Multi Platform Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition

سازنده
Grove Street Games
تاریخ انتشار
November 2021
ناشر
Rockstar
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
GTA T2.png

سازنده: Grove Street Games
ناشر: Rockstar Games
پلتفرم: PC , Switch , Stadia , کنسول های نسل 8 و 9 و Android
تاریخ عرضه: 11 نوامبر , اندروید 2022
پس از سال ها لیک و شایعات نامعتبر, مجموعه ای کلاسیک از Grand Theft Auto توسط راکستار معرفی شد, تا سه تجربه فوق العاده را به پلتفرم های حال حاظر منتقل کند.

براساس اطلاعات موجود:

1. بازی توسط راکستار داندی, توسعه دهنده عناوینی چون halo master chief collection و آپگرید نسل نهم GTA 5 ساخته شده, و در مراحل پایانی توسعه قرار دارد.

2. این ریمستر شامل عناوین GTA 3 , Vice City و San Andreas میشود.

3. بازی ها با استفاده از Unreal Engine ساخته شده, و گرافیکی قدیمی و جدید درش ترکیب شده است, این پیشرفت های گرافیکی شامل لاتینگ جدید, تکسچرهای با کیفیت و Draw Distance میشود.

4. براساس گفته منبعی, این ریمستر شباهت زیادی به نسخه های ماد شده دارد.

5. رابط کاربری بروز شده, اما استایل قدیمی اش را حفظ کرده است, و به گفته راکستار حس بازی تا حد ممکن به نسخه های اصلی وفادار خواهد بود.

6. با این حال, گیم پلی بازی شامل کنترل و سیستم های GTA 5 میشود.

7. راکستار تا هفته های آینده بازی را نشان خواهد داد.

آخرین ویرایش:

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
نه آخه، من که نمی‌گم باید آپدیت رایگان می‌بود، همون بهتر که نسخه های اورجینال رو دست نزدن برای دارندگان قبلی ، منظورم اینه شما یه جوری میگی که این مثل یه پیش غذاست که انگار یه آپدیت رایگان بوده که خراب شده یا مثلن قیمت 20-30 دلار بوده نهایتن، مافیا ۱ رو هم فقط با GTA3 مقایسه کردم (شکی نیست برتر بوده مافیا ) که اومدن کامل ریمیک کردن بعد در مقابل با این ریمستر GTA بخوای مقایسه کنی، حتی یه شنای معمولی به 3&VC اضافه نکردن ! الآن بزرگ ترین و مهم ترین ارتقای
GTA 3 با نسخه‌ی اورجینال چیه ؟ اضافه شدن gps و مپ، که اون مپ هم در نسخه‌ی anniversary اضافه شده بود از قبل! فقط شیک تر شده این بار

Sent from my iPad using Tapatalk Pro
۶۰ دلار اونور پول یه ساندویچه
درسته مافیا ریمیک شده ولی gta اسمش و برندی که داره خودش یه قیمتی داره .
در مورد پیش غذا و اینا هم چون گفتم gta 4 و red dead هم میخواد ریمسترش بیاد بله پیش غذا برای اون دوتاس .
حالا شاید به اون دو تا گند نزدن .

آخرین ویرایش:

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
423
نام
حامد
سلام دوستان.
من بین این 3 تا فقط gta 3 رو نتوستم اون زمان تموم کنم.
به نظرتون میصرفه رو ps now تمومش کنم؟
کسی تونسته بازی رو پلات کنه؟(چون پلات کردنش ظاهرا سخته واسه همین میپرسم)

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,004
بازی اولین تخفیفش رو خورد تو ps store شده 48$ البته هنوز برای ما نمی‌صرفه، ولی همین که شامل تخفیف شده، میشه امید داشت که دفعات دیگه بیشتر از این تخفیف بخوره

سلام دوستان.
من بین این 3 تا فقط gta 3 رو نتوستم اون زمان تموم کنم.
به نظرتون میصرفه رو ps now تمومش کنم؟
آره، قطعن می‌ارزه، بنظرم این سه گانه رو بذار تو whishlist بعد که تخفیف خوبی خورد بخرش، تا اون موقع هم قطعن آپدیت های بیشتری براش اومده و بازی بهتر شده

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
راکستار برنامه ای برای بهبود این سه گانه داره؟ روی کنسول های فت و اسلیم نصب کردم خیلی بازی مشکل داره ولی روی کنسول پرو با گزینه های پرفورمنس حداقل بازی روانتر اجرا میشه
ولی جای کار خیلی داره

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
راکستار برنامه ای برای بهبود این سه گانه داره؟ روی کنسول های فت و اسلیم نصب کردم خیلی بازی مشکل داره ولی روی کنسول پرو با گزینه های پرفورمنس حداقل بازی روانتر اجرا میشه
ولی جای کار خیلی داره
بله قرار اپدیتهایی برای این بازی ها منتشر بشه و در همین راستا انتشار نسخه های فیزیکی تاخیر خورده تا بتونن اپدیتها رو در نسخه های فیزیکی بگنجانند .

• Like
Reactions: yar_66

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,509
نام
مهدی
بله قرار اپدیتهایی برای این بازی ها منتشر بشه و در همین راستا انتشار نسخه های فیزیکی تاخیر خورده تا بتونن اپدیتها رو در نسخه های فیزیکی بگنجانند .
واقعا جای کار خیلی داره چهره ها واقعا خوب نیست و ترکیب رنگ بندی بازی هم خیلی به قهوه ای میزنه
ولی هندلینگ و طراحی ماشین ها خوبه
سی جی و دنیاش اگر ریمیک میشد یا دست یه شرکت حرفه ای ریمستر میشد فروش بالایی پیدا میکرد
با دوبله سم فارسی دارم بازیش میکنم ترکیدم از خنده

• Like
Reactions: ehsan M

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,808
واقعا جای کار خیلی داره چهره ها واقعا خوب نیست و ترکیب رنگ بندی بازی هم خیلی به قهوه ای میزنه
ولی هندلینگ و طراحی ماشین ها خوبه
سی جی و دنیاش اگر ریمیک میشد یا دست یه شرکت حرفه ای ریمستر میشد فروش بالایی پیدا میکرد
با دوبله سم فارسی دارم بازیش میکنم ترکیدم از خنده
بله منم امیدوارم اپدیتها فقط به برطرف کردن باگ خلاصه نشه و تغییراتی در بازی ایجاد بشه مثل تغییر چهره های کارتونی در بازی یا اضافه شدن قابلیت شنا کردن ، اضافه شدن موتور به gta3 و ... .

• Like
Reactions: Dead2021

mehdi_vsgh

کاربر سایت
Nov 24, 2009
335
اقا من دارم حالت دوبله رو بازی مکینم تو یکیاز مراحل باید با یه دختری به اسم میلیتی دوست بشم که بتونم مخشو بزنم ازش کارتشو بگیرم برم تو کازینو!!!
چطوری باهاش دوست بشم هرچی میبرمش رستوران بازم منفی میشه دوستیم!!! (راه حل سریع؟؟ کد تقلبی چیزی نداره ؟)

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
اقا من دارم حالت دوبله رو بازی مکینم تو یکیاز مراحل باید با یه دختری به اسم میلیتی دوست بشم که بتونم مخشو بزنم ازش کارتشو بگیرم برم تو کازینو!!!
چطوری باهاش دوست بشم هرچی میبرمش رستوران بازم منفی میشه دوستیم!!! (راه حل سریع؟؟ کد تقلبی چیزی نداره ؟)
باید ببری جاهایی که دوس داره، وقتی تو شهر میگردی پایین مینیویسه که ازین محله خوشش میاد اگه چیزی ننویسه یعنی ازون محله خوشش نمیاد، باید بگردی یه محله ای که خوشش اومد اونجا ببری رستوران یا کافه یا هرچی.

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
دیروز رفتم پایگاه ارتش یه تانک دزدیدم باهاش میشن های پلیسی رو رفتم ۱۲ لول داره که هم اچیومنت بگیرم هم آرمورم زیاد بشه، تاکسی و آتش نشانی و آمبولانس هم قبلا رفتم خدمتم به جامعه تموم شد <:-P
چیزی که برام جالب بود یه فعالیت ساده مثل همینا چقدر هر از گاهی لذت بخشه، نمی‌دونم چرا گیمای جدید اضافه نمیکنن، جی تی ای وی یه میشن استوری داشت با موتور پلیس بودن ترور و مایکل، گشت اتوبان، واقعا فوق العاده بود اگه همینو میزاشتن بی نهایت بری هر وقت دلت خواست من دیگه اصلا استوری نمیرفتم :)) به نظرم این چیزای کوچیک که پیاده کردنش هم خیلی راحته واقعا میتونه لذت بازی رو چند برابر کنه، امیدوارم تو نسخه های بعدی برگردونن این چیزارو. و اینکه یه چیز دیگه هم که الان که سان اندرس رو دوباره میرم فهمیدم اینه که چقدر این چند شهری بودنش خوبه، بعضی وقتا الکی می‌زنم به جاده میرم یه شهر دیگه واقعا حس مسافرت داره، همین روستا های کوچیک ها وسط جاده یه توقفی بزنی یه مرغ سوخاری همبرگری بزنی ادامه بدی، تو اوج سادگیش برای من واقعا لذت بخشه، که هیچکدوم ازینا هم داخل جی تی ای وی نبود متاسفانه ، اینارو هم اضافه کنن خیلی عالیه ولی بعید هم هست از یه طرف، چون اون شرکت با حوصله ای که گیماش براش مهم بود و میومد ۳ تا شهر بزرگ با جزییات میساخت به نظر نمیاد دیگه وجود داشته باشه.:(

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,004
جزئیات موجود در سه گانه (DE)
‌پ‌ن:تاریخ آپلود جدید هست پس بدیهی هست که آپدیت هایی که تا الآن اومده رو نصب کرده

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mqg1387

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,360
رفقا سلام من سن اندرس رو از پارسی دانلود گرفتم میخوام نصب کنم بصورت ISO هست چیکار باید کنمش ؟
الان دوباره دیدم بخش کنسول هستیم :D نمیدونم برای کنسول هم iso داره یا نه

خب اگه ویندوز 10 به بالا دارین خودش می تونه بازش کنه
کافیه روش راست کلیک کنی و گزینه open with و بعدش windows explorer رو انتخاب کنی
اگه ویندوز زیر 10 داری باید نرم افزار مثل virtual clone drive یا demon tools نصب کنی و با اون فایل iso رو بالا بیاری و بعدش نصب کنی

• Like
Reactions: mqg1387

Dead2021

کاربر سایت
Jul 20, 2021
1,004
حالا که تاپیک دوباره بالا اومده،‌گفتم لینک این ویدئویی که امروز دیدم رو بذارم:

جزئیات حذف شده نسبت به نسخه‌ی اورجینال GTA3 !!!
بیشتر از همه آدم رو به تشویق سازندگان اولیه وامی‌داره که چطور در سال 2001 حتی این جزئیات رو رعایت کردن !
پ‌ن:البته تاریخ آپلود این ویدئو برای 10 روز اول انتشار بازی هست؛امیدوارم با آپدیت هایی که دادن (و احتمالن در آینده بدن) هیچ مشکل و کمبودی باقی نمونه، دوستانی که بازی رو دارن چک کنن که این موارد بعد از آپدیت در نسخه‌DE برطرف شده یا نه

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
آپدیت 1 مارس 2022 برای سه نسخه بازی عرضه شد که عظیم ترین آپدیت این سه گانه هست، هم برای PC هم برای کنسول ها، تغییرات اینقدر زیاده که تو یک پست جا نمیشه، لطفا خودتون برید از این لینک مشاهده کنید.

GTA Trilogy Definitive Edition Releases Huge New Update, Patch Notes Revealed

پ.ن: هنوز وقت نکردم نصبش کنم ولی اینجوری که اینا تو Patch Note نوشتن، باید خیلی بهینه تر و نزدیک تر به اون چیزی باشه که نسخه های اورجینال بودن (یه بهبود هایی هم داشته نسبت به اولین نسخه)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر