Grand Theft Auto Online - LSCC | XBL

aghasia012

کاربر سایت
Apr 19, 2012
26
درود بر شما.دوستان من هنوز نتونستم برم تو socialclub.ارور میده .یه بارم نتونستم تو crew جوین بشم.الان 20 روزه دارم تلاش میکنم.ولی بی فایده تماماین کارا رو هم کردم
1-اینترنت 1 مگ پیشگامان با پینگ 60
2-از طریق pc تو socialclub جوین شدم و لینک کردم به live با گیمر تگ aghasia010+گلد هم دارم
3-dvd بازی هم burnermax
4-آپدیت جدید هم انجام دادم با حجم 59 مگ.
حالا وقتی گزینه crew رو میزنم ارور میده network error :400
از دوستان خواهش دارم اگه میتونن منو راهنمایی کنن ممنون میشم ازشون .یا اگه کسی دیگه این مشکلو داره مطرح کنه تا نهایتا بتونیم با گفتگو و تبادل نظر مشکلو حل کرد اگه بشه.اگرم از سرورای راک استار باشه پس چرا خیلیا راحت بازی میکنن.ممنون میشم منتظرم.

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
سلام.برای این که لایو بزنیم دیسک حتما باید برنر باشه یا بدون برنر هم میشه؟؟در ضمن اگه بازی توی فلش نصب باشه مشکلی نیست برای لایو زدن؟؟

.:Mahdi:.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,614
نام
ʍʎɦɖї
یکی جواب ما رو بده تا اعتبار کد لایو تموم نشده!

دلیل اینکه جواب نمیدن این هست که جای سوال اینجا نیست.
میتونید اینجا بپرسید:
همه چیز درباره ی Xbox Live
رعایت نکات امنیتی دیسک بازی در Xbox Live

تو فلش نصب بودن که مشکلی نیست.
ولی برای لایو بهتر هست که دیسکتون برنرمکس باشه چون اگه ترانکیت باشه احتمال بن زیاد هست.

aghasia012

کاربر سایت
Apr 19, 2012
26
بچه ها شما واسه لایو gta مشکل ندارین با سروراش؟به شما ارور نمیده؟نمیدونم چرا max payen 3 راحت بازی میکنم ولی gta هی ارور cloud server میده؟شما هم مثل منید؟

aghasia012

کاربر سایت
Apr 19, 2012
26
پس با این وجود مشکل سرورای راک استار حل نشده.هر کی شانس آورد یا علی برو تو/
واقعا همه ی بازی یه طرف .این سرورای ضد حال راک استارم یه طرف.فعلا با سوشیال کلاب درگیرم.آخرشم سر این مشکل بن میشم.میگه نه نگاه کن

سلام.دوستان این مشکل cloudserver جی تی آ آنلاین میشه به ip addres ایران باشه؟یهنی آگه آپی آدرسو عوض کنم مشکل حل میشه؟

Last edited by a moderator:
M

!_Meshki_!

آقا يه باگ پيدا كردم در حد تيم ملي =))
تو آنلاين يكي از اين خانوماي پاك دامن ـو سوار كردم گفتم ببرمش تو خونه بردمش تو گاراژ اونجا گير كرده هي دور خودش مي پيچيد نمي تونست خارج شه :)) دور گاراژو مي زد مي رفت دم در دو باره بر مي گشت :))
اينم دو تا عكس :d .
42223437910468298761.jpg

48600300917861049686.jpg

msd70741

کاربر سایت
Nov 19, 2008
285
نام
مهرداد
AGNI1367
منم تازه شروع کردم به لایو
زیاد وارد نیستم ولی خوب منم اینوایت کنید تا راه بیوفتم
چطوری پول میشه در اورد ؟؟؟؟
خونه ندارم

آخرین ویرایش:

aghasia012

کاربر سایت
Apr 19, 2012
26
سلام.من gta رو با سرویس مخابرات دوستم راحت بازی میکنم بدون هیچ ارور یا مشکلی.ولی وقتی میخوام با adsl خودم که پیشگامان هست بازی کنم همش ارور cloudserver میده؟دوستان آیا راهی هست مثلا با تغییر ip یا چیز دیگری بتونم با سرویس خودم gta بازی کنم.البته اینو هم بگم که فقط با gta مشکل دارم.تو بازیهای دیگه این مشکلو ندارم.

msd70741

کاربر سایت
Nov 19, 2008
285
نام
مهرداد
من چطور میتونم با بچه های این گروه بازی کنم ؟؟؟ همش تو نقشه ادم های دیگه هست که من نمیشناسم و فرت و فرت میان منون میکشن

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
شما اول برو تو صفحه کروی بازی :D بعد بچه ها رو دونه دونه پیج ـشونو باز کن و اکانت لایو ـشون رو ببین بعد از اون اددشون کن و هروقت تو بازی بودی یا اونا تو بازی بودن اینوایت کنید همو با هم بازی کنید !
و یک دوست عزیزی رو من آخرین بار 7000 تا بانتی گذاشته بود :D خدا نگذره ازت :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر