Grand Theft Auto Online - Iranian Gangs Squads | XBL

دورشون اگه یه دایره ی قرمز بود یعنی از بکس کرو هستن ...

منظورت دایره نارنجی نیست ؟ چون یکی دو تا از اونا دیدم

خب اینایی که تو نقشه هستن (غیر از کرو) از کجا اومدن ؟ تا ادمو میبینن شلیک میکنن

جدا از این یه سوال دیگه داشتم خواهشا کسی اطلاع داره جواب بده

من اینترنتم محدوده . میخواستم بدونم دو ساعت اگه بازی کنم چقدر از حجم مصرفی نتم کم میشه ؟

من که یبار چندتا از بچه های کرو رو دیدم تو سرور رفتم پیششون طرف گرفت من و کشت :| کلا پیشنهاد میکنم هرکی رو دیدین طرفش نرین بعضیا اعصاب درست حسابی ندارن میزنن کتلت میکنن ادمو :d

من join رو زدم تو اون لینک
باید منتظر تایید بمونم ؟

گیمر تگ : peyman999
نه مستقیم وارد میشید

آقا این چه قانونیه وجود هدست اجباری؟!نه که هدست نداشته باشیم اما واسه ما امکانش نیست موقع بازی کردن حرفم بزنیم با هدست، اونوقت رسما از خونه kick off میشیم!
به نظر خودمم چرته این قانون برداشته میشه :d

سلام من اکانت social club از بازی gta تشخیص نمیده . بازی های دیگه مثل مکس پین رو راحت شناخت ولی این بازی رو نه ! کسی همچین مشکلس داشته یا نه؟
از داخل منو online>social club sign in کن

منظورت دایره نارنجی نیست ؟ چون یکی دو تا از اونا دیدم

خب اینایی که تو نقشه هستن (غیر از کرو) از کجا اومدن ؟ تا ادمو میبینن شلیک میکنن

جدا از این یه سوال دیگه داشتم خواهشا کسی اطلاع داره جواب بده

من اینترنتم محدوده . میخواستم بدونم دو ساعت اگه بازی کنم چقدر از حجم مصرفی نتم کم میشه ؟
فکر کنم نزدیک 150 تا 200 مگ

من که یبار چندتا از بچه های کرو رو دیدم تو سرور رفتم پیششون طرف گرفت من و کشت :| کلا پیشنهاد میکنم هرکی رو دیدین طرفش نرین بعضیا اعصاب درست حسابی ندارن میزنن کتلت میکنن ادمو :d
حالا این خوبه یکی از بچهای کرو ماشین منو دزدیده بود :d
از این به بعد بچهای کرو همدیگرو بکشن باهاشون برخورد میشه)x

به همه بچه های کرو تبریک میگم شدیم 92 تا و بزودی میشیم 100 نفر :bighug:

بازم تکرار میکنم
بچه های کرو همیدگه رو تو لایو ادد کنن
درضمن
اینقدر ماشین مردمو کشششششششششششششش نرین
از این به بعد هم هر کی دنبال بنگ و الکل و هرگونه گند کاری تو بازی بود خونه ی من مکانه :d
هنوز EVENT های کلاب فعال نشده
هروقت اونا فعال شد واسه EVENT ها تو همین تاپیک زمان و تیم مشخص میکنیم تا همه بتونن RP ها رو بگیرن...;)
راستییییییییییی
تو پست های قبلی گفته بودم جت سواری و این حرفا
خواستم بگم کمربند ایمنی رو موقع سوار شدن ببندین وگرنه اینطوری میشه...:>
0_0.jpg

میری توی یک سرور 16 نفر هستن نقشه اینقدر بزرگه که هرکی دور افتاده یجا اصلا حال نمیده!توی سرور چه کارای دیگه ای میشه کرد به جز بکش بکش:d

چندتا سوال

1.تو این گروه واقعا چرا کار گروهی انجام نمیشه ؟ سه چهار بار ماموریت های چند نفره invite فرستادم کسی join نکرد .
(Gamertag : peyman999)

2.,وقتی میرم توی کرو ها (مثلا همین کرو IRAN) کلا لیست 32 نفر رو زده (چه انلاین چه افلاین) . خب الان مگه 92 نفر عضو نیستند چرا زده 32 ؟

3.هر وقت هم میزنم join crew بچه های گروه رو نمیبینم . مگر اینکه معجزه بشه یکیشون تو session پیداشون بشه . کلا راهی نیست که 16 نفر با هم تو یه session باشیم ؟

4.مرحله بانک زنی چه جوریه ؟ لول ــم باید چند باشه ؟ 10 ساعت بازی کردیم 50 هزار بیشتر نتونستم در بیارم . البته تکلیف 20 هزار تایی یهویی گم شد معلوم نیست

5.وقتی پلیر های آنلاین سوار ماشین میشن اصن یه جوری میشه بازی . یعنی منظورم اینکه رانندگی خیلی باگ داره . اصلا وقتی باهاشون تصادف میکنی (با آنلاین ها) ممکنه 2 متر با ماشین پرت شی اونور . رانندگیشون هم خیلی مسخره س . البته من اینطوری میبینم شاید اون عادی رانندگی کنه . میخواستم بدونم این این باگه خود بازیه یا مربوط به سرعت اینترنته ؟

6.هدفون گذاشتم . بعضی موقع ها صدای این پلیر های خارجی رو میشنوم . برا چی صدا اینا میاد ؟

میری توی یک سرور 16 نفر هستن نقشه اینقدر بزرگه که هرکی دور افتاده یجا اصلا حال نمیده!توی سرور چه کارای دیگه ای میشه کرد به جز بکش بکش:d

اصل لذت به اینه که یه مودی مثل Deathmatch یا ... رو بری و بقیه فرندها رو اینوایت کنی ... بعدش که مود تموم میشه دوباره 6 تا مود جدید معرفی می کنه که واقعا بعضیاشون جالبن ... هم لول خوبی میده و هم پول خوبی ... اگه اعضای کرو همدیگه رو اد کنن اینجوری یکی میره هاست می شه یه مودی رو و بقیه رو اینوایت می کنه ...

یکی از مودهای جالبی که رفتیم این بود که همه سوار جت بودن و باید همدیگه رو می زدیم ...

- - -ویرایش - - -

چندتا سوال

1.تو این گروه واقعا چرا کار گروهی انجام نمیشه ؟ سه چهار بار ماموریت های چند نفره invite فرستادم کسی join نکرد .
(Gamertag : peyman999)

2.,وقتی میرم توی کرو ها (مثلا همین کرو IRAN) کلا لیست 32 نفر رو زده (چه انلاین چه افلاین) . خب الان مگه 92 نفر عضو نیستند چرا زده 32 ؟

3.هر وقت هم میزنم join crew بچه های گروه رو نمیبینم . مگر اینکه معجزه بشه یکیشون تو session پیداشون بشه . کلا راهی نیست که 16 نفر با هم تو یه session باشیم ؟

4.مرحله بانک زنی چه جوریه ؟ لول ــم باید چند باشه ؟ 10 ساعت بازی کردیم 50 هزار بیشتر نتونستم در بیارم . البته تکلیف 20 هزار تایی یهویی گم شد معلوم نیست

5.وقتی پلیر های آنلاین سوار ماشین میشن اصن یه جوری میشه بازی . یعنی منظورم اینکه رانندگی خیلی باگ داره . اصلا وقتی باهاشون تصادف میکنی (با آنلاین ها) ممکنه 2 متر با ماشین پرت شی اونور . رانندگیشون هم خیلی مسخره س . البته من اینطوری میبینم شاید اون عادی رانندگی کنه . میخواستم بدونم این این باگه خود بازیه یا مربوط به سرعت اینترنته ؟

6.هدفون گذاشتم . بعضی موقع ها صدای این پلیر های خارجی رو میشنوم . برا چی صدا اینا میاد ؟

اگه تو مپ الکی بچرخی فایده نداره ... حتی اگه همه هم بچه های کرو باشن ... شما باید ادد کنی مقدار زیادی از اعضا رو بعدش تو مود هایی مثل ریسنگ و ماموریت و ... بهشون اینوایت بدی . اینجوری لگ نمی گیره و جالب تره ...
پول ها رو هم وقتی از 5000 تا بیشتر میشه تو بانک بزار ...

اگه تو مپ الکی بچرخی فایده نداره ... حتی اگه همه هم بچه های کرو باشن ... شما باید ادد کنی مقدار زیادی از اعضا رو بعدش تو مود هایی مثل ریسنگ و ماموریت و ... بهشون اینوایت بدی . اینجوری لگ نمی گیره و جالب تره ...
پول ها رو هم وقتی از 5000 تا بیشتر میشه تو بانک بزار ...

والا من اولین بازیه هست که آنلاین میزنم
مگه منظور شما از ادد کردن فرستادن درخواست دوستی نیست ؟

در مورد بانک هم من منظورت دزدی از بانک بود
لیدر گروه . اگه میشه بگید چه جوریه الان شرایطش ؟ میشه یه مرحله بانک زنی برید ما رو هم invite کنید ؟ لول 9 یا فک کنم 10 هستم الان . شدیدا پول لازمم . یه کاری میخوام 50 هزار به بالا در آمدش باشه . هرچی ماموریت میری فوقش 7-8 هزار تا هستند

بعد میخواستم بدونم ماموریت های اصلی بازی کدومن ؟ ستاره آبیه ؟ اصن بازی داستان داره که پایان داشته باشه ؟

مولتی پلیر که داستان نداره!!
یعنی داره ولی نه عین استوری مود حرفه ای و جدی...
پول در آوردن تو بازی هم سخته
البته لولت که زیاد بشه بیشتر پول به دست میاری از مراحل و جاب ها خودت هم حرفه ای تر شدی
در مورد جوین کردن
اگه اعضای کرو آنلاین باشن-بازیشون هم پر نباشه میتونی جوین کنی
این مشکل ها هم که میگی همش به خاطر اینترنته و به بازی ربطی نداره...
مراحلی مثل بانک زدن هم هنوز خود من که تا لول 23 اومدم نرسیدم...

این مشکل ها هم که میگی همش به خاطر اینترنته و به بازی ربطی نداره...

خب چه سرعتی برای بازی خوبه ؟ من نت 512kb دارم
من فقط مشکلم تو رانندگی پلیر های دیگه س . خودم بدون مشکل رانندگی میکنم . ولی برخورد با ماشین پلیر های و همین رانندگی اونا مث باگ میمونه .
شما خودت این مشکلو نداری ؟

والا من اولین بازیه هست که آنلاین میزنم
مگه منظور شما از ادد کردن فرستادن درخواست دوستی نیست ؟

در مورد بانک هم من منظورت دزدی از بانک بود
لیدر گروه . اگه میشه بگید چه جوریه الان شرایطش ؟ میشه یه مرحله بانک زنی برید ما رو هم invite کنید ؟ لول 9 یا فک کنم 10 هستم الان . شدیدا پول لازمم . یه کاری میخوام 50 هزار به بالا در آمدش باشه . هرچی ماموریت میری فوقش 7-8 هزار تا هستند

بعد میخواستم بدونم ماموریت های اصلی بازی کدومن ؟ ستاره آبیه ؟ اصن بازی داستان داره که پایان داشته باشه ؟
مرحله بانک زنی بعید میدونم تو آنلاین داشته باشه واسه پول درآوردن راههای زیادی هست مثلا ماشین فروختن یا مراحل یا کشتن افرادی که بانتی شدن من که اینجوری پول درمیارم
خب چه سرعتی برای بازی خوبه ؟ من نت 512kb دارم
من فقط مشکلم تو رانندگی پلیر های دیگه س . خودم بدون مشکل رانندگی میکنم . ولی برخورد با ماشین پلیر های و همین رانندگی اونا مث باگ میمونه .
شما خودت این مشکلو نداری ؟
رانندگی تو آنلاین هیچ مشکل و باگی نداره به خاطر اختلاف پینگ بین تو و راننده بوجود میآد
راستی از 100 عضو رد شدیم :groupwave:

واسه بازی سرعت 128 هم کافیه
ولی مهم پینگه...
حالا اینکه در این مورد بخوایم بحث کنیم جاش این تاپیک نیست تو قسمت های دیگه ی انجمن به مقدار کافی نوشته شده در موردش...
/////////////////
جذف شدن کاراکتر هم به خاطر مشکلاتیه که سرور ها و cloud های راک استار تو سیو کردن و یه سری مسائل قبل از این آپدیت آخر بود که بعد از این ظاهرا حل شده...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or