومدن خیلی بهتر از این Trilogy

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,006
سلام, نسخه اندروید این بازی رو از کجا میشه دانلود کرد؟ (لینک بدید)، ممنون

البته که امکان بدست آوردنش روی اندروید متنوع و متفاوت تر از ios عه
ولی حالا تجربه‌ی خودم رو می‌گم برای سایر دوستان:
نسخه ی موبایلی این سه گانه،خیلی بی‌سر و صدا منتشر شد.اتفاقی تو یوتوب عنوان یه ویدئو رو دیدم و فهمیدم بالأخره دادنش
رفتم App Store ،با کمال تعجب دیدم ناشر اصلن راکستار نیست! بلکه نتفلیکسه،و البته برای گرفتن و دانلودش هم لازم به پرداخت پولی نبود.اما در توضیحات نوشته بود که پلن membership نتفلیکس لازمه
حدس زدم از اونایی هست که کمی free to play داره ولی بعد باید اشتراک نتفلیکس بگیریم تا دسترسی مون قطع نشه! و خُب اصلن جز برای کاربران نتفلیکس، نمی‌صرفه
کلن بی‌خیالش شدم،حتی رایگانش رو هم امتحان نکردم.دو دلیل دیگه هم برای کاملن بی‌خیال شدنش داشتم: ۱-این سه گانه‌ی جدید،قطعن سنگین تر از اون سه گانه‌ی اورجینال قبلی موجود برای ios /android عه،یعنی قطعن باتری و سایر فاکتورهای سخت افزاری رو بیشتر درگیر می‌کنه
۲-این سه گانه‌ی جدید هم به هر حال اون چیز مؤفقی که انتظارش رو داشتیم ،از آب در نیومد که حالا بخوام یه جای دیگه هم حتمن داشته باشم
از این رو،کلن نسخه ی ios رو بی‌خیالش شدم و از همون سه گانه‌ی اورجینال قبلی برای ios استفاده می‌کنم {کیفیتش هم قابل قبوله برای گوشی}
و این سه گانه‌ی جدید رو هم برای ps4 دارم و کافیه برام.

Sent from my iPad using Tapatalk Pro
«ناآمدگان اگر بدانند که ما از دَهْر چه می‌کشیم، نایند دگر»

• Like
Reactions: aha2012

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر