Grand Theft Auto Online - LSCC | XBL

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
crewmates گرام توجه فرمایید!:d
بعد از اینکه اکانت Rockstar تونو ساختین برین توی lifeinvader و صفحه همه شرکتای مهمو Stalk کنین. این یه سری تخفیف اون اول بازی آنلاین میده مثلا اولین مدل مو یا اولین خالکوبی براتون مجانی در میاد یا اولین اسلحه ای که بخرین 25 درصد تخفیف بهش میخوره! به کسی نگنینا! فقط بین خودم و شما و هر بنی بشر دیگه که این صفحه رو خوند بمونه!:d:d:d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان یه سری رتبه بندی انجام شد که تو لیست اول مشخصه ! ( فعلا همینجوری )
دوستانی که واقعا میان بازی و پایه هستن که رتبه اول رو ( بعد از لیدر ) داشته باشن میتونن اعلام کنن. به همین ترتیب یا بازیتونو نشون بدید که خودم انتخاب کنم :D یا خودتون بگید ( تو مکسپینم میتونید بازیتونو بهم نشون بدید )

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
داره دست زیاد میشه بچه ها. کسایی که تا الان عضو گروه شدن شمام بیاین لینک صفحه گروهو بذارین توی امضاهاتون تا از همین الان در حال تبلیغ کردن باشیم.

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی
داره دست زیاد میشه بچه ها. کسایی که تا الان عضو گروه شدن شمام بیاین لینک صفحه گروهو بذارین توی امضاهاتون تا از همین الان در حال تبلیغ کردن باشیم.
اینییکه گفتی اجباری هست؟اخه من امضامو خیلی دوست دارم.

xdantex

کاربر سایت
Aug 3, 2006
1,242
نام
حسین
اینییکه گفتی اجباری هست؟اخه من امضامو خیلی دوست دارم.
منم دوسش دارم!:d

نمخواد امضاتو کامل پاک کنی فقط لینک صفحه LSCC رو با یه توضیح کوچیک که ملت بدونن برای GTA هستش بذار کنارش. اگرم نمیخوای کلا دست بهش بزنی سعی کن تو پستایی که تو تاپیک GTA میزنی یه اشاره ای به Crew بکنی ولی نه یه جور تابلویی که اسپم حسابش کنن و پستتو پاک کنن. ;)

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
حسین امروز به رتبه کمیسیونر ارتقا یافت :D
حسین جان اگه یه امضای شیک بسازی با نوشته های عکس امضای من حله :D ماله خودت خیلی با کیفیتو خوبه ولی یه چیزی میخوایم برای مولتی دیگه

amirhossein61

کاربر سایت
Sep 18, 2010
190
نام
Amir Hossein
حسین امروز به رتبه کمیسیونر ارتقا یافت :D
حسین جان اگه یه امضای شیک بسازی با نوشته های عکس امضای من حله :D ماله خودت خیلی با کیفیتو خوبه ولی یه چیزی میخوایم برای مولتی دیگه

نمیشه ما هم ارتقا بیابیم؟:d

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,428
نام
علی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر