Grand Theft Auto Online | XBL

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
اعصابم خورد شده میرم player ام رو میسازم بعدش مراحل اموزشیش هم کامل میرم..بعد که میام بیرون..دوباره میرم تو بازی..از ادامش نمیاد و میره برای ساختن player جدید :|

توروخدا هرکی میدونه بگه من چیکار کنم اخه!
تو social club هم با خود بازی ثبت نام کردم.
لطفا کمک.کنید.ممنون

این قضیه برمیکرده به سرور های بازی به علت شلوغی بیش از حد.با این دوتا آبدیت هم که داد بازم اینطوری میشه.برو بچس راکستار گفتن که دارن تلاششون رو میکنن که این مشکل رو بر طرف کنن

xxxmah

کاربر سایت
Feb 18, 2013
613
نام
احمد رضا
سلام . از من وقت ورود به gta online ارور clude server میده . اینو میدونم این مشکل واسه همس و گاهی وقتا خوبه گاهی خراب . ولی نگاه کنید من اکانت social club دارم اصلا یه دونه عکسم نمی تونم بگیرم که وارد اکانتم بشه . همه بازی های راک استار اکانت social club منو میشناسن الا این gta . شما همه عکس میگیرید و وارد اکانتتون میشه . ولی از من وقتی رو دوربین کلیک میکنم ارور میده . اصلا بازی کردن آنلاین هیچی ، حداقل باید عکس بگیرم وارد بشه ، نمیشه ! خیلی خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

C4DM01i5

کاربر سایت
Sep 18, 2013
13
سلام به دوستان
من تازه کارم اگه میشه یکم راهنماییم کنید

من کرو ساختم 2_3 روز بدون مشکل بازی کردم یدفعه قطع شد،ارون روز به بعد ارور میده و اصلا وارد بخش آنلاین نمیشه :

Your profile does not have the correct permissions to access Xbox LIVE functionality

-باید اکانت گلد بگیرم؟
-یا چی؟؟

آخرین ویرایش:

majidazad

کاربر سایت
Oct 12, 2011
273
سلام به دوستان
من تازه کارم اگه میشه یکم راهنماییم کنید

من کرو ساختم 2_3 روز بدون مشکل بازی کردم یدفعه قطع شد،ارون روز به بعد ارور میده و اصلا وارد بخش آنلاین نمیشه :

Your profile does not have the correct permissions to access Xbox LIVE functionality

-باید اکانت گلد بگیرم؟
-یا چی؟؟
بله دوست عزیز اکانتی که باهاش لایو میری گلد نیست بنابراین این پیغامی که نوشتی میده و برای جی تی ای حتما باید گلد باشی

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
یک سوال من میرم توی سایتش که ساین این کنم اما نمیشه کسی میدونه دقیقا باید برای ساین کردن چه کارهایی کرد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر